Medicína, zdraví a životní prostředí

Zde je 20 sekcí v kterých je 44 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 3150 celkem 255
Výkup a likvidace olejů

Výkup a likvidace olejů

Zajišťujeme výkup a likvidace olejů a olejových filtrů. Výkup a likvidace olejů probíhá na naší provozovně nedaleko Brna - Podbřežice, ale zajišťujeme také svoz. Výkup a likvidace olejů se svozem je zajištěna ze všech regionů Moravy a části Čech.
Prezentace firmy: ADC služby, s.r.o.
Poslat zprávu Výkup a likvidace olejů
Bylinná vlasová kosmetika

Bylinná vlasová kosmetika

Oblíbená bylinná vlasová kosmetika AVEFLOR pro styling. Výrobky obsahují kopřivu a heřmánek pro krásné a lesklé vlasy. Bylinná vlasová kosmetika s heřmánkem je vhodná pro pravidelnou péči o vlasy mastné. Kopřiva prospívá normálním vlasům.
Prezentace firmy: AVEFLOR, a.s.
Poslat zprávu Bylinná vlasová kosmetika
AKUTOL spray 60 ml

AKUTOL spray 60 ml

AKUTOL spray 60 ml je ochranný plastický obvaz bez zápachu ve sprayi s hnacím plynem. AKUTOL spray 60 ml se používá k rychlému ošetření oděrek a drobných povrchových poranění. Po nanesení do 2 minut zasychá a vytváří vodě odolnou vrstvu.
Prezentace firmy: AVEFLOR, a.s.
Poslat zprávu AKUTOL spray 60 ml
Lapák tuků a olejů

Lapák tuků a olejů

Lapač olejů, lapák tuků a olejů MOBILAP, odlučovač tuků, nerezový mobilní odlučovač tuků pod dřez,za myčku,do sklepa,čištění tuků a mastnot, lapák s automatickým sběrem olejů, odstraňování tuků, ochrana před ucpáním potrubí, malý lapač tuků do kuchyně.
Prezentace firmy: ABIAN s.r.o.
Poslat zprávu Lapák tuků a olejů
Polarizační lampa

Polarizační lampa

Polarizační lampa BIO-V byla vyvinuta společností I.B.C. a ověřena v řadě předních klinických center. Polarizační lampa má protibolestivý , protizánětlivý účinek a biostimulační efekt k aktivaci samoléčivých procesů živé tkáně.
Prezentace firmy: I.B.C., a.s.
Poslat zprávu Polarizační lampa
Suchá vodní masáž

Suchá vodní masáž

Suchá vodní masáž DRYjet je jedinečné zařízení nabízející kombinaci hned tří druhů terapie – suché vodoléčby, terapie teplem a masážní terapie. Suchá vodní masáž má na tělo blahodárné účinky potvrzené řadou odborných studií a publikací.
Prezentace firmy: I.B.C., a.s.
Poslat zprávu Suchá vodní masáž
Podzemní kontejnery

Podzemní kontejnery

Podzemní kontejnery na sběr tříděného i komunálního odpadu umístěná buď částečně, nebo zcela pod terénem. Podzemní část kontejneru je uložena v kruhové nebo čtvercové sklolaminátové šachtě. Dodáváme v široké škále materiálového a barevného provedení.
Prezentace firmy: REFLEX Zlín, spol. s r.o.
Poslat zprávu Podzemní kontejnery
Kanalizační kamenina

Kanalizační kamenina

Jsme tradičním českým výrobcem v oblasti kanalizační kamenina. Našim zákazníkům můžeme nabídnout mnohaleté zkušenosti s výrobou produktů z kategorie kanalizační kamenina.
Prezentace firmy: PKZ Keramika Poštorná a.s.
Poslat zprávu Kanalizační kamenina
Vyhřívané dečky

Vyhřívané dečky

Vyrábíme elektrické vyhřívané dečky různých barev a vzorů potahů. Vyhřívané dečky mají třístupňovou regulaci teploty. Český výrobce. Kvalita zaručena certifikátem ISO 9001:2001 a certifikátem výrobku.
Prezentace firmy: DOPS s.r.o.
Poslat zprávu Vyhřívané dečky
Kalová čerpadla

Kalová čerpadla

Kalová čerpadla jsou určená k čerpání odpadních vod, fekálií a surových kalů, štěrků. Používají se také k odvodňování výkopů při zemních pracích. Kalová čerpadla se využívají hojně v čistírnách odpadních vod, průmyslu a stavebnictví.
Prezentace firmy: DOOS s.r.o.
Poslat zprávu Kalová čerpadla
Čistící kosmetika

