Elektronika a elektrika

Zde je 24 sekcí v kterých je 28 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 81100 celkem 184
Pulzní xenonové výbojky

Pulzní xenonové výbojky

Lineární pulzní xenonové výbojky jsou určeny pro provoz ve stroboskopických zařízeních. Hlavními znaky pulzní xenonové výbojky je okamžitý start, horký restart, spolehlivost, barevná teplota 5.600 K, nucené chlazení, proudem vzduchu a provozní poloha je libovolná.
Prezentace firmy: NBB Bohemia s. r. o.
Poslat zprávu Pulzní xenonové výbojky
Pneumatické nářadí

Pneumatické nářadí

Nabízíme pneumatické nářadí: pneumatické šroubováky, pneumatické utahováky, elektrické šroubováky, pneumatické brusky, vrtačky, rázové či pulsní utahováky, modulární vrtačky, zařízení pro měření kroutícího momentu a další pneumatické nářadí.
Prezentace firmy: MAVE PLUS v.o.s.
Poslat zprávu Pneumatické nářadí
Komunální technika

Komunální technika

Profesionální komunální technika - prodej a servis komunální techniky jako jsou drtiče a štěpkovače, jednoosé malotraktory, mulčovače, profesionální benzínové sekačky s pojezdem, traktory a další komunální technika.
Prezentace firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslat zprávu Komunální technika
Zahradní technika

Zahradní technika

Zahradní technika - prodej a servis širokého sortimentu - zahradní traktory, křovinořezy, sekačky na trávu - STIHL, STIGA, BRILL, drtiče zahradního odpadu, motorové pily, sněhové frézy, vertukulátory, čerpadla, štípače na dřevo, plotostřihy.
Prezentace firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslat zprávu Zahradní technika
Elektrické ruční nářadí

Elektrické ruční nářadí

Prodej, servis a půjčovna - elektrické ruční nářadí a nástroje značek METABO, NAREX, BOSCH, PROTOOL. Elektrické ruční nářadí - šroubováky, vrtačky, rázové či pulsní utahováky, modulární vrtačky.
Prezentace firmy: Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Poslat zprávu Elektrické ruční nářadí
Výkonové kondenzátory

Výkonové kondenzátory

ZEZ SILKO - výkonové kondenzátory pro kompenzaci jalové energie. Výkonové kondenzátory jsou určeny pro individuální, skupinovou nebo centrální kompenzaci jalového induktivního výkonu v sítích nízkého napětí.
Prezentace firmy: ZEZ SILKO, s.r.o.
Poslat zprávu Výkonové kondenzátory
Vačkové spínače

Vačkové spínače

Firma OBZOR Zlín vyrábí vačkové spínače již déle než 40 let. V sortimentu jsou vačkové spínače v provedení VSN 10-150A. Mají moderní design, spolehlivý systém spínaní a krytí IP 20 standardně u všech spínačů. Dále vyrábíme domovní spínače a zásuvky ELEGANT.
Prezentace firmy: OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Poslat zprávu Vačkové spínače
Spínače

Spínače

Firma OBZOR Zlín vyrábí vačkové spínače již déle než 40 let. V sortimentu jsou spínače v provedení VSN 10-150A. Mají moderní design, spolehlivý systém spínaní a krytí IP 20 standardně u všech spínačů. Dále vyrábíme domovní spínače a zásuvky ELEGANT.
Prezentace firmy: OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Poslat zprávu Spínače
Sáčky do vysavačů

Sáčky do vysavačů

Sáčky do vysavačů můžete u nás koupit v obchodě, nebo objednat přes internetový obchod. Jedná se o sáčky do vysavačů značek: Vorwerk, Electrolux, ETA, EIO, Daewoo, Rowenta, Phillips, Tornado, Volta, AEG, HANSEATIC, PRIVILEG, THOMAS, PROGRES, AQUAVAC.
Prezentace firmy: MaT Elektra s.r.o.
Poslat zprávu Sáčky do vysavačů
Svítidla

Svítidla

INGE Opava je zaměřena na vývoj a výrobu technických interiérových a exteriérových svítidel. V našich produktech si lze vybrat ze široké škály - svítidla vestavná, stojanová, přisazená, nástěnná, závěsná s různými typy světelných zdrojů.
Prezentace firmy: INGE Opava, spol. s r.o.
Poslat zprávu Svítidla
Výrobce osvětlení

