Chemikálie, plasty a suroviny

Zde je 29 sekcí v kterých je 40 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 2140 celkem 314
Kyselina Fenolsulfonová

Kyselina Fenolsulfonová

Kyselina Fenolsulfonová je všestranný katalyzátor používaný především v galvanických lázních, při aplikaci pocínování (ferrostan proces). Dále jako katalyzátor při výrobě fenolických květinových pěn či fenolformaldehydových pryskyřic.
Prezentace firmy: CHEMOTEX Děčín a.s.
Poslat zprávu Kyselina Fenolsulfonová
Docusate Sodium

Docusate Sodium

Docusate Sodium v produktu ALTARAN S 8/60. Jedná se o rychlosmáčecí přípravek s všeobecným použitím, u všech druhů materiálů. Docusate Sodium je ideální tam, kde potřebujeme dosáhnout rychlého a dokonalého smočení libovolného pevného povrchu.
Prezentace firmy: CHEMOTEX Děčín a.s.
Poslat zprávu Docusate Sodium
Povrchově aktivní látky

Povrchově aktivní látky

Povrchově aktivní látky tvoří většinu naší produkce zaměřené na chemickou výrobu. Povrchově aktivní látky se používají jako základní suroviny při výrobě bytové chemie a kosmetiky. Například mycích, čisticích i pracích prostředků, tekutých mýdel, šampónů a jiné.
Prezentace firmy: CHEMOTEX Děčín a.s.
Poslat zprávu Povrchově aktivní látky
Epoxidová pryskyřice

Epoxidová pryskyřice

Epoxidová pryskyřice je polymerní materiál syntetického původu. Představuje látky s více než jednou epoxidovou vazbou, které se vyznačují výbornou adhezí k celé řadě materiálů a po vytvrzení i dalšími významnými a v praxi užitnými vlastnostmi.
Prezentace firmy: CHEMOTEX Děčín a.s.
Poslat zprávu Epoxidová pryskyřice
Obalové fólie

Obalové fólie

Specializujeme se na obalové fólie včetně techniky potřebné pro balení. Vše od prověřených výrobců a dodavatelů, v požadované kvalitě a za bezkonkurenční ceny. Produktové portfolio pro obalové fólie zahrnuje širokou nabídku všech druhů nejběžnějších fólií.
Prezentace firmy: Bohemia Trade CZ s.r.o.
Poslat zprávu Obalové fólie
Váhy pro gumárny

Váhy pro gumárny

Nabízíme dodávky váhy pro gumárny s více než 50-ti letou tradicí. Váhy pro gumárny nalézají své využítí v gumárenském průmyslu. Provádíme dodávky částí technologických celků na klíč.
Prezentace firmy: Calibra CZ, s.r.o.
Poslat zprávu Váhy pro gumárny
Laboratorní sklo

Laboratorní sklo

Laboratorní sklo představuje část výroby naší dílny zaměřené na ruční i strojní foukání skla. Laboratorní a technické sklo vyrábíme ze skla SIMAX, které patří do skupiny boritokřemičitých skel 3.3. SIMAX se vyznačuje vysokou chemickou a teplotní odolností.
Prezentace firmy: SKLO DÁŠA
Poslat zprávu Laboratorní sklo
Čistící rohože

Čistící rohože

Čistící rohože a zóny vyrábíme ve vysoké kvalitě a ve více než 40 typech. Jedná se o čistící rohože venkovní i vnitřní, dle použitého materiálu textilní, gumové, hliníkové a kartáčové rohože s náběhovým nebo zapuštěným rámem.
Prezentace firmy: GAPA MB, s.r.o.
Poslat zprávu Čistící rohože
Pogumování válců

Pogumování válců

Provádíme pogumování válců, válečků, kol a kladek černou nebo světlou gumou různě tvrdosti. Dále provádíme pogumování válců pěnovou mikroporézní pryží. Gumový povrch válců je broušen, popřípadě opatřen textilem.
Prezentace firmy: Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.
Poslat zprávu Pogumování válců
Konfekční membrány

Konfekční membrány

Vyrábíme konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik, manžety, duše, hadice do hadicových ventilů a stahovací gumové prstence. Díky použití vysoce kvalitních materiálů dosahujeme vysoké životnosti. Nabízíme konfekční membrány s nelepivým povrchem.
Prezentace firmy: Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.
Poslat zprávu Konfekční membrány
Silentbloky

