Chemikálie, plasty a suroviny

Zde je 29 sekcí v kterých je 40 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 3150 celkem 311
Požární-sportovní hadice

Požární-sportovní hadice

Požární-sportovní hadice řady Pyrotex Supersport a Pyrotex Firesport. Požární sportovní hadice moderní konstrukce složená z polyesterové tkaniny a tenkostěnné pryžové vložky. Tato hadice je vyvinuta speciálně pro požární sport té nejvyšší úrovně.
Prezentace firmy: TECHNOLEN BOJANOV s.r.o.
Poslat zprávu Požární-sportovní hadice
Požární hadice

Požární hadice

Vyrábíme požární hadice někdy označované též jako zásahové hadice. Kromě požárních hadic vyrábíme a dodáváme též sportovní hadice pro požární sporty, hydrantové hadice a průmyslové hadice. Požární hadice jsou certifikované podle národních norem.
Prezentace firmy: TECHNOLEN BOJANOV s.r.o.
Poslat zprávu Požární hadice
Dávkovače mýdla

Dávkovače mýdla

Dávkovače mýdla Merida na tekuté mýdlo jsou vyráběny z tvrzeného velmi odolného plastu ABS, nebo v kombinaci plast + nerez, nebo nerezu o objemu od 170ml do 1 litru. Barevné provedení dávkovače mýdla je většinou v bílé barvě.
Prezentace firmy: Merida Hradec Králové, s.r.o.
Poslat zprávu Dávkovače mýdla
Silentbloky

Silentbloky

Společnost FRAM spol. s r.o. vyrábí standardní silentbloky. Silentbloky jsou standardně vyráběny z pryže NR/SBR o tvrdosti 55°ShA. Rozsah pracovních teplot je od -40°C do +90°C.
Prezentace firmy: FRAM spol. s r.o.
Poslat zprávu Silentbloky
Výlisky z pryže

Výlisky z pryže

Nabízíme výlisky z pryže (gumy) dle požadavků zákazníka. Pracujeme systémem zakázkové výroby. Zpracováváme všechny typy pryží, včetně silikonů a PU. Provádíme pogumování různých dílů. Dodáváme i vysekávané výlisky z pryže a pryžové profily.
Prezentace firmy: Gumárna Morava, s.r.o.
Poslat zprávu Výlisky z pryže
Výrobky z gumy

Výrobky z gumy

Zakázkově výrábíme technické výrobky z gumy lisováním, výsekem nebo obráběním. Výlisky a různé výrobky z gumy můžeme vyrobit ze všech druhů kaučukových směsí včetně silikonů.
Prezentace firmy: Gumárna Morava, s.r.o.
Poslat zprávu Výrobky z gumy
Pryžové výrobky

Pryžové výrobky

Vyrábíme pryžové výrobky převážně ve formách dodaných zákazníkem. Pryžové výrobky zhotovujeme na klasických gumárenských lisech do velikosti 700x700 mm. Provádíme také pogumování kovových i nekovových materiálů.
Prezentace firmy: Gumárna Morava, s.r.o.
Poslat zprávu Pryžové výrobky
Extrakt z borůvek

Extrakt z borůvek

Borůvky projevují významné léčivé schopnosti. Extrakt z borůvek pomáhá udržovat dobrý zrak a přispívá k jeho zlepšení a ostrosti vidění. Podporuje také vidění v noci a adaptaci oka za šera. Extrakt z borůvek má rovněž blahodárné účinky na ledviny a močové cesty.
Prezentace firmy: AUSTRALIAN REMEDY
Poslat zprávu Extrakt z borůvek
Výroba kosmetiky na zakázku

Výroba kosmetiky na zakázku

Naší klíčovou podnikatelskou činností je výroba kosmetiky na zakázku, např. pro drogerie. Díky vlastní laboratoři a výrobě v ČR jsme schopni vytvořit novou kosmetiku dle požadavků zákazníka. Private label na zakázku.
Prezentace firmy: Pacific Direct, s.r.o.
Poslat zprávu Výroba kosmetiky na zakázku
Hotelová kosmetika

