Jemné součástky

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 17 celkem 7
Pojistky proti zpětnému šlehnutí

Pojistky proti zpětnému šlehnutí

Pojistky proti zpětnému šlehnutí SG-5 jsou nepostradatelným ochranným prvkem při práci s hořlavými plyny i kyslíkem. Povinnost použít pojistky proti zpětnému šlehnutí - suché předlohy při autogenních procesech definuje vyhláška Ministerstva vnitra č. 87/200 Sb.
Ukaž na mapě   internet: czech.gcegroup.com  
Prezentace firmy: GCE, s.r.o.
Poslat zprávu Pojistky proti zpětnému šlehnutí
Magnetické úchyty

Magnetické úchyty

Magnetické úchyty pro domácí i průmyslové využití. Magnetické úchyty se vyrábí v mnohy typech, provedeních a rozměrech a společnost Neomag je nabízí také prostřednictvím e-shopu. Příklad využití: montáže technologických celků do kovových skříní.
Ukaž na mapě   internet: www.neomag.cz  
Prezentace firmy: Neomag-magnet s.r.o.
Poslat zprávu Magnetické úchyty
Trhací nýty

Trhací nýty

Vyrábíme trhací nýty. Trhací nýty jsou mechanické spojovací prostředky, kterými lze vytvořit nerozebíratelné spoje. Mají dobré elektroizolační vlastnosti a odolávají vibracím a otěru. Trhací nýty se skládají z těla nýtu a trnu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: NET, spol. s r.o.
Poslat zprávu Trhací nýty
Pohony

Pohony

TOS ZNOJMO, a.s. vyvíjí a vyrábí pohony. Novinkou je přesná kuželočelní převodovka, která nabízí broušené ozubení, velkou variabilitu uspořádání, velký rozsah převodových poměrů, tichý chod a nízkou hmotnost.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TOS ZNOJMO, akciová společnost
Poslat zprávu Pohony
Velkoobchod elektrického zařízení

Velkoobchod elektrického zařízení

Velkoobchod elektrického zařízení významných výrobců, mezi které patří například ABB, Schneider Electric, Siemens, Finder a další. Celosvětový prodej. Krátké dodací lhůty. Velkoobchod elektrického zařízení a součástek pro domovní instalace a průmysl.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TechEnergo s.r.o.
Poslat zprávu Velkoobchod elektrického zařízení
Ozubená kola

Ozubená kola

Výroba ozubení: ozubená kola čelní s přímými i šikmými zuby, ozubená kola frézovaná i ozubená kola obrážená od modulu 0,3 mm do modulu 5 mm, řetězová kola, ozubené hřídele.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: InFero
Poslat zprávu Ozubená kola
Ozubená kola

Ozubená kola

Vyrábíme převážně ozubená kola s přímým nebo šikmým čelním ozubením. Stěžejními výrobky jsou ozubená kola s m=1 až m=5 mm ( do m=10 nutné posouzení konkrétních případů ) s průměrem hlavové kružnice do 400 mm ( u kol s broušeným ozubením do 300 mm ).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ELITEX OK s.r.o.
Poslat zprávu Ozubená kola
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.