Dárky a řemeslná umění

Zde je 21 sekcí v kterých je 24 podsekcí
 
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9
Zobrazuji produkty 8188 celkem 168
Skleněné dárkové předměty

Skleněné dárkové předměty

Skleněné dárkové předměty vyrábíme z českého ručně broušeného skla. Naše skleněné dárkové předměty jsou koncipovány tak, aby zahrnovali dárky různého významu, pro různé příležitosti, různé osoby, v několika cenových hladinách.
Prezentace firmy: ELEF, Lukáš a Frouz
Poslat zprávu Skleněné dárkové předměty
Naušnice z chirurgické oceli

Naušnice z chirurgické oceli

Nabízíme Vám originální módní náušnice z chirurgické oceli. Náušnice z chirurgické oceli rozličných tvarů a velikostí odpovídajíc přesně Vašemu stylu naleznete na našem e-shopu. Na našem e-shopu naleznete široký sortiment nejen šperků z chirurgické oceli.
Prezentace firmy: SKALIMAR s.r.o.
Poslat zprávu Naušnice z chirurgické oceli
Prsteny chirurgická ocel

Prsteny chirurgická ocel

Prsteny chirurgická ocel - rozličných tvarů a velikostí od klasických až po nejmodernější dle nových trendů, v provedení matném či leštěné do vysokého lesku. Prsteny chirurgické ocel - zdobené zlacením.
Prezentace firmy: SKALIMAR s.r.o.
Poslat zprávu Prsteny chirurgická ocel
Broušené nápojové sklo

Broušené nápojové sklo

Broušené nápojové sklo kristalin s různými vzory brusu a druhu. Nápojové sklo vyrábíme i přímo na přání zákazníka podle zadaných podkladů ze strany zákazníka. Nápojové sklo je dekorováno ručním broušením. Broušené nápojové sklo je naším hlavním produktem.
Prezentace firmy: BRANS BOHEMIA v.o.s.
Poslat zprávu Broušené nápojové sklo
Dřevěné regály na víno

Dřevěné regály na víno

Dřevěné regály na víno vyrábíme například z buku, masivního dubu, smrku. Dřevěné regály a stojany na víno jsou vhodné nejen pro vinaře, ale i pro dokrášlení domova, překvapení přátel, obchodních partnerů. Při větším odběru zboží možná individuální sleva.
Prezentace firmy: dakr.net
Poslat zprávu Dřevěné regály na víno
Ručně tvarované hutní sklo

Ručně tvarované hutní sklo

Firma vyrábí ručně tvarované hutní sklo. Toto ručně tvarované hutní sklo je určeno hlavně pro dekoraci v interiérech. Naše ručně tvarované hutní sklo se těší velké oblibě. Ručně tvarované hutní sklo je možné vyrobit i dle požadavků zákazníka.
Prezentace firmy: VALNER ART GLASS
Poslat zprávu Ručně tvarované hutní sklo
Investiční diamanty

Investiční diamanty

DTC zajistí bezpečnou mezinárodní přepravu pro Vaše investiční diamanty do 110 zemí světa. Přírodní broušené investiční diamanty přepraví do certifikační laboratoře v Evropě či USA. DTC prodává investiční diamanty pod burzovní cenou RAPAPORT.
Prezentace firmy: DIAMOND TRADE CENTER a.s.
Poslat zprávu Investiční diamanty
Smaltované cedule

Smaltované cedule

Smaltované cedule jsou rovné, signované a bombírované do velikosti 1 x 1 m. Jsou ručně šablonované anebo tvořené smaltovaným obtiskem na základní smalt. Smaltované cedule Vám můžeme navrhnout v našem grafickém studiu.
Prezentace firmy: Smaltovna Český Brod, s.r.o.
Poslat zprávu Smaltované cedule
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.