Informační systémy

Zde jsou 1 sekce
 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 18 celkem 8
RTLS

RTLS

RTLS - Real-time locating systems. RTLS se používají ke sledování a zjištění polohy předmětů nebo osob pomocí bezdrátové technologie. Poloha RTLS tagu je určována s různou přesností, od několika metrů u technologie WiFi až po několik centimetrů u UWB systémů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: GABEN, spol. s r. o.
Poslat zprávu RTLS
Mobilní čtečka karet

Mobilní čtečka karet

Mobilní čtečka karet je vhodná pro obsluhu vrátnice, která může kontrolovat platnost a oprávnění identifikátorů osob, karet přímo u aut a zároveň z klávesnice ovládat závory, brány atd. Obsluha se může s čtečkou karet volně pohybovat po pracovišti.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.
Poslat zprávu Mobilní čtečka karet
Bezkontaktní karty

Bezkontaktní karty

Bezkontaktní karty obsahují RFID čip. Bezkontaktní karty jsou používány pro snadnou identifikaci osob v docházkových a přístupových systémech. Bezkontaktní karty jsou nejčastěji vyráběny z bílého PVC materiálu a jsou dodávány ve standartním ISO formátu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LUX - IDent s.r.o.
Poslat zprávu Bezkontaktní karty
Odbavovací turniketový systém

Odbavovací turniketový systém

Odbavovací turniketový systém na RFID bezkontaktní čipové karty. Záruka na odbavovací turniketový systém je 36 měsíců. Celonerezové provedení, velice odolné mechanické provedení, komunikace na TCP/IP, výkonné a univerzální programové vybavení, výborná cena.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ELVIS
Poslat zprávu Odbavovací turniketový systém
EAS systém

EAS systém

Špičkový jednoanténní RF EAS systém 8.2 MHz pro detekci pevných a papírových etiket s vynikajícími parametry detekce. Digitální zpracování signálu, automatický režim, snadná montáž bez seřizování pomocí přístrojů. EAS systém - spolehlivý, kvalitní a výkonný.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: American Security spol. s r.o.
Poslat zprávu EAS systém
Docházkový systém

Docházkový systém

Docházkový systém Absent slouží k evidenci docházky a vytváření podkladů pro další zpracování. Docházkový systém využívá terminálů s dotykovou obrazovkou. Tyto terminály umožňují použít docházkový systém Absent i v bankovním a manažerském sektoru.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: PHOBOS, spol. s r.o.
Poslat zprávu Docházkový systém
RFID

RFID

Specializujeme se RFID bezkontaktní identifikační systémy. Z této oblasti nabízíme RFID čtečky pro čtení identifikátorů tagů v poli antény, pro čtení a zapisování uživatelských dat, v případě, že je podporováno. Nabídka RFID antén a příslušenství.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: METRA BLANSKO a.s.
Poslat zprávu RFID
Bezkontaktní identifikační systém

Bezkontaktní identifikační systém

Bezkontaktní identifikační systém BIS® nabízí řešení identifikace osob, vozidel, majetku a zboží. Identifikační systémy využívají technologie bezkontaktní čipové identifikace. Možnost integrace se systémy mzdovými, personálními a zabezpečovacími.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ESKON a.s.
Poslat zprávu Bezkontaktní identifikační systém
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.