Čistící kosmetika

Čistící kosmetika se stará od základu o vaši pleť. Před použitím účinných krémů je potřeba vždy řádně pleť vyčistit. Bez vyčištění pleti účinné látky nepronikají do nižší vrstvy pokožky a zůstávají jen na povrchu. K základní péči patří pleťové mléko a pleťová voda.
Prezentace firmy: Léčivé včelí produkty Pleva
Poslat zprávu Čistící kosmetika
Propolisová mast

Propolisová mast

Hlavním produktem kosmetiky podporující hojení je propolis. Propolisová mast je účinná na bakterie i plísně a pro jiné hojivé účinky. Regeneruje suchou a popraskanou kůži. Propolisová mast je vhodná také k péči o pokožku v oblasti hemeroidů.
Prezentace firmy: Léčivé včelí produkty Pleva
Poslat zprávu Propolisová mast
Krém s včelím jedem

Krém s včelím jedem

Krém s kapičkou včelího jedu je první čistě přírodní krém. Jeho unikátní složení účinně působí proti volným radikálům. Krém s včelím jedem zanechává pleť pevnější, pružnější, pomáhá proti projevům stárnutí. Krém s včelím jedem je vyroben z přírodních olejů a vosků.
Prezentace firmy: Léčivé včelí produkty Pleva
Poslat zprávu Krém s včelím jedem
Medové pleťové krémy

Medové pleťové krémy

Medové pleťové krémy jsou bohaté na bílkoviny, minerální látky, vitamíny, enzymy a další látky vyživující pleť. Medové pleťové krémy jsou dobře vstřebatelné. Novinkou jsou výživné krémy, které obsahují navíc cenné látky z olejů šípku, oliv, či slunečnice.
Prezentace firmy: Léčivé včelí produkty Pleva
Poslat zprávu Medové pleťové krémy
Dmychadla

Dmychadla

Dmychadla se používají tam, kde je nutné provzdušňovat pod nízkým tlakem při malé spotřebě energie. Konkrétně se může jednat o domovní čističky odpadních vod a v pěstírnách ryb.
Prezentace firmy: ECKOLD & VAVROUCH, spol. s r.o.
Poslat zprávu Dmychadla
Úpravny vody

Úpravny vody

Úpravny vody na pitnou vodu a pro technologické celky. Úpravny vody navrhneme na základě aktuálního rozboru, průtoku a potřebné kvalitě výstupní vody. Úpravny vody - změkčovací systémy, desinfekční systémy, reversní osmózy, dávkovací čerpadla.
Prezentace firmy: AQUA SYSTEM s.r.o.
Poslat zprávu Úpravny vody
Automatické tlakové stanice

Automatické tlakové stanice

Navrhujeme, dodáváme a montujeme automatické tlakové stanice. Automatické tlakové stanice řízené tlakovými spínači a automatické tlakové stanice řízené mikropočítačem s frekvenčním měničem kmitočtu. Automatické tlakové stanice s ponornými čerpadly.
Prezentace firmy: AQUA SYSTEM s.r.o.
Poslat zprávu Automatické tlakové stanice
Odpadové hospodářství

Odpadové hospodářství

V rámci činnosti odpadové hospodářství zajišťujeme jíž dvacet let komplexní služby včetně poradenství. Součástí služeb je nákup, prodej a servis lisovací techniky na zpracování obalových a odpadových materiálů.
Prezentace firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslat zprávu Odpadové hospodářství
Shozy na prádlo

Shozy na prádlo

Shozy na prádlo jsou praktická zařízení dopravující prádlo hospodárně a rychle z jednotlivých podlaží do skladovací místnosti v suterénu. Shozy na prádlo nacházejí uplatnění především v nemocnicích, hotelech, v pečovatelských domech, rodinných domech a podobně.
Prezentace firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslat zprávu Shozy na prádlo
Vázací páska

Vázací páska

Vázací páska je třeba ke svázání slisovaného odpadu do balíku. Dodávaná vázací páska je měkká a stačí ji svázat pouze na uzle, není třeba ani spony ani kleště. Velká pevnost a elasticita zajišťuje pevné svázání po dlouhou dobu.
Prezentace firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslat zprávu Vázací páska
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  

České firmy

T M T spol. s r. o. Chrudim Výtahy, eskalátory, dopravníky, váhy a vážící zařízení NEVA - TRADE s.r.o. Obrábění Pacific Direct, s.r.o. Péče o tělo DOMKAT, s. r. o. Zdravotnický nábytek SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.