Bezpečnostní výrobky

Zde jsou 1 sekce
 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 110 celkem 10
Protiskluzové pásky

Protiskluzové pásky

Nabízíme protiskluzové pásky, které jsou opatřeny korundem, ale také protiskluzové pásky plastové s hrubou strukturou povrchu. Korund je aluminiumoxid, který patří mezi nejtvrdší materiály, které používají přední výrobci brusiv pro nejvyšší nároky.
Ukaž na mapě   internet: www.lepiky.cz  
Prezentace firmy: Lepíky s.r.o.
Poslat zprávu Protiskluzové pásky
Bezpečnostní skříně

Bezpečnostní skříně

Nabízíme bezpečnostní skříně pro skladování hořlavin, kyselin a louhů, jedů a chemických látek a také pro ukládání hořlavých kapalin a protipožární skříně na tlakové lahve. Certifikované bezpečnostní skříně s požární odolností 15, 30, 60 a 90 minut.
Ukaž na mapě   internet: www.bezpecnostni-skrine.cz  
Prezentace firmy: LABOR - KOMPLET, s.r.o.
Poslat zprávu Bezpečnostní skříně
Silniční zábrany

Silniční zábrany

Vyvíjíme, vyrábíme, instalujeme a distribuujeme silniční zábrany. Silniční zábrany - výsuvné sloupy, silniční bariéry, parkovací zábrany a mechanické zábrany s manuální obsluhou.
Ukaž na mapě   internet: www.autogard.cz  
Prezentace firmy: AUTOGARD spol. s r.o.
Poslat zprávu Silniční zábrany
Střešní doplňky

Střešní doplňky

Střešní doplňky Lindab Safety a Lindab Protecline v sobě obsahují široký sortiment prvků, který pomáhá učinit provoz střech bezpečným. Tyto střešní doplňky jsou dostupné v pozinkované podobě nebo v pěti nejběžnějších barevných odstínech.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LINDAB s.r.o.
Poslat zprávu Střešní doplňky
Bezpečnostní oplocení

Bezpečnostní oplocení

Bezpečnostní oplocení se používají pro zabezpečení věznic, vojenských objektů a objektů, kde je nutné zabezpečení s nejvyšším stupněm ochrany. Bezpečnostní oplocení se vyrábí z nejsilnějších materiálů, které je doplněno ostnatým nebo žiletkovým drátem.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslat zprávu Bezpečnostní oplocení
Výroba trezorů

Výroba trezorů

Výroba trezorů, prodej, poradenství a odborná montáž. Výroba trezorů je prováděná tak, aby bylo možné trezory ukotvit do stěny, podlahy případně zazdít. Nabízíme trezory stěnové, nábytkové skříňové, které mají vysokou kvalitu a dlouhou životnost.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: T - SAFE s.r.o.
Poslat zprávu Výroba trezorů
Lovecké oděvy

Lovecké oděvy

Prodáváme lovecké oděvy a oblečení do přírody i na lov. Maskované doplňky. Značky HILLMAN, APOLLO, COMMANDO, MC´Alister. Lovecké oděvy jsou z příjemného materiálu a jsou vhodným vybavením ke sportu i rekrecai v přirodě.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: C.I.D Praha s.r.o.
Poslat zprávu Lovecké oděvy
Střelivo

Střelivo

Prodáváme střelivo, kulové i brokové náboje pro civilní trh, speciální munice pro státní složky. Střelivo renomovaných výrobců dodáváme na český trh.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: C.I.D Praha s.r.o.
Poslat zprávu Střelivo
Střelné zbraně

Střelné zbraně

Prodáváme střelné zbraně, na českém trhu exkluzivně zastupujeme společnosti: Heckler Koch ( pro vojenský materiál ), Benelli, Sako, Fabarm, Hensoldt, MEN. Dále střelné zbraně značek Zabala Hermanos, Hatsan, Avsan, Schmidt Bender, IRT, Newcon a jiné.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: C.I.D Praha s.r.o.
Poslat zprávu Střelné zbraně
Bezpečnostní mříže

Bezpečnostní mříže

Vyrábíme a dodáváme pevné, nůžkové a certifikované bezpečnostní mříže. Všechny typy pevných a nůžkových bezpečnostních mříží odpovídají bezpečnostním požadavkům České pojišťovny. Bezpečnostní mříže lze využít k zabezpečení dveří, oken, průchodů, pasáží.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: František Kopeček - ZÁMEČNICTVÍ
Poslat zprávu Bezpečnostní mříže
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.