Hotelová kosmetika

Naše hotelová kosmetika je určena pro hotely všech kategorií. Hotelová kosmetika nabízí unikátní kolekce od klasických řad až po luxusní značky. Naše luxusní značková hotelová kosmetika je vyráběna pod přísnou licencí majitelů značky.
Prezentace firmy: Pacific Direct, s.r.o.
Poslat zprávu Hotelová kosmetika
Plastové výlisky

Plastové výlisky

Vyrábíme plastové výlisky na strojích s uzavírací silou 60 – 500 tun. Jedná se o plastové výlisky včetně náročných na provedení a přesnost. Lisujeme na formách dodaných zákazníkem s možností následné montáže a opracování výrobku.
Prezentace firmy: Havel - plasty, s.r.o.
Poslat zprávu Plastové výlisky
Gumový terč pod dlaždice

Gumový terč pod dlaždice

Pokládací gumový terč slouží ke snadnému a rychlému pokládání terasové, betonové a kamenné dlažby s minimální výškou 2 cm za účelem zprůchodnění zaizolovaného povrchu střech, teras, lodžií a podobně. Gumový terč má průměr 150 mm a výšku 8 mm.
Prezentace firmy: TF PRESS s.r.o.
Poslat zprávu Gumový terč pod dlaždice
Prodej recyklovaného acetonu

Prodej recyklovaného acetonu

Prodej recyklovaného acetonu za cca 70% ceny nového (od 22 Kč/l). Regenerujeme a recyklujeme aceton a další ředidla pro naše zákazníky již přes 15 let.
Prezentace firmy: ADC služby, s.r.o.
Poslat zprávu Prodej recyklovaného acetonu
Likvidace nebezpečného odpadu

Likvidace nebezpečného odpadu

Zpracování odpadů i nebezpečných, nakládání s odpady, likvidace nebezpečného odpadu ( průmyslový, zdravotnický, plasty a podobně ). Likvidace nebezpečného odpadu - tříděný, netříděný, znečištěný chemicky. Likvidace pneumatik. Recyklace ředidel a rozpouštědel.
Prezentace firmy: ADC služby, s.r.o.
Poslat zprávu Likvidace nebezpečného odpadu
Těsnící pásky

Těsnící pásky

Těsnící pásky z PE, PU, EPDM a CR pěnových materiálů jsou hlavním zaměřením naší společnosti. Těsnící pásky slouží zejména pro odvětví jako je automobilový, stavební a strojírenský průmysl.
Prezentace firmy: ISOBAST s.r.o.
Poslat zprávu Těsnící pásky
Plastové profily

Plastové profily

Plastové profily vyrábíme z PVC, TPE, PS. Plastové profily vyrábíme podle požadavku zákazníka a lze ho použít jako nábytkářký profil, stavební, těsnění a podobně. Profil z plastu vyrábíme extrůzní a co-extrůzní technologií.
Prezentace firmy: MOPLAST s.r.o
Poslat zprávu Plastové profily
Čistící a dezinfekční prostředky

Čistící a dezinfekční prostředky

Vyrábíme čistící a dezinfekční prostředky určené pro zemědělství, zdravotnictví, potravinářství, obecnou a komunální hygienu a pro obchodní distribuční firmy s omezenými vlastními výrobními kapacitami. Naše firma má zastoupení na mnoha místech České republiky.
Prezentace firmy: CHEPORT, spol. s.r.o.
Poslat zprávu Čistící a dezinfekční prostředky
Střešní okapy

Střešní okapy

Střešní okapy Lindab Rainline je nejkompletnější vyzkoušený okapový systém pro odvodňování střech, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Střešní okapy jsou vyráběny z kvalitního ocelového plechu s barevnou vrstvou HB Polyester.
Prezentace firmy: LINDAB s.r.o.
Poslat zprávu Střešní okapy
Vodoměrné šachty

Vodoměrné šachty

Nabízíme plastové vodoměrné šachty. Vodoměrné šachty jsou určeny pro propojování vodoměrových armatur. Vodoměrné šachty jsou vyrobeny z horkovzdušně svařeného polypropylenu, pochůzně zastropené.
Prezentace firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslat zprávu Vodoměrné šachty
Septiky

Septiky

Firma EKORY Jihlava spol. s r.o. nabízí v oblasti čištění odpadních vod septiky. Nabízíme několik základních verzí vícekomorových septiků, vyrobených v souladu s ČSN 756402.
Prezentace firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslat zprávu Septiky
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.