Chemikálie, plasty a suroviny

Zde je 29 sekcí v kterých je 40 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 5170 celkem 311
Plastové nábytkové profily

Plastové nábytkové profily

Vyrábíme základní profily pro kancelářský nábytek a speciální plastové nábytkové profily podle požadavků zákazníků. Všechny naše profily jsou vyrobeny z PVC. Naše plastové nábytkové profily vyrábíme pro zakázníky na míru. Široké užití profilů.
Prezentace firmy: BH - PLAST, spol. s r.o.
Poslat zprávu Plastové nábytkové profily
Plastové stavební profily

Plastové stavební profily

Vyrábíme stavební ucelený program plastových profilů pro kontaktní zateplování objektů a sádrokartonových konstrukcí. Plastové stavební profily dodáváme dle požadavků zákazníka a vyrábíme na zakázku.
Prezentace firmy: BH - PLAST, spol. s r.o.
Poslat zprávu Plastové stavební profily
Lisovna plastů

Lisovna plastů

Lisovna plastů se zabývá lisováním a montáží výrobků z plastů. Lisovna plastů má zaměření na vstřikování plastů ( technické a vzhledové výlisky, vakuově tvarované výrobky, obaly, potřeby pro domácnost ). Lisovna plastů nabízí vakuové pokovování plastů.
Prezentace firmy: IRISA, výrobní družstvo
Poslat zprávu Lisovna plastů
Mašle

Mašle

Mašle jako univerzální dekorační prvek nabízíme v našem sortimentu v nepřeberném množství délek, materiálů, dekorů i barev. Mašle nabízíme za příznivé ceny a prodáváme prostřednictvím našeho e-shopu.
Prezentace firmy: NIXE s.r.o.
Poslat zprávu Mašle
Organza

Organza

Organza tvoří významnou část našeho sortimentu dekoračních materiálů. Organza je nabízena v pestré škále barev, s motivy, v různých rozměrech. Organza v provedení stuhy, role a také jako sáčky, pro originální balení dárků.
Prezentace firmy: NIXE s.r.o.
Poslat zprávu Organza
Dekorační stuhy

Dekorační stuhy

V našem širokém a pestrém sortimentu můžete vybírat dekorační stuhy pro různé příležitosti a použití. Dekorační stuhy nabízíme v mnoha barvách a barevných kombinací, v několika typech použitého materiálu, s různými motivy a se vzory.
Prezentace firmy: NIXE s.r.o.
Poslat zprávu Dekorační stuhy
Sloupky na plot

Sloupky na plot

Nabízíme sloupky na plot ve čtyřech produktových řadách. Sloupky na plot AXIS jsou odolné proti ohybu a odpovídají standardům zabývajícím se vlivy větru a sněhu na strukturu. AXOR je jeden typ sloupku pro všechna použití ( koncový, průběhový a rohový ).
Prezentace firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslat zprávu Sloupky na plot
Výkup a prodej dřeva

Výkup a prodej dřeva

Provádíme výkup a prodej dřeva. Vykupujeme veškeré sortimenty jehličnatého dříví s odvozem z lesa, který je v naší režii. Využijte jednorázové i komplexní služby odborně zajištěné kvalifikovaným personálem v oblasti výkup a prodej dřeva.
Prezentace firmy: Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.
Poslat zprávu Výkup a prodej dřeva
Laminátové boudy pro telata

Laminátové boudy pro telata

Laminátové boudy pro telata se používají pro vzdušný odchov telat, přičemž ochraňují telata při nepřízni počasí. Laminátové boudy pro telata jsou vyráběny z polyesterových pryskyřic, vyztužené skelným vláknem.
Prezentace firmy: SAKUTUS CZ a.s.
Poslat zprávu Laminátové boudy pro telata
Míchací zařízení

Míchací zařízení

Specializací firmy Techmix je výroba a dodávky míchacích zařízení. Jedná se o míchací zařízení pro kapaliny, suspenze a disperze jako součástí linek pro výrobu a skladování různých produktů i pro zpracování materiálů z odpadu.
Prezentace firmy: TECHMIX s.r.o.
Poslat zprávu Míchací zařízení
Privátní značky

