Elektronika a elektrika

Zde je 24 sekcí v kterých je 28 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 81100 celkem 181
Zahradní technika

Zahradní technika

Zahradní technika - prodej a servis širokého sortimentu - zahradní traktory, křovinořezy, sekačky na trávu - STIHL, STIGA, BRILL, drtiče zahradního odpadu, motorové pily, sněhové frézy, vertukulátory, čerpadla, štípače na dřevo, plotostřihy.
Prezentace firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslat zprávu Zahradní technika
Elektrické ruční nářadí

Elektrické ruční nářadí

Prodej, servis a půjčovna - elektrické ruční nářadí a nástroje značek METABO, NAREX, BOSCH, PROTOOL. Elektrické ruční nářadí - šroubováky, vrtačky, rázové či pulsní utahováky, modulární vrtačky.
Prezentace firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslat zprávu Elektrické ruční nářadí
Výkonové kondenzátory

Výkonové kondenzátory

ZEZ SILKO - výkonové kondenzátory pro kompenzaci jalové energie. Výkonové kondenzátory jsou určeny pro individuální, skupinovou nebo centrální kompenzaci jalového induktivního výkonu v sítích nízkého napětí.
Prezentace firmy: ZEZ SILKO, s.r.o.
Poslat zprávu Výkonové kondenzátory
Vačkové spínače

Vačkové spínače

Firma OBZOR Zlín vyrábí vačkové spínače již déle než 40 let. V sortimentu jsou vačkové spínače v provedení VSN 10-150A. Mají moderní design, spolehlivý systém spínaní a krytí IP 20 standardně u všech spínačů. Dále vyrábíme domovní spínače a zásuvky ELEGANT.
Prezentace firmy: OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Poslat zprávu Vačkové spínače
Spínače

Spínače

Firma OBZOR Zlín vyrábí vačkové spínače již déle než 40 let. V sortimentu jsou spínače v provedení VSN 10-150A. Mají moderní design, spolehlivý systém spínaní a krytí IP 20 standardně u všech spínačů. Dále vyrábíme domovní spínače a zásuvky ELEGANT.
Prezentace firmy: OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Poslat zprávu Spínače
Sáčky do vysavačů

Sáčky do vysavačů

Sáčky do vysavačů můžete u nás koupit v obchodě, nebo objednat přes internetový obchod. Jedná se o sáčky do vysavačů značek: Vorwerk, Electrolux, ETA, EIO, Daewoo, Rowenta, Phillips, Tornado, Volta, AEG, HANSEATIC, PRIVILEG, THOMAS, PROGRES, AQUAVAC.
Prezentace firmy: MaT Elektra s.r.o.
Poslat zprávu Sáčky do vysavačů
Svítidla

Svítidla

INGE Opava je zaměřena na vývoj a výrobu technických interiérových a exteriérových svítidel. V našich produktech si lze vybrat ze široké škály - svítidla vestavná, stojanová, přisazená, nástěnná, závěsná s různými typy světelných zdrojů.
Prezentace firmy: INGE Opava, spol. s r.o.
Poslat zprávu Svítidla
Výrobce osvětlení

Výrobce osvětlení

INGE Opava je významný český výrobce osvětlení. Kombinace vlastního konstrukčního vývoje, měřící laboratoře, modernizované výrobní technologie, kvalitních komponentů a 20-ti leté odborné zkušenosti zajišťuje uživatelům dlouhodobě spolehlivá svítidla.
Prezentace firmy: INGE Opava, spol. s r.o.
Poslat zprávu Výrobce osvětlení
LED svítidla

LED svítidla

Společnost INGE Opava neustále pracuje na odborných znalostech v problematice osvětlení a reaguje na trendy poptávky trhu i vývoje technologií světelných zdrojů k nimž aktuálně patří LED.
Prezentace firmy: INGE Opava, spol. s r.o.
Poslat zprávu LED svítidla
Hudební nástroje

Hudební nástroje

Hudební nástroje Amati Červený nabízí všechny běžně žádané modely. Dechové hudební nástroje a příslušenství Amati Červený splňují nejvyšší světový standart. Příčná flétna, klarinet, fagot, baryton, tuba, žesťové, dřevěné hudební nástroje, pouzdra, stojany.
Prezentace firmy: Clarina Music
Poslat zprávu Hudební nástroje
Veřejné dekorativní osvětlení

