Nerosty, kovy a materiály

Zde je 13 sekcí v kterých je 29 podsekcí
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další
Zobrazuji produkty 7190 celkem 213
Kola pro vozíky

Kola pro vozíky

Nabízíme kola pro vozíky vyrobená v evropské kvalitě za výhodné ceny. Kola pro vozíky máme převážně na skladě, proto bývá termín dodání velmi krátký. Naše firma se specializuje na různá kola nejen pro vozíky. Kompletní nabídku kol a koleček najdete u nás na webu.
Prezentace firmy: MONTAKO CZ s.r.o.
Poslat zprávu Kola pro vozíky
Nábytkové pružiny

Nábytkové pružiny

Nábytkové pružiny pro výrobu matrací a čalouněného nábytku nabízíme jako pružinové kostry matrací ( typu Bonnell, Minibonnell ) a polštářů sedacích souprav nebo vlnité, které se používají pro pružné rošty do pohovek, lůžek a křesel. Nově také taštičkové pružiny.
Prezentace firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Poslat zprávu Nábytkové pružiny
Tenkostěnné profily

Tenkostěnné profily

Prodáváme tenkostěnné profily L, U, jakly a trubky. Uvádíme základní sortiment našich výrobců, jsme schopni zajistit i nestandardní rozměry. Dodáváme také tenkostěnné profily podle vlastní výkresové dokumentace.
Prezentace firmy: Feropol s.r.o.
Poslat zprávu Tenkostěnné profily
Hliníkové tyče

Hliníkové tyče

Prodáváme hliníkové tyče kruhové, ploché a čtyřhranné. Standardní délky u tyčí jsou 3000 mm. Hliníkové tyče nabízíme hned v několika jakostech. Snažíme se sortiment držet skladem, jsme schopni zajistit i nestandardní rozměry.
Prezentace firmy: Feropol s.r.o.
Poslat zprávu Hliníkové tyče
CNC obrábění

CNC obrábění

Nabízíme CNC obrábění. Přesnost a kvalita zaručena, máme zkušenosti z výroby pro automobilový průmysl, jsme držiteli ISO 9001. Náš tým zkušených zaměstnanců Vám rád vystaví písemnou nabídku. Na Vaše poptávky reagujeme do 24 hodin.
Prezentace firmy: Feropol s.r.o.
Poslat zprávu CNC obrábění
Hliníkové plechy

Hliníkové plechy

Dodáváme a dělíme válcované hliníkové plechy ze slitin EN5083, 5754, 6082, 2017, 2024, 7075, CERTAL dle EN 485. Hliníkové plechy EN5083 dodáváme i jako kontinuálně-lité, možnost přířezů pro další obrábění nebo frézované plechy s tolerancí tloušťky ±0,1mm.
Prezentace firmy: Feropol s.r.o.
Poslat zprávu Hliníkové plechy
Vybavení prodejen

Vybavení prodejen

Jsme specialisté na vybavení prodejen od designu až po konstrukci. Do prvků vybavení prodejen zahrnujeme regály, pokladní systémy, drátěný program. Nezapomínáme na speciální vybavení prodejen jako jsou prezentační stojany a podhledy s poutači.
Prezentace firmy: BSK Metal, spol. s r.o.
Poslat zprávu Vybavení prodejen
Ohýbané sklo

Ohýbané sklo

Ohýbané sklo může být aplikováno v prosklených fasádách. V interiérech lze ohýbané sklo aplikovat na prosklená schodiště, zábradlí, prosklené výtahové šachty. Ohýbané sklo pro výlohy, vitriny, výklady, skříňky. Ohýbané sklo vypouklé pro rulety a podobně.
Prezentace firmy: SPEGLASS s.r.o.
Poslat zprávu Ohýbané sklo
Olovnatý křišťál

Olovnatý křišťál

Ručně broušený a ručně foukaný olovnatý křišťál s obsahem 24% PbO, zlacený a matovaný křišťál s dekorací zlata, platiny a speciální barvy, přejímaný ručně nabíraný barevný křišťál, křišťálové lustry s ručně broušenými částmi v mnoha dekorech a počtu ramen.
Prezentace firmy: Gold - Crystal s.r.o.
Poslat zprávu Olovnatý křišťál
Bezpečnostní zámky

