Nerosty, kovy a materiály

Zde je 13 sekcí v kterých je 29 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 6180 celkem 214
Šedá litina

Šedá litina

Hlavním zaměřením naší slévárny je šedá litina. Šedá litina je produkována v množství kolem 16 000 tun. Odlitky šedé litiny se pohybují ve váhové kategorii od 1-50 kg. Odlitky z šedé litiny vyrábíme ve sřtedních i vyšších sériích.
Prezentace firmy: FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
Poslat zprávu Šedá litina
Bádie na beton

Bádie na beton

Bádie na beton se vyrábějí v několika tvarových variantách – kulatý nebo čtyřhranný tvar, středově nebo postranní vyústění. Bádie na beton je možno dodat v objemovém rozmezí 400 – 1000 litrů.
Prezentace firmy: FERRIC, spol. s r. o.
Poslat zprávu Bádie na beton
Bezpečnostní mříže

Bezpečnostní mříže

Bezpečnostní mříže jsou součástí naší výroby. Jsme schopni se přizpůsobit konkrétním potřebám klientů. V nabídce jsou bezpečnostní mříže s nůžkovým stahováním jsou určeny pro objekty kdy není nutné zabezpečení objektu po celý den.
Prezentace firmy: MONTKOV, spol. s r.o.
Poslat zprávu Bezpečnostní mříže
Příruby krkové

Příruby krkové

Přivařovací příruby krkové se používají u přírubových spojů potrubí, dodávané dle norem uvedených v následující tabulce. Kromě těchto přírub krkových jsme schopni nabídnout a dodat atypické příruby podle Vašich výkresů a požadavků, vyráběné kováním.
Prezentace firmy: MEGA, spol. s r. o.
Poslat zprávu Příruby krkové
Mřížové rošty SP – odporově svařované

Mřížové rošty SP – odporově svařované

Mřížové rošty SP MEA vznikají metodou vtavení nenosných prutů z krouceného drátu do prutů nosných. Vtavení je zajištěno elektrickým proudem a současně vysokým tlakem. Každý spoj SP roštu je svařen a tvoří pevnou konstrukci. Výroba probíhá automaticky.
Prezentace firmy: MEA MEISINGER, s.r.o.
Poslat zprávu Mřížové rošty SP – odporově svařované
Mřížové ocelové rošty lisované

Mřížové ocelové rošty lisované

MEA mřížové ocelové rošty lisované vznikají z paralelně k sobě přiřazených nosných prutů, kříží se vyplňovanými pruty. Spojování se děje pod vysokým tlakem. Tím, že výplňové pruty jsou vtlačeny do předdělaných drážek v nosných prutech, tím vznikne tuhá konstrukce.
Prezentace firmy: MEA MEISINGER, s.r.o.
Poslat zprávu Mřížové ocelové rošty lisované
Transportní technika

Transportní technika

Transportní technika, prvky pro pojízdná dřevěná a kovová vrata a dveře s horním vedením. Vedení v MEA profilech velikosti 0,1,2,3,4,5 znamená lehký a plynulý chod s dlouhou životností. Široký výběr kladek a ostatního příslušenství dle požadavku zákazníka.
Prezentace firmy: MEA MEISINGER, s.r.o.
Poslat zprávu Transportní technika
Fotoaparáty

Fotoaparáty

Nabízíme kompaktní fotoaparáty značky Premier určené pro běžnou amatérskou, rodinnou fotografii ve velmi příznivých cenách. Na fotoaparáty poskytujeme záruku po dobu 1 roku.
Prezentace firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Poslat zprávu Fotoaparáty
České sklo

České sklo

Broušené české sklo, malované české sklo a malovaný porcelán - vše ruční práce. Křišťálové lustry všech forem. Individuální zakázky českého broušeného skla podle přání zákazníka, nejrůznější vzory a tvary českého skla a porcelánu.
Prezentace firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Poslat zprávu České sklo
Nerezová ocel

Nerezová ocel

Nerezová ocel v kompletním sortimentu. Nerezové plechy, trubky, armatury, jekly, příruby, klapky, hadice, spojovací materiál a další. Nerezová ocel pro potravinářský, hutní, chemický, pivovarnický, lihovarnický a nerezová ocel pro mlékárenský průmysl.
Prezentace firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Poslat zprávu Nerezová ocel
Hliníkové profily na zakázku

