Dárky a řemeslná umění

Zde je 21 sekcí v kterých je 24 podsekcí
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 další
Zobrazuji produkty 7190 celkem 168
Křišťálová mýdla

Křišťálová mýdla

Křišťálová mýdla se zpracovávají ručně z mýdlové hmoty, která je dokonale průhledná. Tato mýdlová hmota umožňuje vzniknout mnoha atraktivním variantám křišťálového mýdla, které umocní požitek z koupele a provoní každou koupelnu.
Prezentace firmy: BOEMI
Poslat zprávu Křišťálová mýdla
Potisk papírových obalů

Potisk papírových obalů

Mezi naše hlavní činnosti patří potisk papírových obalů. Potiskem papírových obalů se naše firma zabývá již 17 let. Nabízíme také plnobarevné obaly s laminací.
Prezentace firmy: BijouxPack
Poslat zprávu Potisk papírových obalů
Reklamní aromatické visačky

Reklamní aromatické visačky

Reklamní aromatické visačky vyrábíme z ručně hlazené papírové lepenky tloušťky 1,5mm s matným povrchem. Grafika na reklamní aromatické visačky se tiskne UV ofsetem CMYK přímo na lepenku. K vonění visaček používáme výhradně esence českého výrobce.
Prezentace firmy: MONT GROUP s.r.o.
Poslat zprávu Reklamní aromatické visačky
Swarovski Elements

Swarovski Elements

Jsme autorizovaný prodejce přívěsků a kamenů Swarovski Elements, broušených krystalů od světově proslulého výrobce šperků. Přívěsky Swarovski Elements jsou určeny pro tvorbu vlastních výrobků od náušnic, náhrdelníků, nebo například prstenů.
Prezentace firmy: Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ
Poslat zprávu Swarovski Elements
Skleněné korálky

Skleněné korálky

Skleněné korálky s nejširší nabídkou na domácím trhu. Skleněné korálky jsou komponentem pro tvorbu klasické a moderní bižuterie. Náš eshop nabízí spolu s korálky i další produkty určené pro její výrobu. Kvalita za rozumné ceny.
Prezentace firmy: Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ
Poslat zprávu Skleněné korálky
České korálky

České korálky

České korálky určené pro výrobu klasické i moderní bižuterie najdete společně s dalšími bižuterními i stříbrnými komponenty v pestré nabídce firmy Bijoux Components. Naše korálky jsou proslulé vysokou kvalitou vycházející z tradice výroby "jablonecké bižuterie".
Prezentace firmy: Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ
Poslat zprávu České korálky
Ručně broušený olovnatý křišťál

Ručně broušený olovnatý křišťál

Ručně broušený olovnatý křišťál vysoké kvality ruční práce přesně podle přání zákazníka. Ručně broušený olovnatý křišťál dodáváme výběrem z našeho katalogu nebo podle zadaných podkladů. Ručně broušený olovnatý křišťál v širokém výběru druhu a brusu.
Prezentace firmy: Perfekt Glass
Poslat zprávu Ručně broušený olovnatý křišťál
Skleněná bižuterie

Skleněná bižuterie

Skleněná bižuterie a módní doplňky z exklusivní bižuterie nabízíme ve vysoké kvalitě. Pestrobarevný design, kombinace různých druhů materiálů a vysoká kvalita je exklusivita naší firmy. Skleněná bižuterie z Českého krystalu má dlouholetou tradici.
Prezentace firmy: COLLEGIUM Trade, s. r. o.
Poslat zprávu Skleněná bižuterie
Skleněné pilníky

Skleněné pilníky

Skleněné pilníky se vyrábí v několika rozměrech, jednostranné i oboustranné. Jsou šetrné k Vašim nehtům. Náročný zákazník si může naše skleněné pilníky nechat ozdobit i drahým kamenem či zlatem.
Prezentace firmy: DO.OL.-GLASS s. r. o.
Poslat zprávu Skleněné pilníky
Vodní dýmky

Vodní dýmky

Vodní dýmky ( hookah, šíša, nargile ) u nás k dostání ve všech velikostech v tradičním i netradičním provedení. V nabídce rovněž kompletní příslušenství a uhlíky. Vodní dýmky pečlivě vybíráme, sami dovážíme a distribuujeme do všech zemí Evropské unie.
Prezentace firmy: Svět dýmek.cz
Poslat zprávu Vodní dýmky
Obrazy

