Baterie

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 16 celkem 6
Akumulátory

Akumulátory

Akumulátory - široký sortiment. Akumulátory olověné, NiCd, NiMH, Li-ion, Li-pol a akumulátorové sestavy z vlastní výrobní linky. Akumulátory pro průmyslové i běžné použití. Akumulátory nejrůznějších tvarů. Akumulátory válcové, knoflíkové, prismatické.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: FULGUR BATTMAN, spol. s r.o.
Poslat zprávu Akumulátory
Baterie

Baterie

Kompletní sortiment baterií. Baterie alkalické, klasické, lithiové, foto, video, sluchadlové, speciální. Baterie pro všechny aplikace. Baterie pro každodenní a dlouhodobé použití. Baterie pro všechny aplikace. V našem sortimentu naleznete baterie které potřebujete.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: FULGUR BATTMAN, spol. s r.o.
Poslat zprávu Baterie
Zátky na autobaterie

Zátky na autobaterie

Nabízíme zátky na autobaterie - jednotlivé články akumulátorových baterií jsou uzavřeny šroubovacími inspekčními zátkami, které slouží ke kontrole hladiny elektrolytu, případně dolévaní destilované vody. Zátky na autobaterie jsou dělené s odvětráním - Standard a nebo plné.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: HOLPLAST s.r.o.
Poslat zprávu Zátky na autobaterie
Trakční baterie pro manipulační vozíky

Trakční baterie pro manipulační vozíky

Firma Moravia Manipul se zabývá prodejem olověných startovacích akumulátorů a trakčních baterií.Trakční baterie nabízíme pro různé typy manipulačních vozíků. K trakčním bateriím pro manipulační vozíky, poskytujeme servis a zdarma ekologickou likvidaci baterií.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
Poslat zprávu Trakční baterie pro manipulační vozíky
Autobaterie

Autobaterie

Stále stoupající nároky moderních automobilů s řadou elektrických spotřebičů mají významný vliv při výběru vhodné startovací autobaterie. Autobaterie fgFORTE jsou vyráběny na základě přísných automobilových standardů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: fgFORTE s.r.o.
Poslat zprávu Autobaterie
Baterie do fotoaparátů

Baterie do fotoaparátů

Baterie do fotoaparátů Sanyo Eneloop AA jsou speciální NiMH akumulátory s extrémně nízkým samovybíjením. Baterie do fotoaparátů Sanyo Eneloop AA jsou vhodné zejména pro napájení fotoaparátů, bezšňůrových telefonů, walkmanů, diskmanů a dalších.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Bateria Slaný CZ, s.r.o.
Poslat zprávu Baterie do fotoaparátů
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.