Bezpečnostní zámky

Bezpečnostní zámky - visací zámky nejvyšší kvality bezpečnostní třídy 3 a 4, petlice, uzamykatelné závory a bezpečnostní zámky pro uzamčení kontejnérů a jiných předmětů.
Prezentace firmy: TOKOZ a.s.
Poslat zprávu Bezpečnostní zámky
Trojvrstvové povlakovanie

Trojvrstvové povlakovanie

Třívrstvé povlakování je idální ochrana ocelových trubek. Ocelové trubky potahované třívrstvou plastovou izolací jsou určeny především pro rozvody plynů a kapalin.
Prezentace firmy: SIGNUM spol. s r.o.
Poslat zprávu Trojvrstvové povlakovanie
Strojírenské výrobní kooperace

Strojírenské výrobní kooperace

Specializujeme se na výrobní kooperace ve strojírenství, které zajišťujeme ve spolupráci s českými a slovenskými strojírenskými podniky. Do strojírenské výrobní kooperace patří výkovky, svařence, výlisky, obrobky, plastové díly, plechové díly a další.
Prezentace firmy: FIRMCONSULT, spol. s r.o.
Poslat zprávu Strojírenské výrobní kooperace
Svařence

Svařence

Do našeho výrobního programu patří svařence včetně opracování. Svařence přesně obrobené, žíhané, lakované, svařence zinkované. Možnost montáže dalších dílů. Měřící protokol. Skidy, strojní rámy, zvedáky, válce, tlakové nádoby, plošiny, palety a kontejnery.
Prezentace firmy: FIRMCONSULT, spol. s r.o.
Poslat zprávu Svařence
Bentonity

Bentonity

Bentonity - jejich těžba a zpracování jsou hlavními aktivitami společnosti KERAMOST. Tyto bentonity mají výjimečné vlastnosti využívané slévárenstvím, stavebnictvím, chovatelstvím a dalšími obory. Bentonity lze upravit dle požadavků zákazníka.
Prezentace firmy: KERAMOST, a.s.
Poslat zprávu Bentonity
Nerostné suroviny

Nerostné suroviny

Nerostné suroviny - jejich těžba a zpracování jsou hlavním oborem činnosti společnosti KERAMOST, a.s. Obory využívající naše nerostné suroviny jsou slévárenství, stavebnictví, keramický průmysl, papírenství, chovatelství - stelivo pro kočky a další.
Prezentace firmy: KERAMOST, a.s.
Poslat zprávu Nerostné suroviny
Konzervové sklo

Konzervové sklo

Velkou část naší výroby tvoří konzervové sklo. Konzervové sklo se používá zejména pro potravinářské produkty. Konzervové sklo se vyznačuje širokým hrdlem a používá se k balení a uchování různých druhů potravin konzervovaných chemicky nebo sterilací.
Prezentace firmy: VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Poslat zprávu Konzervové sklo
Plechové skříně

Plechové skříně

Vyrábíme plechové skříně a rozváděče, typové řady a také dle požadavku zákazníka. Vše pro vnitří a venkovní prostředí, montáž na omítku nebo pod omítku, samostatně stojící skříně. Plechové skříně dodáme včetně certifikátu.
Prezentace firmy: PROSTOR-design, s.r.o.
Poslat zprávu Plechové skříně
Stavební buňky

Stavební buňky

Stavební buňky jsou konstruhovány jako univerzální systém, kdy si zákazník sám objedná jednotlivé komponenty a velikost buňky v našem katalogu, včetně příslušenství a vybavení. Stavební buňky lze využít i jako uzavřené skladovací prostory, garáže a další.
Prezentace firmy: PROSTOR-design, s.r.o.
Poslat zprávu Stavební buňky
Pásový dopravník

Pásový dopravník

Vyrábíme pásový dopravník ( dopravníkový systém ) pro obráběcí a tvářecí stroje. Pásový dopravník je vlastní konstrukce a je stavebnicového systému. Vývoj, konstrukce a výroba dopravníku také na zakázku.
Prezentace firmy: PROSTOR-design, s.r.o.
Poslat zprávu Pásový dopravník
Práškové lakování

Práškové lakování

Nabízíme práškové lakování, které provádíme pomocí nanášecí kabiny ( ruční nanášení prášku, integrované zásobníky s proséváním prášku ) a vytvrzovací pece ( zavážení ve vozících či podvěsným dopravníkem ). Práškové lakování dle požadavků zákazníka.
Prezentace firmy: PROSTOR-design, s.r.o.
Poslat zprávu Práškové lakování
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.