Oblečení, metrový textil a doplňky

Zde je 18 sekcí v kterých je 97 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 6180 celkem 206
Mazací hlavice

Mazací hlavice

Vyrábíme mazací hlavice kulové,( se závitem i k zalisování, přímé, úhlové 45°, 90°), mazací hlavice ploché s kulatou hlavou i se 6-hrannou hlavou, mazací hlavice trychtýřové, mazací zátky. Pozinkovaná ocel. Kruhové a šestihranné olejoznaky.
Prezentace firmy: LUKO STROJÍRNY s.r.o.
Poslat zprávu Mazací hlavice
Myslivecké oděvy

Myslivecké oděvy

Myslivecké oděvy pro myslivost, lov a volný čas. Vystrojujeme lesnické společnosti. Šijeme uniformy, myslivecké společenské oděvy - obleky, lovecké oděvy, oblečení do přírody a na cestování. Myslivecké oděvy AFARS - záruka kvality.
Prezentace firmy: AFARS, s.r.o.
Poslat zprávu Myslivecké oděvy
Korkové obuvnické komponenty

Korkové obuvnické komponenty

Korkové obuvnické komponenty vyrábíme lisováním ve formách, které zhotovujeme na základě požadavku zákazníka na výsledný produkt. Korkové obuvnické komponenty se vyznačují vysokou kvalitou. Korkové obuvnické komponenty upravujeme dle přání zákazníka.
Prezentace firmy: KJZ, spol. s r.o.
Poslat zprávu Korkové obuvnické komponenty
Knihařská plátna

Knihařská plátna

Platex vyrábí a dodává do 35-ti zemí knihařská plátna na bázi bavlny, lnu, viskózy a jejich směsí. Knihařská plátna se běžně vyrábějí v rolích šíře 100, 107, 132 a 137 cm nebo v přířezech od 5 cm do 132 cm v jednom směru a v hmotnostech od 140g/m2 do 300g/m2.
Prezentace firmy: Platex, s.r.o.
Poslat zprávu Knihařská plátna
Reklamní textil

Reklamní textil

Vyrábíme a prodáváme reklamní textil. Náš reklamní textil zahrnuje trička, polokošile, mikiny, vyšívaný reklamní textil a další výrobky z pletáže. Jedná se o reklamu šitou na míru, na základě Vaší objednávky tak, jak si ji konkrétně a bezprostředně dohodnete.
Prezentace firmy: SEŠITE, s.r.o.
Poslat zprávu Reklamní textil
Vlnité pružiny

Vlnité pružiny

Vlnité pružiny zhotovujeme v provedení - ploché, rovné s mírným obloukem a kruhové. Vlnité pružiny jsou oblíbeným nosným prvkem při výrobě křesel, sedaček, sedáků a pohovek. Standardní délka pružin je v rozmezí od 305mm do 680mm po 5-ti mm.
Prezentace firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Poslat zprávu Vlnité pružiny
Nábytkové pružiny

Nábytkové pružiny

Nábytkové pružiny pro výrobu matrací a čalouněného nábytku nabízíme jako pružinové kostry matrací ( typu Bonnell, Minibonnell ) a polštářů sedacích souprav nebo vlnité, které se používají pro pružné rošty do pohovek, lůžek a křesel. Nově také taštičkové pružiny.
Prezentace firmy: M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
Poslat zprávu Nábytkové pružiny
Polštáře z dutého vlákna

Polštáře z dutého vlákna

Vyrábíme polštáře z dutého vlákna. Polštáře z dutého vlákna jsou plněny mykaným dutým silanizovaným vláknem, které se vyznačuje dostatečnou hřejivostí a pružností. Polštáře z dutého vlákna - duté vlákno je vyrobeno z polyesteru.
Prezentace firmy: K V D spol. s r.o.
Poslat zprávu Polštáře z dutého vlákna
Dřevěné mobilní domky

Dřevěné mobilní domky

Vyrábíme dřevěné mobilní domky, provádíme dokonalé odvětrání domků izolací, obklady domků z masivu. Dřevěné mobilní domky vyrábíme na zakázku, vybavení a složení lze měnit a půdorys přizpůsobíme Vašemu požadavku. Mobilní domky dodáme ve lhůtě 2-6 měsíců.
Prezentace firmy: K V D spol. s r.o.
Poslat zprávu Dřevěné mobilní domky
Kartonové krabice

Kartonové krabice

Vyrábíme kartonové krabice na přepravu materiálu, kartonové krabice různých rozměrů, kartonové krabice z vlnité lepenky. Na kartonové krabice nabízíme dvoubarevný potisk, tvarový výsek.
Prezentace firmy: K V D spol. s r.o.
Poslat zprávu Kartonové krabice
Kartonové obaly