Veřejné dekorativní osvětlení

Schréder - to jsou svítidla pro veřejné, dekorativní a architektonické osvětlení, osvětlení tunelů, sportovišť a přechodů pro chodce. Široký sortiment naleznete na www.schreder.com. Nabízíme světelné návrhy a technické poradenství zdarma.
Prezentace firmy: Artechnic - Schréder a.s.
Poslat zprávu Veřejné dekorativní osvětlení
Volební hlasovací systém

Volební hlasovací systém

Naše firma vyrábí a dodává řídící a volební hlasovací systém pro politická jednání, volby, hlasování a pro další statistické zpracování. Řídící software pro volební hlasovací systém je přizpůsobitelný dle konkrétních požadavků, včetně jazykových verzí.
Prezentace firmy: MINISTR
Poslat zprávu Volební hlasovací systém
Přístupové systémy

Přístupové systémy

Výroba řídící jednotky RFMR2 pro autonomní přístupové systémy. Vstupy, bezkontaktní karty, tagy, dálkový ovladač, DALLAS™. Ovládání pomocí vstupní klávesnice nebo počítače přes BlueTooth. Autonomní přístupové systémy RFMR využití ( ochrana v objektech ).
Prezentace firmy: NWK TECHNOLOGY s.r.o.
Poslat zprávu Přístupové systémy
Klamný cíl

Klamný cíl

Klamný cíl FLARE slouží k ochraně letecké techniky. Klamný cíl FLARE je určen k vytvoření klamného cíle, na ten je navedena protiletadlová raketa s infračerveným samonaváděcím systémem. Klamný cíl flare má elektrické odpalování nábojů dle předpisů STANAG.
Prezentace firmy: ZEVETA AMMUNITION a.s.
Poslat zprávu Klamný cíl
Osazování desek plošných spojů

Osazování desek plošných spojů

Osazování desek plošných spojů - SMT i klasický včetně testování, osazování elektrických kabelů, lakování desek plošných spojů ( PCB ). Během osazování desek plošných spojů zabezpečujeme elektrostatickou ochranu. Provádíme ultrazvukové praní.
Prezentace firmy: TNS SERVIS s.r.o.
Poslat zprávu Osazování desek plošných spojů
Tonery

Tonery

Nabízíme tonery do tiskáren, faxů a tonery do kopírek různých značek ( Canon, Konica Minolta, Panasonic, Develop, Sharp, OKi, Triumph Adler, Philips, Samsung, HP, IBM, Lexmark, Xerox ). K dispozici tým vyškolených specialistů, kteří Vám rádi a ochotně poradí.
Prezentace firmy: TONERCENTRUM, s.r.o.
Poslat zprávu Tonery
Řemeslná výroba

Řemeslná výroba

V naší nabídce z oblasti řemeslná výroba najdete desítky spolehlivých strojů, které vám usnadní vaši práci na maximum. Řemeslná výroba zahrnuje stroje všech světových značek, samozřejmě včetně těch, které pochází z České republiky.
Prezentace firmy: Keller Kalmbach s.r.o.
Poslat zprávu Řemeslná výroba
Elektrické nářadí

Elektrické nářadí

Poohlížíte se právě po vrtačce, brusce, svářecích přístrojích či šroubovacích? V takovém případě jste na správné adrese. V naší rozsháhlé nabídce v kategorii elektrické nářadí máte k dispozici desítky produktů, které splní veškerá vaše očekávání.
Prezentace firmy: Keller Kalmbach s.r.o.
Poslat zprávu Elektrické nářadí
Opravy elektromotorů

Opravy elektromotorů

Opravy a revize elektromotorů, generátorů, transformátorů. Opravujeme asynchronní elektromotory, nízkonapěťové elektromotory od 50 kW, trakční motory. Opravy elektromotorů podle světových norem pro elektromotory, diagnostika a technika elektromotorů.
Prezentace firmy: Energetické strojírny Brno, a.s.
Poslat zprávu Opravy elektromotorů
Stolní vrtačky

Stolní vrtačky

Dodáváme stolní vrtačky tradičního německého výrobce Arnz FLOTT GmbH. Tyto stolní vrtačky se vyznačují vysokou kvalitou, robusností a životností a stále více se zaměřují také na současné trendy, jako je moderní design, ergonomie a digitální ovládání.
Prezentace firmy: APJ Praha s.r.o.
Poslat zprávu Stolní vrtačky
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.