Chemikálie, plasty a suroviny

Zde je 29 sekcí v kterých je 40 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 3150 celkem 314
Požární hadice

Požární hadice

Vyrábíme požární hadice někdy označované též jako zásahové hadice. Kromě požárních hadic vyrábíme a dodáváme též sportovní hadice pro požární sporty, hydrantové hadice a průmyslové hadice. Požární hadice jsou certifikované podle národních norem.
Prezentace firmy: TECHNOLEN BOJANOV s.r.o.
Poslat zprávu Požární hadice
Dávkovače mýdla

Dávkovače mýdla

Dávkovače mýdla Merida na tekuté mýdlo jsou vyráběny z tvrzeného velmi odolného plastu ABS, nebo v kombinaci plast + nerez, nebo nerezu o objemu od 170ml do 1 litru. Barevné provedení dávkovače mýdla je většinou v bílé barvě.
Prezentace firmy: Merida Hradec Králové, s.r.o.
Poslat zprávu Dávkovače mýdla
Výlisky z pryže

Výlisky z pryže

Nabízíme výlisky z pryže (gumy) dle požadavků zákazníka. Pracujeme systémem zakázkové výroby. Zpracováváme všechny typy pryží, včetně silikonů a PU. Provádíme pogumování různých dílů. Dodáváme i vysekávané výlisky z pryže a pryžové profily.
Prezentace firmy: Gumárna Morava, s.r.o.
Poslat zprávu Výlisky z pryže
Výrobky z gumy

Výrobky z gumy

Zakázkově výrábíme technické výrobky z gumy lisováním, výsekem nebo obráběním. Výlisky a různé výrobky z gumy můžeme vyrobit ze všech druhů kaučukových směsí včetně silikonů.
Prezentace firmy: Gumárna Morava, s.r.o.
Poslat zprávu Výrobky z gumy
Pryžové výrobky

Pryžové výrobky

Vyrábíme pryžové výrobky převážně ve formách dodaných zákazníkem. Pryžové výrobky zhotovujeme na klasických gumárenských lisech do velikosti 700x700 mm. Provádíme také pogumování kovových i nekovových materiálů.
Prezentace firmy: Gumárna Morava, s.r.o.
Poslat zprávu Pryžové výrobky
Nástavby vozidel

Nástavby vozidel

Vyrábíme kompletní nástavby vozidel karoserie /laminátové/ a díly karoserie dle konkrétní potřeby, včetně kovové konstrukce, i na dodaném podvozku. Vyrábíme svařované podvozky dle požadavku zákazníka. Máme letité zkušenosti s výrobou kovových dílů a dílů GFK.
Prezentace firmy: SAVEA spol. s r.o.
Poslat zprávu Nástavby vozidel
Sklolaminátové díly

Sklolaminátové díly

Vyrábíme sklolaminátové díly na zakázku, užívají se v interiéru tak i v exteriéru klienty z řad značkových výrobků. Jsou to karoserie a díly karoserie pro vozidla, autobusy, přestavby vozidel. Dále prodejní stánky, nádoby, jímky, šachty, poklopy, obklady, sendvičové panely, kryty.
Prezentace firmy: SAVEA spol. s r.o.
Poslat zprávu Sklolaminátové díly
Sklem vyztužené plasty

Sklem vyztužené plasty

Vyrábíme sklem vyztužené plasty na díly karoserií, nástavby, kapoty, střechy, kryty interiérů, strojů a motorů. Sklem vyztužené plasty vyrábíme pro vnější a vnitřní obložení kolejových a kolových vozidel, ovládací pulty, kryty generátorů, agregátů, dopravníků.
Prezentace firmy: SAVEA spol. s r.o.
Poslat zprávu Sklem vyztužené plasty
Průmyslové těsnění

Průmyslové těsnění

Průmyslové těsnění přírubové, průmyslové těsnění kovové, průmyslové těsnění spirálově vinuté, průmyslové těsnění hřebínkové, průmyslové těsnění korugované, bezazbestové těsnicí desky, PTFE, ucpávkové šňůry, pásky.
Prezentace firmy: P O K O R N Ý , spol. s r.o.
Poslat zprávu Průmyslové těsnění
Výroba kosmetiky na zakázku

Výroba kosmetiky na zakázku

Naší klíčovou podnikatelskou činností je výroba kosmetiky na zakázku, např. pro drogerie. Díky vlastní laboratoři a výrobě v ČR jsme schopni vytvořit novou kosmetiku dle požadavků zákazníka. Private label na zakázku.
Prezentace firmy: Pacific Direct, s.r.o.
Poslat zprávu Výroba kosmetiky na zakázku
Hotelová kosmetika

