Chemikálie, plasty a suroviny

Zde je 29 sekcí v kterých je 40 podsekcí
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další
Zobrazuji produkty 7190 celkem 314
Výlisky z plastu

Výlisky z plastu

Vyrábíme výlisky z plastu od návrhu po finální výrobek, včetně zhotovení formy a ořezávacích přípravků. Opracování do finálního tvaru pomocí ořezu na CNC strojích umožňujících vysoce přesné a rychlé ořezávání výlisků se zárukou opakovatelnosti.
Prezentace firmy: MIFER, s.r.o.
Poslat zprávu Výlisky z plastu
Dřevoprodej

Dřevoprodej

Dřevoprodej truhlářského a exotického řeziva, lepené a konstrukční hranoly ( KVH, BSH ), obkladové a podlahové palubky, spárovky, biodesky, fasádní obklad THERMOWOOD ( tepelně upravené dřevo ). Dřevoprodej kvalitního řeziva z celého světa.
Prezentace firmy: Weyland Holz spol. s r.o.
Poslat zprávu Dřevoprodej
Bužírky

Bužírky

Bužírky ochranné a rozlišovací vytlačujeme z různých druhů granulátů měkčeného PVC tak, aby vlastnosti bužírek co nejlépe odpovídaly požadovanému účelu. Bužírky jsou vyráběny pouze z primárních granulátů bez příměsí regranulátů a drtí.
Prezentace firmy: INTRIS, s.r.o.
Poslat zprávu Bužírky
Klipovací pásky

Klipovací pásky

Klipovací pásky nebo-li clipband slouží k uzavírání sáčků a jiných obalů. Klipovací pásky clipband vyrábíme z Fe drátu a jsou potaženy polypropylenem ( PP ). Jedná se o moderní a efektivní pomocný prostředek v balení výrobků různých druhů.
Prezentace firmy: INTRIS, s.r.o.
Poslat zprávu Klipovací pásky
Technické výlisky

Technické výlisky

Technické výlisky jsou vyráběny na zakázku. Technické výlisky - realizace projektu od návrhu, výroby nástroje, vzorování až po samotnou výrobu.
Prezentace firmy: J.P. PLAST, s. r.o.
Poslat zprávu Technické výlisky
Vyfukované plastové obaly

Vyfukované plastové obaly

Vyfukované plastové obaly v různém barevném provedení dle přání zákazníka, včetně barevného tisku. Vyfukované plastové obaly mají certifikaci pro přepravu nebezpečných látek dle mezinárodních norem nebo potravinářské atesty.
Prezentace firmy: J.P. PLAST, s. r.o.
Poslat zprávu Vyfukované plastové obaly
Dezinfekční prostředky

Dezinfekční prostředky

Nabízíme kvalitní dezinfekční prostředky, které čistí a bělí spáry, odstraňují plísně, bakterie a nepříjmné pachy. Dezinfekční prostředky jsou spolehlivým prostředkem proti plísním a bakteriím.
Prezentace firmy: Zenit,spol.s r.o.
Poslat zprávu Dezinfekční prostředky
Čistící prostředky

Čistící prostředky

Firma Zenit vyrábí univerzální i speciální čisticí prostředky pro profesionální sféru, průmysl i domácnost. V našem sortimentu naleznete také dezinfekční, mycí a prací prostředky, toaletní i tekutá mýdla, sprchové gely, šampony a mycí pasty.
Prezentace firmy: Zenit,spol.s r.o.
Poslat zprávu Čistící prostředky
Tepelně vodivá lepidla a pasty

Tepelně vodivá lepidla a pasty

Dodáváme tepelně vodivá lepidla a pasty pro elektroniku. Tepelně vodivá lepidla a pasty pro snížení tepelného odporu mezi procesorem a chladičem. Tepelně vodivá lepidla a pasty obsahují redukovanou velikost tepelně vodivých částic stříbra.
Prezentace firmy: Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.
Poslat zprávu Tepelně vodivá lepidla a pasty
Čistící rohože

Čistící rohože

Čistící rohože venkovní v rámu i volně, protiskluzové s drenáží - pryžové rohože, gumové rohože, čistící zóny, ergonomické rohože, textilní rohože. Úklidová služba, prostředky, stroje, deratizace - dezinfekce - dezinsekce, úklidová chemie.
Prezentace firmy: de Wolf GROUP s. r. o.
Poslat zprávu Čistící rohože
Stavby zdravotnických prostor

