Oblečení, metrový textil a doplňky

Zde je 18 sekcí v kterých je 97 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 6180 celkem 202
Reklamní textil

Reklamní textil

Vyrábíme a prodáváme reklamní textil. Náš reklamní textil zahrnuje trička, polokošile, mikiny, vyšívaný reklamní textil a další výrobky z pletáže. Jedná se o reklamu šitou na míru, na základě Vaší objednávky tak, jak si ji konkrétně a bezprostředně dohodnete.
Prezentace firmy: SEŠITE, s.r.o.
Poslat zprávu Reklamní textil
Vlnité pružiny

Vlnité pružiny

Vlnité pružiny zhotovujeme v provedení - ploché, rovné s mírným obloukem a kruhové. Vlnité pružiny jsou oblíbeným nosným prvkem při výrobě křesel, sedaček, sedáků a pohovek. Standardní délka pružin je v rozmezí od 305mm do 680mm po 5-ti mm.
Prezentace firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Poslat zprávu Vlnité pružiny
Nábytkové pružiny

Nábytkové pružiny

Nábytkové pružiny pro výrobu matrací a čalouněného nábytku nabízíme jako pružinové kostry matrací ( typu Bonnell, Minibonnell ) a polštářů sedacích souprav nebo vlnité, které se používají pro pružné rošty do pohovek, lůžek a křesel. Nově také taštičkové pružiny.
Prezentace firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Poslat zprávu Nábytkové pružiny
Polštáře z dutého vlákna

Polštáře z dutého vlákna

Vyrábíme polštáře z dutého vlákna. Polštáře z dutého vlákna jsou plněny mykaným dutým silanizovaným vláknem, které se vyznačuje dostatečnou hřejivostí a pružností. Polštáře z dutého vlákna - duté vlákno je vyrobeno z polyesteru.
Prezentace firmy: K V D spol. s r.o.
Poslat zprávu Polštáře z dutého vlákna
Dřevěné mobilní domky

Dřevěné mobilní domky

Vyrábíme dřevěné mobilní domky, provádíme dokonalé odvětrání domků izolací, obklady domků z masivu. Dřevěné mobilní domky vyrábíme na zakázku, vybavení a složení lze měnit a půdorys přizpůsobíme Vašemu požadavku. Mobilní domky dodáme ve lhůtě 2-6 měsíců.
Prezentace firmy: K V D spol. s r.o.
Poslat zprávu Dřevěné mobilní domky
Kartonové krabice

Kartonové krabice

Vyrábíme kartonové krabice na přepravu materiálu, kartonové krabice různých rozměrů, kartonové krabice z vlnité lepenky. Na kartonové krabice nabízíme dvoubarevný potisk, tvarový výsek.
Prezentace firmy: K V D spol. s r.o.
Poslat zprávu Kartonové krabice
Kartonové obaly

Kartonové obaly

Vyrábíme kartonové obaly z vlnitých lepenek, kartonové obaly všech typů a provedení. Kartonové obaly vyrobíme i na zakázku dle přání zákazníka. Kartonové obaly z vlnitých lepenek v barvách : přírodní hnědá, mramorová ( bílo-hnědý mramor ) a bílá.
Prezentace firmy: K V D spol. s r.o.
Poslat zprávu Kartonové obaly
Přikrývky z ovčí vlny

Přikrývky z ovčí vlny

Vyrábíme přikrývky z ovčí vlny. Přikrývky z ovčí vlny jsou vhodné pro lidi trpící revmatismen a nemocemi dýchacího ústrojí. Přikrývky z ovčí vlny plníme vyčistěným a nakramplovaným ovčím rounem, které se vyznačuje vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností.
Prezentace firmy: K V D spol. s r.o.
Poslat zprávu Přikrývky z ovčí vlny
Netkané textilie

Netkané textilie

Vyrábíme netkané textilie včetně následného zpracování: tvarové výseky a výrobky, možnost nanesení samolepicí vstrvy na plstěné tabule, netkané textilie nebo na Vámi dodaný materiál. Netkané textilie nabízíme v mnoha variantách.
Prezentace firmy: NETEX, spol. s r.o.
Poslat zprávu Netkané textilie
Vlněné plsti

Vlněné plsti

Vlněné plsti jsou určeny pro technické účely především ve strojírenském průmyslu a stavebnictví. Vlněné plsti v různých tvarech slouží jako mazací podložky, těsnění proti prachu, k tlumení otřesů, výplňový materiál ve formě různých pásků, kroužků.
Prezentace firmy: NETEX, spol. s r.o.
Poslat zprávu Vlněné plsti
Nábytkové tkaniny