Hotelová kosmetika

Naše hotelová kosmetika je určena pro hotely všech kategorií. Hotelová kosmetika nabízí unikátní kolekce od klasických řad až po luxusní značky. Naše luxusní značková hotelová kosmetika je vyráběna pod přísnou licencí majitelů značky.
Prezentace firmy: Pacific Direct, s.r.o.
Poslat zprávu Hotelová kosmetika
Plastové výlisky

Plastové výlisky

Vyrábíme plastové výlisky na strojích s uzavírací silou 60 – 500 tun. Jedná se o plastové výlisky včetně náročných na provedení a přesnost. Lisujeme na formách dodaných zákazníkem s možností následné montáže a opracování výrobku.
Prezentace firmy: Havel - plasty, s.r.o.
Poslat zprávu Plastové výlisky
Gumový terč pod dlaždice

Gumový terč pod dlaždice

Pokládací gumový terč slouží ke snadnému a rychlému pokládání terasové, betonové a kamenné dlažby s minimální výškou 2 cm za účelem zprůchodnění zaizolovaného povrchu střech, teras, lodžií a podobně. Gumový terč má průměr 150 mm a výšku 8 mm.
Prezentace firmy: TF PRESS s.r.o.
Poslat zprávu Gumový terč pod dlaždice
Prodej recyklovaného acetonu

Prodej recyklovaného acetonu

Prodej recyklovaného acetonu za cca 70% ceny nového (od 22 Kč/l). Regenerujeme a recyklujeme aceton a další ředidla pro naše zákazníky již přes 15 let.
Prezentace firmy: ADC služby, s.r.o.
Poslat zprávu Prodej recyklovaného acetonu
Likvidace nebezpečného odpadu

Likvidace nebezpečného odpadu

Zpracování odpadů i nebezpečných, nakládání s odpady, likvidace nebezpečného odpadu ( průmyslový, zdravotnický, plasty a podobně ). Likvidace nebezpečného odpadu - tříděný, netříděný, znečištěný chemicky. Likvidace pneumatik. Recyklace ředidel a rozpouštědel.
Prezentace firmy: ADC služby, s.r.o.
Poslat zprávu Likvidace nebezpečného odpadu
Plastové profily

Plastové profily

Plastové profily vyrábíme z PVC, TPE, PS. Plastové profily vyrábíme podle požadavku zákazníka a lze ho použít jako nábytkářký profil, stavební, těsnění a podobně. Profil z plastu vyrábíme extrůzní a co-extrůzní technologií.
Prezentace firmy: MOPLAST s.r.o
Poslat zprávu Plastové profily
Čistící a dezinfekční prostředky

Čistící a dezinfekční prostředky

Vyrábíme čistící a dezinfekční prostředky určené pro zemědělství, zdravotnictví, potravinářství, obecnou a komunální hygienu a pro obchodní distribuční firmy s omezenými vlastními výrobními kapacitami. Naše firma má zastoupení na mnoha místech České republiky.
Prezentace firmy: CHEPORT, spol. s.r.o.
Poslat zprávu Čistící a dezinfekční prostředky
Střešní okapy

Střešní okapy

Střešní okapy Lindab Rainline je nejkompletnější vyzkoušený okapový systém pro odvodňování střech, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Střešní okapy jsou vyráběny z kvalitního ocelového plechu s barevnou vrstvou HB Polyester.
Prezentace firmy: LINDAB s.r.o.
Poslat zprávu Střešní okapy
Desky z plexiskla

Desky z plexiskla

Desky z plexiskla se využívají zejména ve stavebnictví, osvětlovací technice, v reklamní prostředí, ale i v dalších odvětvích. Desky z plexiskla jsou oblíbené díky unikátním vlastnostem, především vysoké prostupnosti světla a odolnosti vůči UV záření.
Prezentace firmy: TITAN - Multiplast s.r.o.
Poslat zprávu Desky z plexiskla
Plexisklo

Plexisklo

Plexisklo se vyznačuje především vysokou propustností světla až 92%, odolností vůči UV záření a povětrnosti, snadnou opracovatelností a příznivou cenou. Plexisklo dodáváme ve formě desek a trubek. K dispozici je široké spektrum odstínů barev a struktur povrchů.
Prezentace firmy: TITAN - Multiplast s.r.o.
Poslat zprávu Plexisklo
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.