Kartonové obaly

Vyrábíme kartonové obaly z vlnitých lepenek, kartonové obaly všech typů a provedení. Kartonové obaly vyrobíme i na zakázku dle přání zákazníka. Kartonové obaly z vlnitých lepenek v barvách : přírodní hnědá, mramorová ( bílo-hnědý mramor ) a bílá.
Prezentace firmy: K V D spol. s r.o.
Poslat zprávu Kartonové obaly
Přikrývky z ovčí vlny

Přikrývky z ovčí vlny

Vyrábíme přikrývky z ovčí vlny. Přikrývky z ovčí vlny jsou vhodné pro lidi trpící revmatismen a nemocemi dýchacího ústrojí. Přikrývky z ovčí vlny plníme vyčistěným a nakramplovaným ovčím rounem, které se vyznačuje vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností.
Prezentace firmy: K V D spol. s r.o.
Poslat zprávu Přikrývky z ovčí vlny
Netkané textilie

Netkané textilie

Vyrábíme netkané textilie včetně následného zpracování: tvarové výseky a výrobky, možnost nanesení samolepicí vstrvy na plstěné tabule, netkané textilie nebo na Vámi dodaný materiál. Netkané textilie nabízíme v mnoha variantách.
Prezentace firmy: NETEX, spol. s r.o.
Poslat zprávu Netkané textilie
Vlněné plsti

Vlněné plsti

Vlněné plsti jsou určeny pro technické účely především ve strojírenském průmyslu a stavebnictví. Vlněné plsti v různých tvarech slouží jako mazací podložky, těsnění proti prachu, k tlumení otřesů, výplňový materiál ve formě různých pásků, kroužků.
Prezentace firmy: NETEX, spol. s r.o.
Poslat zprávu Vlněné plsti
Nábytkové tkaniny

Nábytkové tkaniny

Nábytkové tkaniny – DEKORA-Jeníček, a.s. vyrábí plošně pestře tkané žakarské a listové látky. Ve výrobním sortimentu nábytkové tkaniny je aktuálně nabízeno téměř 400 druhů nábytkové tkaniny v průměru s 5ti kolortiními modifikacemi od 1 druhu.
Prezentace firmy: DEKORA-Jeníček, a.s.
Poslat zprávu Nábytkové tkaniny
Těsnící šňůry

Těsnící šňůry

Vyrábíme dynamické ucpávky ( těsnící šňůry ) z různých materiálů ( PTFE, EG, aramid, acryl, bavlna, sklo a tak dále ) a statické těsnící šňůry pro teploty vyšší 500stC ( sklo, keramika ) od rozměrů 3 mm, kulatý nebo hranatý profil, dle požadavků zákazníka.
Prezentace firmy: TEMAC, a.s.
Poslat zprávu Těsnící šňůry
Těsnící kroužky

Těsnící kroužky

Těsnící kroužky ( SWG, obalované, camprofily a RTJ ) jsou používány především v olejářském, plynařském, ropném i chemickém průmyslu k utěsnění přírubových spojů i za vysokých teplot a tlaků dle norem DIN, ASME, EN, GOST, popřípadně dle výkresu.
Prezentace firmy: TEMAC, a.s.
Poslat zprávu Těsnící kroužky
Matrace

Matrace

V naší nabídce najdete matrace v široké škále z různých druhů materiálů - viscoelastické pěny, pěny s rostlinným olejem, cellpur, latex, pružiny a přírodní materiály. Kombinací těchto materiálů vytváříme matrace splňující nejvyšší nároky uživatelů.
Prezentace firmy: MABO TRADE s.r.o.
Poslat zprávu Matrace
Technické tkaniny

Technické tkaniny

Dodáváme technické tkaniny české i zahraniční produkce. Dodáváme technické tkaniny na výrobu batohů, ledvinek, vaků, sportovních tašek, obalů, plachet a jiné. V nabídce je také řada tkanin s maskáčovým vzorem. Nabízíme také KÁRO - kostkovaná tkanina.
Prezentace firmy: B E D I M E X s.r.o.
Poslat zprávu Technické tkaniny
Ochranné pracovní pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky

Prodáváme ochranné pracovní pomůcky. Ochranné oděvy a pracovní pomůcky jsou určeny nejen pro obor úklidu a čištění, ale i pro sektory výroby a služeb.
Prezentace firmy: Sunexclean s.r.o.
Poslat zprávu Ochranné pracovní pomůcky
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  

České firmy

T M T spol. s r. o. Chrudim Výtahy, eskalátory, dopravníky, váhy a vážící zařízení NEVA - TRADE s.r.o. Obrábění Pacific Direct, s.r.o. Péče o tělo DOMKAT, s. r. o. Zdravotnický nábytek SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.