Nábytkové tkaniny

Nábytkové tkaniny – DEKORA-Jeníček, a.s. vyrábí plošně pestře tkané žakarské a listové látky. Ve výrobním sortimentu nábytkové tkaniny je aktuálně nabízeno téměř 400 druhů nábytkové tkaniny v průměru s 5ti kolortiními modifikacemi od 1 druhu.
Prezentace firmy: DEKORA-Jeníček, a.s.
Poslat zprávu Nábytkové tkaniny
Těsnící šňůry

Těsnící šňůry

Vyrábíme dynamické ucpávky ( těsnící šňůry ) z různých materiálů ( PTFE, EG, aramid, acryl, bavlna, sklo a tak dále ) a statické těsnící šňůry pro teploty vyšší 500stC ( sklo, keramika ) od rozměrů 3 mm, kulatý nebo hranatý profil, dle požadavků zákazníka.
Prezentace firmy: TEMAC, a.s.
Poslat zprávu Těsnící šňůry
Těsnící kroužky

Těsnící kroužky

Těsnící kroužky ( SWG, obalované, camprofily a RTJ ) jsou používány především v olejářském, plynařském, ropném i chemickém průmyslu k utěsnění přírubových spojů i za vysokých teplot a tlaků dle norem DIN, ASME, EN, GOST, popřípadně dle výkresu.
Prezentace firmy: TEMAC, a.s.
Poslat zprávu Těsnící kroužky
Matrace

Matrace

V naší nabídce najdete matrace v široké škále z různých druhů materiálů - viscoelastické pěny, pěny s rostlinným olejem, cellpur, latex, pružiny a přírodní materiály. Kombinací těchto materiálů vytváříme matrace splňující nejvyšší nároky uživatelů.
Prezentace firmy: MABO TRADE s.r.o.
Poslat zprávu Matrace
Technické tkaniny

Technické tkaniny

Dodáváme technické tkaniny české i zahraniční produkce. Dodáváme technické tkaniny na výrobu batohů, ledvinek, vaků, sportovních tašek, obalů, plachet a jiné. V nabídce je také řada tkanin s maskáčovým vzorem. Nabízíme také KÁRO - kostkovaná tkanina.
Prezentace firmy: B E D I M E X s.r.o.
Poslat zprávu Technické tkaniny
Ochranné pracovní pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky

Prodáváme ochranné pracovní pomůcky. Ochranné oděvy a pracovní pomůcky jsou určeny nejen pro obor úklidu a čištění, ale i pro sektory výroby a služeb.
Prezentace firmy: Sunexclean s.r.o.
Poslat zprávu Ochranné pracovní pomůcky
Dětské bundy

Dětské bundy

V našem sortimentu naleznete kvalitní dětské bundy. Dětské bundy šustákové ve velikostech 5-8r a 1-4r. Bunda je opatřena kapucou, dvě kapsy na přední straně, potisk. Pokud hledáte kvalitní dětské oblečení, neváhejte prosím a prohlédněte si naše kolekce.
Prezentace firmy: TULEC TREND
Poslat zprávu Dětské bundy
Sportovní kalhoty

Sportovní kalhoty

E-shop na sportovní kalhoty LITEX. Sportovní kalhoty - leggings jsou přímo od českého výrobce firmy LITEX. Sportovní kalhoty jsou moderního střihu z kvalitních materiálů a v široké škále barev i délek.
Prezentace firmy: LITEX
Poslat zprávu Sportovní kalhoty
Fitness sportovní oblečení

Fitness sportovní oblečení

Internetový E-shop na fitness sportovní oblečení značky LITEX. Fitness sportovní oblečení pochází přímo od výrobce. Fitness sportovní oblečení LITEX je charakteristické moderním střihem a poskytuje jedinečnou svobodu pohybu.
Prezentace firmy: LITEX
Poslat zprávu Fitness sportovní oblečení
Dámské plavky

Dámské plavky

Internetový E-shop na dámské plavky značky LITEX. Dámské plavky jsou přímo od výrobce z nové kolekce pro letošní rok. Dámské plavky LITEX jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a poskytují jedinečný komfort a svobodu pohybu.
Prezentace firmy: LITEX
Poslat zprávu Dámské plavky
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.