Silentbloky

Společnost FRAM spol. s r.o. vyrábí standardní silentbloky. Silentbloky jsou standardně vyráběny z pryže NR/SBR o tvrdosti 55°ShA. Rozsah pracovních teplot je od -40°C do +90°C.
Prezentace firmy: FRAM spol. s r.o.
Poslat zprávu Silentbloky
Plastové krytky

Plastové krytky

Naše společnost vyrábí plastové krytky různých velikosti a tvarů i barev. Plastové krytky usnadní manipulaci s předměty a ochrání jejich trvanlivost. Společnost VINYL-FLEX splňuje požadavky dle Směrnice Evropského Parlamentu a Rady č. 2002/95/ES.
Prezentace firmy: VINYL-FLEX, s.r.o.
Poslat zprávu Plastové krytky
Technologické celky

Technologické celky

Navrhujeme a kompletujeme technologické celky - Balené jednotky, Provozní soubory, Výrobní jednotky nebo Pilotní jednotky. Technologické celky Moříren, Neutralizační stanice, Ředící stanice a podobně.
Prezentace firmy: ZOMAplast s.r.o.
Poslat zprávu Technologické celky
Pryžové výrobky

Pryžové výrobky

V našem výrobním portfoliu najdete především pryžové výrobky. Pryžové výrobky jsou vysoko teplotně odolné průchodky, dorazy, lišty, těsnění konvektomatů, membrány spínačů, silenbloky, pryžové autokoberce a pryžové plotny (cca 800 druhů výrobků).
Prezentace firmy: ROGUM s.r.o.
Poslat zprávu Pryžové výrobky
Laminování lepících materiálů

Laminování lepících materiálů

Provádíme laminování lepících materiálů do šířky 2300mm, materiál navineme na roli nebo do různých formátů (lišty, desky, apodobně.) Laminování lepících materiálů je proces, při kterém nanášíme laminační lepidlo na nejrůznější materiály.
Prezentace firmy: LAGA Borohrádek s.r.o.
Poslat zprávu Laminování lepících materiálů
Tvarové samolepící výseky

Tvarové samolepící výseky

Vyrábíme tvarové samolepící výseky, které jsou zhotoveny z lepících pásek oboustranných a jednostranných. Tvarové samolepící výseky se využívají například jako fixační lepící kolečka, které mají široké použití v oblastech maskovaní, označování, fixaci a atd.
Prezentace firmy: LAGA Borohrádek s.r.o.
Poslat zprávu Tvarové samolepící výseky
Ochranné trubky

Ochranné trubky

Ochranné trubky vyrábíme v jednostěnném (OPTOHARD, PYROSTOP), nebo dvoustěnném provedení (DUOFLEX, DUOHARD). Ochranné trubky jsou určeny hlavně pro ochranu optických, metalických a koaxiálních kabelů uložených ve výkopech a kabelovodech.
Prezentace firmy: MATEICIUC a.s.
Poslat zprávu Ochranné trubky
Plastové výlisky

Plastové výlisky

Vyrábíme plastové výlisky, které jsou určeny převážně pro automobilový průmysl a směřují do interiéru osobních vozidel. Plastové výlisky zhotovíme dle Vašeho požadavku. Dále nabízíme elektroinstalační materiál - svorkovnice s mosazným pouzdrem.
Prezentace firmy: HOLPLAST s.r.o.
Poslat zprávu Plastové výlisky
Přístrojové svorkovnice

Přístrojové svorkovnice

Vyrábíme 4 typy přístrojových svorkovnic. Základním typem je přístrojová svorkovnice KL a podle velikosti průžezu vodiče můžete zakoupit přístrojové svorkovnice KL0 - KL4. Další typy jsou svorkovnice s přítlačným plíškem, konektorové a keramické svorkovnice
Prezentace firmy: HOLPLAST s.r.o.
Poslat zprávu Přístrojové svorkovnice
Požární-sportovní hadice

Požární-sportovní hadice

Požární-sportovní hadice řady Pyrotex Supersport a Pyrotex Firesport. Požární sportovní hadice moderní konstrukce složená z polyesterové tkaniny a tenkostěnné pryžové vložky. Tato hadice je vyvinuta speciálně pro požární sport té nejvyšší úrovně.
Prezentace firmy: TECHNOLEN BOJANOV s.r.o.
Poslat zprávu Požární-sportovní hadice
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.