Stavby zdravotnických prostor

Pro stavby zdravotnických prostor jsme vyvinuli: Surgical – moderní systém výstavby operačních sálů a jiných zdravotnických prostor, připravený pro technologie budoucnosti. Tento stavebnicový systém je provozně, prostorově, barevně a materiálově variabilní.
Prezentace firmy: BLOCK a.s.
Poslat zprávu Stavby zdravotnických prostor
Šamot

Šamot

Nabízíme 55 druhů glazur, 750 druhů kachlů, říms a doplňků, kachloví na repliky historických kamen a ručně tažené kachle, šamoty, šamotové plátky, tahy, kamnářský šamot a cihly šamotky, systém 4R.
Prezentace firmy: MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.
Poslat zprávu Šamot
Výroba karbonových dílů

Výroba karbonových dílů

Výroba karbonových dílů na zakázku se zaměřením na automobilový průmysl. Výroba karbonových dílů ve společnosti Benet Automotive je součástí provozu zpracování kompozitních materiálů - z uhlíkových vláken a sklolaminátu.
Prezentace firmy: BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
Poslat zprávu Výroba karbonových dílů
Výroba polyuretanů technologií RIM

Výroba polyuretanů technologií RIM

Výroba polyuretanů technologií RIM představuje metodu reakčního vstřikování s vyztužením. Výroba polyuretanů ve společnosti Benet Automotive probíhá na dvou lisovacích zařízeních a za pomoci dvou vstřikovacích technologií.
Prezentace firmy: BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
Poslat zprávu Výroba polyuretanů technologií RIM
Prodej a nákup dřeva

Prodej a nákup dřeva

Nákup a prodej dřeva od ostatních vlastníků lesů. Prodej dřeva je uskutečňován ve všech tloušťových a kvalitativních třídách v dřevinné skladbě SM, BO, MD, BK v délkách 2-14 m. Nákup jehličnatého i listnatého dříví všech tloušťových a kvalitativních tříd a dřev.
Prezentace firmy: MP LESY, spol. s r.o.
Poslat zprávu Prodej a nákup dřeva
Stroje na plasty

Stroje na plasty

Firma Kuboušek s.r.o. je výhradním obchodním zástupcem významných výrobců technologických zařízení pro zpracování plastů. Nabízíme stroje na plasty a zastoupení firem: KRAUSS-MAFFEI, SEPRO, EAS, MATTEC. Stroje na plasty - prodej a sevis.
Prezentace firmy: KUBOUŠEK s.r.o.
Poslat zprávu Stroje na plasty
Měřící přístroje

Měřící přístroje

Měřící přístroje MITUTOYO - dovoz, prodej a servis měřících přístrojů firmy MITUTOYO pro Českou republiku. Měřící přístroje MITUTOYO patří ke světové špičce v měřících přístrojích. Měřící přístroje souřadnicové, kombinované, profiloměry, drsnoměry.
Prezentace firmy: KUBOUŠEK s.r.o.
Poslat zprávu Měřící přístroje
Měřidla MITUTOYO

Měřidla MITUTOYO

Dovážíme, prodáváme a servisujeme měřidla od firmy MITUTOYO. Souřadnicová měřidla MITUTOYO - nová dimenze zajištění kvality, špičková technologie pro nejvyšší přesnost. Kombinovaná měřidla MITUTOYO - plnohodnotné měření drsnosti a profilu.
Prezentace firmy: KUBOUŠEK s.r.o.
Poslat zprávu Měřidla MITUTOYO
Plexisklo

Plexisklo

Firma KOPLAST Vám nabízí plexisklo a výrobky z plexiskla. Opracováváme plexisklo s využitím nejmodernějších technologií Multicam ( CNC Router, Laser ). Provádíme kompletní výrobu, jako je ohýbání, lepení a leštění ve vysoké kvalitě zpracování.
Prezentace firmy: KOPLAST spol. s r.o.
Poslat zprávu Plexisklo
Vakuové lisy

Vakuové lisy

Společnost KOPLAST vyrábí vakuové lisy řady VL800, VL1000, VL1500 a VL2000. Vakuové lisy KOPLAST jsou certifikovány certifikačním orgánem ITI TÜV pro Evropu. Vakuové lisy KOPLAST jsou určeny ke tváření tabulových plastů od tloušťky 0,3 mm do 5,0 mm.
Prezentace firmy: KOPLAST spol. s r.o.
Poslat zprávu Vakuové lisy
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.