Hračky, sporty a zábava

Zde jsou 3 sekce v kterých je 71 podsekcí
 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další
Zobrazuji produkty 120 celkem 178
Dřevěné hračky

Dřevěné hračky

Dřevěné hračky jsou z kvalitního bukového materiálu. Veškerý sortiment dřevěných hraček je certifikován. Tyto dřevěné hračky jsou vhodné pro děti od 18 měsíců. Hračky vysoké kvality pro všechny. Dřevěné hračky v provedeních jezdící i houpací.
Prezentace firmy: Karel Michalík - KAMI
Poslat zprávu Dřevěné hračky
Nerezové skluzavky

Nerezové skluzavky

Nerezové skluzavky vyrábíme jako samostatný prvek dětského hřiště. Nerezové skluzavky dodáváme s vlastními schůdky nebo jako součást pro prolézačky, hrady a jiné. Šíře skluzavky je 0,5m, výška je dána začleněním do terénu a případnou úpravou dopadové plochy.
Prezentace firmy: ALFEKO s.r.o.
Poslat zprávu Nerezové skluzavky
Třeboňský kapr

Třeboňský kapr

Chráněné zeměpisné označení původu Třeboňský kapr je garancí kvalitního rybího masa, které pozitivně působí na zdraví lidského organismu. Zajišťujeme dodávky živé ryby i výrobků z ryb, mezi které patří kuchaný kapr, půlky, filety, podkovy.
Prezentace firmy: Rybářství Třeboň a.s.
Poslat zprávu Třeboňský kapr
Hlasové destičky

Hlasové destičky

Hlasové destičky jsou nutné součásti harmoniky. S novými poznatky v technologii přesného stříhání profilového broušení, elektroerosivního drátového obrábění, poloautomatického ladění se vyrábějí hlasové destičky pro všechny akordeony a harmoniky.
Prezentace firmy: HARMONIKAS s.r.o.
Poslat zprávu Hlasové destičky
RC modely letadel

RC modely letadel

Společnost ModellStudio CZ, s.r.o. vyvíjí a vyrábí RC modely letadel, například modely cvičných letadel, akrobatická motorová letadla, větroně a oldtimery do rozpětí 7000 mm. Nabízíme také vakuové tváření dílů pro RC modely letadel.
Prezentace firmy: ModellStudio CZ, s.r.o.
Poslat zprávu RC modely letadel
Výroba lyžařských vleků

Výroba lyžařských vleků

Výroba lyžařských vleků s nízkým vedením lana. Pohon 2,2 -7,5 kW. Maximální délka vleků do 200m. Společným znakem pro výrobu těchto lyžařských vleků je volné vedení lana nad terénem bez mezipodpor. To předpokládá plynulý a dutý svah bez zlomů.
Prezentace firmy: B+J MIKESKA
Poslat zprávu Výroba lyžařských vleků
Desky na dětská hřiště

Desky na dětská hřiště

Desky na dětská hřiště snižují riziko zranění způsobeného pádem z herního prvku. Desky na dětská hřiště byly testovány v souladu s bezpečnostními požadavky na kritérium poranění hlavy podle ČSN EN 1177. Desky na dětská hřiště jsou vhodné pro nová i starší hřiště.
Prezentace firmy: REGUTEC, s.r.o.
Poslat zprávu Desky na dětská hřiště
Výroba sportovních potřeb

Výroba sportovních potřeb

Výroba sportovních potřeb je alfou a omegou naší činnosti. Zaměřujeme se především na sportovní potřeby spojené s bowlingem a kuželkami.
Prezentace firmy: BOWLING - CENTRUM s.r.o.
Poslat zprávu Výroba sportovních potřeb
Kuželkářské dráhy

Kuželkářské dráhy

Kuželkářské dráhy - vyrábíme a dodáváme kuželkářské dráhy do celé Evropy. Dodávky kuželkářských technologií včetně projektů nastavení a následného servisu. Prodáváme sportovní potřeby pro kuželkářské kluby a centra jako boty, koule a leštidla.
Prezentace firmy: BOWLING - CENTRUM s.r.o.
Poslat zprávu Kuželkářské dráhy
Dřevěný houpací kůň

Dřevěný houpací kůň

Dřevěný houpací kůň je vyroben ze smrkového nebo borovicového materiálu ( spárovky – za účelem trvanlivosti výrobku, dřevo se nekroutí a nepraská ) včetně povrchové úpravy. Náš dřevěný houpací kůň dočasně prochází atestací.
Prezentace firmy: DŘEVĚNÝ OBCHŮDEK
Poslat zprávu Dřevěný houpací kůň
Vodácké oblečení