Výrobce osvětlení

INGE Opava je významný český výrobce osvětlení. Kombinace vlastního konstrukčního vývoje, měřící laboratoře, modernizované výrobní technologie, kvalitních komponentů a 20-ti leté odborné zkušenosti zajišťuje uživatelům dlouhodobě spolehlivá svítidla.
Prezentace firmy: INGE Opava, spol. s r.o.
Poslat zprávu Výrobce osvětlení
LED svítidla

LED svítidla

Společnost INGE Opava neustále pracuje na odborných znalostech v problematice osvětlení a reaguje na trendy poptávky trhu i vývoje technologií světelných zdrojů k nimž aktuálně patří LED.
Prezentace firmy: INGE Opava, spol. s r.o.
Poslat zprávu LED svítidla
Hudební nástroje

Hudební nástroje

Hudební nástroje Amati Červený nabízí všechny běžně žádané modely. Dechové hudební nástroje a příslušenství Amati Červený splňují nejvyšší světový standart. Příčná flétna, klarinet, fagot, baryton, tuba, žesťové, dřevěné hudební nástroje, pouzdra, stojany.
Prezentace firmy: Clarina Music
Poslat zprávu Hudební nástroje
Veřejné dekorativní osvětlení

Veřejné dekorativní osvětlení

Schréder - to jsou svítidla pro veřejné, dekorativní a architektonické osvětlení, osvětlení tunelů, sportovišť a přechodů pro chodce. Široký sortiment naleznete na www.schreder.com. Nabízíme světelné návrhy a technické poradenství zdarma.
Prezentace firmy: Artechnic - Schréder a.s.
Poslat zprávu Veřejné dekorativní osvětlení
Volební hlasovací systém

Volební hlasovací systém

Naše firma vyrábí a dodává řídící a volební hlasovací systém pro politická jednání, volby, hlasování a pro další statistické zpracování. Řídící software pro volební hlasovací systém je přizpůsobitelný dle konkrétních požadavků, včetně jazykových verzí.
Prezentace firmy: MINISTR
Poslat zprávu Volební hlasovací systém
Přístupové systémy

Přístupové systémy

Výroba řídící jednotky RFMR2 pro autonomní přístupové systémy. Vstupy, bezkontaktní karty, tagy, dálkový ovladač, DALLAS™. Ovládání pomocí vstupní klávesnice nebo počítače přes BlueTooth. Autonomní přístupové systémy RFMR využití ( ochrana v objektech ).
Prezentace firmy: NWK TECHNOLOGY s.r.o.
Poslat zprávu Přístupové systémy
Klamný cíl

Klamný cíl

Klamný cíl FLARE slouží k ochraně letecké techniky. Klamný cíl FLARE je určen k vytvoření klamného cíle, na ten je navedena protiletadlová raketa s infračerveným samonaváděcím systémem. Klamný cíl flare má elektrické odpalování nábojů dle předpisů STANAG.
Prezentace firmy: ZEVETA AMMUNITION a.s.
Poslat zprávu Klamný cíl
Osazování desek plošných spojů

Osazování desek plošných spojů

Osazování desek plošných spojů - SMT i klasický včetně testování, osazování elektrických kabelů, lakování desek plošných spojů ( PCB ). Během osazování desek plošných spojů zabezpečujeme elektrostatickou ochranu. Provádíme ultrazvukové praní.
Prezentace firmy: TNS SERVIS s.r.o.
Poslat zprávu Osazování desek plošných spojů
Tonery

Tonery

Nabízíme tonery do tiskáren, faxů a tonery do kopírek různých značek ( Canon, Konica Minolta, Panasonic, Develop, Sharp, OKi, Triumph Adler, Philips, Samsung, HP, IBM, Lexmark, Xerox ). K dispozici tým vyškolených specialistů, kteří Vám rádi a ochotně poradí.
Prezentace firmy: TONERCENTRUM, s.r.o.
Poslat zprávu Tonery
Řemeslná výroba

Řemeslná výroba

V naší nabídce z oblasti řemeslná výroba najdete desítky spolehlivých strojů, které vám usnadní vaši práci na maximum. Řemeslná výroba zahrnuje stroje všech světových značek, samozřejmě včetně těch, které pochází z České republiky.
Prezentace firmy: Keller Kalmbach s.r.o.
Poslat zprávu Řemeslná výroba
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  

České firmy

T M T spol. s r. o. Chrudim Výtahy, eskalátory, dopravníky, váhy a vážící zařízení NEVA - TRADE s.r.o. Obrábění Pacific Direct, s.r.o. Péče o tělo DOMKAT, s. r. o. Zdravotnický nábytek SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.