Mléčné výrobky

Zde jsou 1 sekce
Sýry (3)
 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 18 celkem 8
Automaty na mléko

Automaty na mléko

Automaty na mléko slouží na výdej čerstvého a chlazeného mléka koncovým zákazníkům. Automaty na mléko lze umístit jak venku pod přístřeškem, tak uvnitř budov. Automaty nezabírájí mnoho místa a připojují se jen na síťovou zásuvku 230V.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MIXA VENDING s.r.o.
Poslat zprávu Automaty na mléko
Káva pro nápojové automaty

Káva pro nápojové automaty

Káva pro nápojové automaty. Zrnková a instantní káva: Vendin - instantní káva, káva decafeine, káva Staccato, káva decafeine NESCAFÉ, zrnková káva Vendin, zrnková káva Splendid, zrnková káva Henri, zrnková káva Noir, káva Jacobs Sympatie.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MIXA VENDING s.r.o.
Poslat zprávu Káva pro nápojové automaty
Tavené sýry

Tavené sýry

Základní sortiment představují tavené sýry bez příchutě o různých tučnostech a tavené sýry s příchutí ( šunka, klobása, žampiony, plísňový sýr, kapie, zelenina ) v gramáži 100 g, 140 g, 150 g.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TANY, spol. s r.o.
Poslat zprávu Tavené sýry
Plnotučný tvaroh

Plnotučný tvaroh

Nabízíme ručně překládaný plnotučný tvaroh. Plnotučný tvaroh naší výroby je vhodný pro studenou i teplou kuchyni. Díky našim moderním výrobním možnostem je plnotučný tvaroh vysoké kvality, kterou dokazuje i ocenění kvality které získal.

Prezentace firmy: Minimlékárny Mláka
Poslat zprávu Plnotučný tvaroh
Zmrzlina

Zmrzlina

Zmrzlina Troy to jsou - nanuky 50 - 110 ml smetanové i vodové ( odlévané, extrudované ), kornouty, Ruská zmrzlina, dorty 615 ml, rolády 750 - 1000 ml, vaničky, zmrzlina Troy v gastro balení 4200 ml pro cukrárny a restaurace - vše v různých příchutích.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TIPA a.s. divize Tipafrost
Poslat zprávu Zmrzlina
Sýr typu parmezán – grana

Sýr typu parmezán – grana

Gran Moravia je sýr typu parmezán – grana. Je vyráběn v naší moderní sýrárně jen z vybraného mléka prvotřídní kvality tradičním způsobem. Výtečně doplní všechny druhy pokrmů, je ideální na těstoviny, do polévek, na masové speciality, ke sladkému ovoci a k vínu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ORRERO a.s.
Poslat zprávu Sýr typu parmezán – grana
BIO sušená syrovátka

BIO sušená syrovátka

Sušená syrovátka vzniká vylisováním sýrového zrna. BIO sušená syrovátka se používá především pro dětskou výživu. Na samém vrcholku kvality a chuti se nalézá BIO sušená syrovátka AMÁLKA se sníženým podílem solí, obohacená Omegou 3 a Lecitinem.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Aromatis, s.r.o.
Poslat zprávu BIO sušená syrovátka
Sušené mléko

Sušené mléko

Vyrábíme sušené mléko odstředěné, polotučné a plnotučné a další sušené mléčné výrobky a pivovarnické kvasnice. Sušené mléko je mléčně bílý prášek rozpustný ve vodě s charakteristickou vůní po mléce získaný zahuštěním tekutého odtučněného mléka.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MGO Trading s.r.o.
Poslat zprávu Sušené mléko
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.