Vodácké oblečení

Prodáváme značkové vodácké oblečení, které vyniká svoji spolehlivou funkčností i moderním designem. Vybrat si můžete z produktů několika renomovaných světových výrobců.
Prezentace firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslat zprávu Vodácké oblečení
Vodácké potřeby

Vodácké potřeby

VODÁK sport, s.r.o. nabízí k zapůjčení veškeré vodácké potřeby. Kajaky, kanoe plastové, nafukovací lodě, vesty, pádla, přilby, neoprenové obleky, pumpy, pramice, náhradní díly a jiné vodácké potřeby. Poskytujeme také vodácké poradenství.
Prezentace firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslat zprávu Vodácké potřeby
Půjčovna lodí

Půjčovna lodí

Půjčovna lodí VODÁK sport, s.r.o. - nabízí k zapůjčení lodě nové nebo zánovní, nafukovací i plastové, kánoe, kajaky, mořské kajaky, rafty Coloreda i Pulsary. Naše půjčovna lodí provádí testování lodí zdarma. Poskytujeme vodácké poradenství.
Prezentace firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslat zprávu Půjčovna lodí
Kruhové odchovné nádrže pro rybáře

Kruhové odchovné nádrže pro rybáře

Vyrábíme kruhové odchovné nádrže pro rybáře. Kruhové odchovné nádrže jsou vyrobeny z polypropylenu (PP). Kruhové odchovné plastové nádrže mají odtokový a čistící válec vyroben z polypropylenu a nerezového síta.
Prezentace firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslat zprávu Kruhové odchovné nádrže pro rybáře
Plastové nádrže pro rybáře z polypropylenu ( PP )

Plastové nádrže pro rybáře z polypropylenu ( PP )

Plastové nádrže jsou vyrobeny z polypropylenu ( PP ) s UV stabilizátorem, používají se na odchov ryb a manipulaci s nimi. Tyto plastové nádrže jsou: kruhová odchovná nádrž, odchovný žlab, žlab malý, odkulovací žlab, káď kónická, vaničky na manipulaci s rybami.
Prezentace firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslat zprávu Plastové nádrže pro rybáře z polypropylenu ( PP )
Akustické kytary

Akustické kytary

Firma Furch je rodinný podnik zabývající se výrobou akustických kytar.
Prezentace firmy: FURCH GUITARS, s.r.o.
Poslat zprávu Akustické kytary
Domácí trenažéry

Domácí trenažéry

Naše nabídka zahrnuje také domácí trenažéry přesně pro vás. Navštivte naše webové stránky a vybírejte domácí trenažéry kvalitních výrobců a za přijatelné ceny pro každého. Více na našich stránkách.
Prezentace firmy: DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
Poslat zprávu Domácí trenažéry
Vybavení posiloven

Vybavení posiloven

Kompletní vybavení posiloven. Nabízíme kvalitní posilovací stroje a příslušenství do vašeho fitness provozu. Rychlé dodání, doporučení na vybavení posiloven, záruka kvality, rozumné ceny strojů a sportovního příslušenství. Více na našich stránkách.
Prezentace firmy: DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
Poslat zprávu Vybavení posiloven
Posilovací stroje Impulsefitness

Posilovací stroje Impulsefitness

Posilovací stroje Impulsefitness jsou dokonalé posilovací stroje pro domácí a lehce komerční použití. Posilovací stroje svou velmi stabilní konstrukcí, kvalitními ložisky a plynulým chodem dělají z těchto výrobků zboží i pro velmi náročné zákazníky.
Prezentace firmy: DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
Poslat zprávu Posilovací stroje Impulsefitness
Organza

Organza

Organza tvoří významnou část našeho sortimentu dekoračních materiálů. Organza je nabízena v pestré škále barev, s motivy, v různých rozměrech. Organza v provedení stuhy, role a také jako sáčky, pro originální balení dárků.
Prezentace firmy: NIXE s.r.o.
Poslat zprávu Organza
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další  

České firmy

T M T spol. s r. o. Chrudim Výtahy, eskalátory, dopravníky, váhy a vážící zařízení NEVA - TRADE s.r.o. Obrábění Pacific Direct, s.r.o. Péče o tělo DOMKAT, s. r. o. Zdravotnický nábytek SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.