Obrazy

Prodáváme originální obrazy. Olejomalby na plátně. Nabízíme obrazy v různých rozměrech a motivech. Postupně rozšiřujeme naší nabídku o další kategorie a motivy. Vyberte si na stránkách firmy BUREŠ ART obraz dle Vašeho vkusu.
Prezentace firmy: BUREŠ ART s.r.o.
Poslat zprávu Obrazy
Reprodukce obrazů

Reprodukce obrazů

Firma Bureš Art s.r.o. Vám nabízí reprodukce obrazů v nejširším výběru v celé východní Evropě. Výhradní zastoupení firmy May z Německa, vlastní tisk reprodukcí, rozšíření sortimentu o reprodukce dalších firem z celého světa, stroj na povrchovou úpravu reprodukcí.
Prezentace firmy: BUREŠ ART s.r.o.
Poslat zprávu Reprodukce obrazů
Bubenické paličky

Bubenické paličky

Bubenické paličky – standardní série, bubenické paličky i vyráběné na zakázku podle zadaných rozměrů, nebo bubenické paličky pořadovaného tvaru, či modelu.
Prezentace firmy: R - STICK
Poslat zprávu Bubenické paličky
Průmyslový design

Průmyslový design

Průmyslový design, produktový design. Využívání nových tvůrčích nástrojů v souladu se současným technickým rozvojem. Průmyslový design pro dopravu, průmyslový design pro lékařství.
Prezentace firmy: Jiří Španihel - průmyslový designér
Poslat zprávu Průmyslový design
Pomníky z přírodního kamene

Pomníky z přírodního kamene

Pomníky z přírodního kamene Vám rádi zhotovíme dle Vašeho přání, včetně krytí, doplňků, písma, oprav, zlacení. V naší fotogalerii naleznete ukázku pomníků z přírodního kamene. Nebo nás navštivte a můžete si prohlédnout hotové pomníky na prodej.
Prezentace firmy: KAMENICTVÍ Čech
Poslat zprávu Pomníky z přírodního kamene
Investiční diamanty

Investiční diamanty

Specializujeme se na prodej a poradenství v oblasti investiční diamanty. Díky našim obchodním kvalitám jsme úspěšně pronikli na mezinárodní trh. Přímý vstup na burzy v Antwerpách a Izraeli nám zaručuje maximální servis a výborné ceny pro investiční diamanty.
Prezentace firmy: INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER
Poslat zprávu Investiční diamanty
Ručně malované sklo s kovem

Ručně malované sklo s kovem

Naše firma nabízí ručně malované sklo s kovem v široké škále povrchově zdobeného skla různých tvarů a ornamentů doplněného ruční rytinou. Ručně malované sklo s kovem ve velkém výběru z množství motivů, barev a rytin.
Prezentace firmy: Glass Fantasy
Poslat zprávu Ručně malované sklo s kovem
Skleněná bižuterie

Skleněná bižuterie

Skleněná bižuterie se u nás vyrábí již s dlouholetou tradicí. Nabízíme Vám široký sortiment náhrdelníků, náramků, náušnic, pásků, ale i volné perle v mnoha tvarech, barvách a velikostech. Skleněná bižutérie dle návrhu zákazníka.
Prezentace firmy: SEBERA - BIŽUTERIE s.r.o.
Poslat zprávu Skleněná bižuterie
Ručně dekorované sklo

Ručně dekorované sklo

Ručně dekorované sklo studia Miracle je vytvořeno zcela novou technikou dekorování skleněných výrobků s možností aplikace motivů počínaje obdobím secese přes veškeré styly 21. století. Ručně dekorované sklo vyvážíme s velkým úspěchem do 35 zemí světa.
Prezentace firmy: Studio Miracle - Vlasta Voborníková
Poslat zprávu Ručně dekorované sklo
Křišťálové lustry

Křišťálové lustry

Křištálové lustry moderní i klasické. Křišťálové lustry jsou vyráběny z leštěné mosazi a zdobeny ručně či strojově broušenými křišťálovými díly a ověsy Asfour, Strass Swarovski, Spectra Swarovski i ověsy historického typu české provenience.
Prezentace firmy: Bořivoj Tomeš – Art Crystal
Poslat zprávu Křišťálové lustry
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 další  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.