Nerosty, kovy a materiály

Zde je 13 sekcí v kterých je 29 podsekcí
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další
Zobrazuji produkty 7190 celkem 218
Přepravní vozíky

Přepravní vozíky

Přepravní vozíky vyrábíme ve čtyřech základních provedeních (CABRI, LINGE, STANDARD, ARMOIRE). Nabízíme dále úpravy vozíků a doplňky dle přání zákazníka. Přepravní vozíky mají nosnost až 600 kg. Slouží nejen k přepravě, ale i k manipulaci a skladování zboží.
Prezentace firmy: PEMA a.s.
Poslat zprávu Přepravní vozíky
Zpracování kovů

Zpracování kovů

Naší hlavní činností je zpracování kovů. Zaměřujeme se zejména na výrobu manipulačních kontejnerových vozíků, dále drátěných koster sedáků a opěradel, komponentů nemocničních postelí, reklamních stojanů áčka a jiné zpracování kovů na zakázku.
Prezentace firmy: PEMA a.s.
Poslat zprávu Zpracování kovů
Litinové mříže

Litinové mříže

Litinové vtokové mříže pro uliční vpusti dle stavebních předpisů ČSN EN 124. Nově litinové mříže s tlumící vložkou z EPDM a možností zajištění proti krádeži. Vtokové mříže EUROPA – nejlepší evropský standard za vynikající ceny!
Prezentace firmy: KASI, spol. s r. o.
Poslat zprávu Litinové mříže
Kulové kohouty s pneupohony

Kulové kohouty s pneupohony

Kulové kohouty s pneupohony závitové, mezipřírubové, přírubové, přivařovací, kulové kohouty s pneupohony jednočinné a dvojčinné. Kulové kohouty s pneupohony se používají pro neagresivní provozní látky, například vodu, vzduch a plyny.
Prezentace firmy: MPR valves, s.r.o.
Poslat zprávu Kulové kohouty s pneupohony
Kola pro vozíky

Kola pro vozíky

Nabízíme kola pro vozíky vyrobená v evropské kvalitě za výhodné ceny. Kola pro vozíky máme převážně na skladě, proto bývá termín dodání velmi krátký. Naše firma se specializuje na různá kola nejen pro vozíky. Kompletní nabídku kol a koleček najdete u nás na webu.
Prezentace firmy: MONTAKO CZ s.r.o.
Poslat zprávu Kola pro vozíky
Nábytkové pružiny

Nábytkové pružiny

Nábytkové pružiny pro výrobu matrací a čalouněného nábytku nabízíme jako pružinové kostry matrací ( typu Bonnell, Minibonnell ) a polštářů sedacích souprav nebo vlnité, které se používají pro pružné rošty do pohovek, lůžek a křesel. Nově také taštičkové pružiny.
Prezentace firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Poslat zprávu Nábytkové pružiny
Tenkostěnné profily

Tenkostěnné profily

Prodáváme tenkostěnné profily L, U, jakly a trubky. Uvádíme základní sortiment našich výrobců, jsme schopni zajistit i nestandardní rozměry. Dodáváme také tenkostěnné profily podle vlastní výkresové dokumentace.
Prezentace firmy: Feropol s.r.o.
Poslat zprávu Tenkostěnné profily
Hliníkové tyče

Hliníkové tyče

Prodáváme hliníkové tyče kruhové, ploché a čtyřhranné. Standardní délky u tyčí jsou 3000 mm. Hliníkové tyče nabízíme hned v několika jakostech. Snažíme se sortiment držet skladem, jsme schopni zajistit i nestandardní rozměry.
Prezentace firmy: Feropol s.r.o.
Poslat zprávu Hliníkové tyče
CNC obrábění

CNC obrábění

Nabízíme CNC obrábění. Přesnost a kvalita zaručena, máme zkušenosti z výroby pro automobilový průmysl, jsme držiteli ISO 9001. Náš tým zkušených zaměstnanců Vám rád vystaví písemnou nabídku. Na Vaše poptávky reagujeme do 24 hodin.
Prezentace firmy: Feropol s.r.o.
Poslat zprávu CNC obrábění
Hliníkové plechy

Hliníkové plechy

Dodáváme a dělíme válcované hliníkové plechy ze slitin EN5083, 5754, 6082, 2017, 2024, 7075, CERTAL dle EN 485. Hliníkové plechy EN5083 dodáváme i jako kontinuálně-lité, možnost přířezů pro další obrábění nebo frézované plechy s tolerancí tloušťky ±0,1mm.
Prezentace firmy: Feropol s.r.o.
Poslat zprávu Hliníkové plechy
Vybavení prodejen