Hliníkové profily na zakázku

Vyrábíme hliníkové profily na zakázku dle výkresu zákazníka, extrudované hliníkové profily a tyče, eloxované profily včetně barev a hliníkové parapety. Dále standartní hliníkové profily a profily pro nábytkářství.
Prezentace firmy: Ing. Zdeněk Bartoš - Moss
Poslat zprávu Hliníkové profily na zakázku
Konstrukční legovaná ocel

Konstrukční legovaná ocel

Jedním z druhů standardně dodávaných značek ocelí naší společnosti patří konstrukční legovaná ocel. Konstrukční legovaná ocel dodávaná ze zemí bývalé Ruské federace. Konstrukční legovaná ocel podle požadavků ČSN, DIN, EN, ASTM v tyčích a hranolech.
Prezentace firmy: Ing. Zdeněk Bartoš - Moss
Poslat zprávu Konstrukční legovaná ocel
Svařované sítě pro gabiony

Svařované sítě pro gabiony

Vyrábíme a dodáváme svařované sítě pro gabiony v různých rozměrech dle potřeby. Svařované sítě pro jsou vyrobené z drátu o průměru 4 mm s antikorozní povrchovou úpravou. Nabízíme realizaci drátokošů ze svařovaných sítí včetně přeměření a montáže.
Prezentace firmy: A-Z GABION, s.r.o.
Poslat zprávu Svařované sítě pro gabiony
České sklo

České sklo

Společnost Glasspoint vyrábí tradiční české sklo (Bohemian glass). Naše české sklo a lustry jsou exportovány do všech kontinentů světa. Firma doržuje tradiční postupy a používá nejlepší materiály.
Prezentace firmy: Glasspoint Czech Republic s.r.o.
Poslat zprávu České sklo
Externí fixátory

Externí fixátory

Vyrábíme stavebnicové externí fixátory pro fixaci všech dlouhých kostí, pánve, metakarpů a článků prstů. Stavebnicové externí fixátory PH-fix jsou na principu šroubů, tyčí a svorek.
Prezentace firmy: ProSpon, spol. s r.o
Poslat zprávu Externí fixátory
Litinové mříže

Litinové mříže

Vyrábíme ozdobné litinové mříže ke stromům včetně znaků měst a obcí. Různé druhy litinových mříží – litinové mříže kruhové, čtvercové, obdélníkové a další. Také vyrábíme ocelové mříže dle individuálních návrhů.
Prezentace firmy: miVAL
Poslat zprávu Litinové mříže
Kovové výlisky

Kovové výlisky

Kovové výlisky vyrábíme na hydraulických lisech s lisovací silou 40 a 100 tun a také na výstředníkových lisech s lisovací silou v rozsahu 10 – 160 tun. Kovové výlisky jsou určeny například pro automobilový, stavební a elektrotechnický průmysl.
Prezentace firmy: KOVOPLAST, výrobní družstvo
Poslat zprávu Kovové výlisky
Přepravní vozíky

Přepravní vozíky

Přepravní vozíky vyrábíme ve čtyřech základních provedeních (CABRI, LINGE, STANDARD, ARMOIRE). Nabízíme dále úpravy vozíků a doplňky dle přání zákazníka. Přepravní vozíky mají nosnost až 600 kg. Slouží nejen k přepravě, ale i k manipulaci a skladování zboží.
Prezentace firmy: PEMA a.s.
Poslat zprávu Přepravní vozíky
Zpracování kovů

Zpracování kovů

Naší hlavní činností je zpracování kovů. Zaměřujeme se zejména na výrobu manipulačních kontejnerových vozíků, dále drátěných koster sedáků a opěradel, komponentů nemocničních postelí, reklamních stojanů áčka a jiné zpracování kovů na zakázku.
Prezentace firmy: PEMA a.s.
Poslat zprávu Zpracování kovů
Litinové mříže

Litinové mříže

Litinové vtokové mříže pro uliční vpusti dle stavebních předpisů ČSN EN 124. Nově litinové mříže s tlumící vložkou z EPDM a možností zajištění proti krádeži. Vtokové mříže EUROPA – nejlepší evropský standard za vynikající ceny!
Prezentace firmy: KASI, spol. s r. o.
Poslat zprávu Litinové mříže
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.