Privátní značky

Naší specializací je zakázková výroba kosmetiky, pracích a čisticích prostředků pro privátní značky (private label). Vyrábíme drogistické zboží na zakázku pro privátní značky. Samozřejmostí je zabezpečení schválení výrobku příslušnými orgány.
Prezentace firmy: PK CHEM, a.s.
Poslat zprávu Privátní značky
Gumové autokoberce

Gumové autokoberce

Gumové autokoberce a TPE autokoberce univerzální a typové - gumové autokoberce vyrobené z kvalitních materiálů, splňujících veškerá kriteria pro použití v automobilovém průmyslu. Nabízíme i gumové autokoberce v kombinaci s PES textilií a kobercovými materiály.
Prezentace firmy: ZPV Rožnov, s.r.o.
Poslat zprávu Gumové autokoberce
Autokoberce

Autokoberce

Výroba, prodej, export: autokoberce do osobních vozů. Autokoberce jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, splňujících veškeré požadavky na kvalitu od našich OEM zákazníků - Škoda Auto a.s., Mercedes-Benz, BMW, Ford, PSA Peugeot Citroen a Renault.
Prezentace firmy: ZPV Rožnov, s.r.o.
Poslat zprávu Autokoberce
Polykarbonátové desky

Polykarbonátové desky

Komůrkové a plné polykarbonátové desky, zámkové desky, vlnité a trapézové desky ze sklolaminátu, akrylátové desky - plexisklo, včetně montážních prvků ke všem typům desek. Polykarbonátové desky formátujeme a zajistíme i jejich dopravu.
Prezentace firmy: LANIT PLAST, s.r.o.
Poslat zprávu Polykarbonátové desky
Marlon CSE

Marlon CSE

Trapézový polykarbonát Marlon CSE a vlnité desky Marlon CS/CSE vyrobené z polykarbonátu jsou prakticky nerozbitné. Poskytujeme na ně záruku 10 let na nerozbitnost krupobitím. Trapézový polykarbonát má vysoce kvalitní UV filtr, na slunci nekřehne ani nežloutne.
Prezentace firmy: LANIT PLAST, s.r.o.
Poslat zprávu Marlon CSE
Sklolaminát

Sklolaminát

Sklolaminát FILON dodáváme v podobě vlnitých rolích nebo trapézových a vlnitých desek. Sklolaminát - role jsou určené pro zastřešení pergol nebo přístřešků. Desky dodáváme v profilech, které jsou kompatibilní s většinou střešních plechů v České republice.
Prezentace firmy: LANIT PLAST, s.r.o.
Poslat zprávu Sklolaminát
Překližované desky

Překližované desky

Překližované desky vyrábíme z loupaných dýh jehličnatých a listnatých dřevin, plošně lisované v provedení kombi, bukové a celobukové. Některé překližované desky jsou povrchově upravené papírem impregnovaným fenolformaldehydovanou pryskyřicí.
Prezentace firmy: PLOMA, a.s.
Poslat zprávu Překližované desky
Plexisklo

Plexisklo

Dodáváme plexisklo. Plexisklo je vyráběno na zakázku. Výrobní možnosti umožňují ohýbání, frézování, lepení, žíhání tvarů, řezání na laseru, leštění, laminování, vyfukování, vakuové tváření a zalévání předmětů čirou hmotou, ze kterých vznikne plexisklo.
Prezentace firmy: AZ Plastik,spol. s r.o.
Poslat zprávu Plexisklo
Polykarbonát

Polykarbonát

Polykarbonát je u nás zpracováván zakázkově. Naše výrobní možnosti umožňují polykarbonát ohýbát, frézovat, lepit, žíhat do tvarů a vakuově tvářet. Prodáváme polykarbonát obchodních značek Makrolon, Lexan, Barlo a další.
Prezentace firmy: AZ Plastik,spol. s r.o.
Poslat zprávu Polykarbonát
Sušená masová moučka

Sušená masová moučka

Sušená masová moučka se používá jako krmivo při výrobě granulí pro psy, kočky a jiná hospodářská zvířata. Není určena k lidské spotřebě. Odstřeďuje se z vytaveného loje. Sušená masová moučka se dodává v sušeném stavu, masovou moučku dodáváme i vařenou.
Prezentace firmy: PEPITO s.r.o.
Poslat zprávu Sušená masová moučka
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.