Vybavení prodejen

Jsme specialisté na vybavení prodejen od designu až po konstrukci. Do prvků vybavení prodejen zahrnujeme regály, pokladní systémy, drátěný program. Nezapomínáme na speciální vybavení prodejen jako jsou prezentační stojany a podhledy s poutači.
Prezentace firmy: BSK Metal, spol. s r.o.
Poslat zprávu Vybavení prodejen
Ohýbané sklo

Ohýbané sklo

Ohýbané sklo může být aplikováno v prosklených fasádách. V interiérech lze ohýbané sklo aplikovat na prosklená schodiště, zábradlí, prosklené výtahové šachty. Ohýbané sklo pro výlohy, vitriny, výklady, skříňky. Ohýbané sklo vypouklé pro rulety a podobně.
Prezentace firmy: SPEGLASS s.r.o.
Poslat zprávu Ohýbané sklo
Olovnatý křišťál

Olovnatý křišťál

Ručně broušený a ručně foukaný olovnatý křišťál s obsahem 24% PbO, zlacený a matovaný křišťál s dekorací zlata, platiny a speciální barvy, přejímaný ručně nabíraný barevný křišťál, křišťálové lustry s ručně broušenými částmi v mnoha dekorech a počtu ramen.
Prezentace firmy: Gold - Crystal s.r.o.
Poslat zprávu Olovnatý křišťál
Bezpečnostní zámky

Bezpečnostní zámky

Bezpečnostní zámky - visací zámky nejvyšší kvality bezpečnostní třídy 3 a 4, petlice, uzamykatelné závory a bezpečnostní zámky pro uzamčení kontejnérů a jiných předmětů.
Prezentace firmy: TOKOZ a.s.
Poslat zprávu Bezpečnostní zámky
Trojvrstvové povlakovanie

Trojvrstvové povlakovanie

Třívrstvé povlakování je idální ochrana ocelových trubek. Ocelové trubky potahované třívrstvou plastovou izolací jsou určeny především pro rozvody plynů a kapalin.
Prezentace firmy: SIGNUM spol. s r.o.
Poslat zprávu Trojvrstvové povlakovanie
Strojírenské výrobní kooperace

Strojírenské výrobní kooperace

Specializujeme se na výrobní kooperace ve strojírenství, které zajišťujeme ve spolupráci s českými a slovenskými strojírenskými podniky. Do strojírenské výrobní kooperace patří výkovky, svařence, výlisky, obrobky, plastové díly, plechové díly a další.
Prezentace firmy: FIRMCONSULT, spol. s r.o.
Poslat zprávu Strojírenské výrobní kooperace
Svařence

Svařence

Do našeho výrobního programu patří svařence včetně opracování. Svařence přesně obrobené, žíhané, lakované, svařence zinkované. Možnost montáže dalších dílů. Měřící protokol. Skidy, strojní rámy, zvedáky, válce, tlakové nádoby, plošiny, palety a kontejnery.
Prezentace firmy: FIRMCONSULT, spol. s r.o.
Poslat zprávu Svařence
Bentonity

Bentonity

Bentonity - jejich těžba a zpracování jsou hlavními aktivitami společnosti KERAMOST. Tyto bentonity mají výjimečné vlastnosti využívané slévárenstvím, stavebnictvím, chovatelstvím a dalšími obory. Bentonity lze upravit dle požadavků zákazníka.
Prezentace firmy: KERAMOST, a.s.
Poslat zprávu Bentonity
Nerostné suroviny

Nerostné suroviny

Nerostné suroviny - jejich těžba a zpracování jsou hlavním oborem činnosti společnosti KERAMOST, a.s. Obory využívající naše nerostné suroviny jsou slévárenství, stavebnictví, keramický průmysl, papírenství, chovatelství - stelivo pro kočky a další.
Prezentace firmy: KERAMOST, a.s.
Poslat zprávu Nerostné suroviny
Konzervové sklo

Konzervové sklo

Velkou část naší výroby tvoří konzervové sklo. Konzervové sklo se používá zejména pro potravinářské produkty. Konzervové sklo se vyznačuje širokým hrdlem a používá se k balení a uchování různých druhů potravin konzervovaných chemicky nebo sterilací.
Prezentace firmy: VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Poslat zprávu Konzervové sklo
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.