Oblečení, metrový textil a doplňky

Zde je 18 sekcí v kterých je 97 podsekcí
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další
Zobrazuji produkty 91110 celkem 206
Zdravotní matrace

Zdravotní matrace

Nabízíme zdravotní matrace všech typů: latexové, pěnové ( HR pěna, viscoelastická pěna, RE pěna ), pružinové, taštičkové, kombinované. Speciální kolekce: matrace pro veřejný sektor ( hotely, penziony a jiná zařízení ).
Prezentace firmy: GUMOTEX, akciová společnost
Poslat zprávu Zdravotní matrace
Výrobce karnevalových kostýmů

Výrobce karnevalových kostýmů

Jako výrobce karnevalových kostýmů Vám dokážeme nabídnout široký sortiment kostýmů určených jak pro děti tak i pro dospělé. Výrobce karnevalových kostýmů Lipta a.s. se soustředí především na export pro Německo, Holandsko, Švýcarsko a ostatních států.
Prezentace firmy: Lipta - TDP a.s.
Poslat zprávu Výrobce karnevalových kostýmů
Sluneční brýle

Sluneční brýle

Distribuujeme sluneční, optické a sportovní brýle. Jsme výhradní dovozce slunečních brýlí a korekčních obrub Polaroid v České republice. Náše sluneční brýle v kompletním sortimentu naleznete v našem e-shopu. Jedná se o sluneční brýle moderního designu.
Prezentace firmy: EXIT 1 s.r.o.
Poslat zprávu Sluneční brýle
Textilní vlhčící potahy pro ofsetové tiskařské stroje

Textilní vlhčící potahy pro ofsetové tiskařské stroje

Textilní vlhčící potahy pro ofsetové tiskařské stroje jsou určeny pro vlhčící a přenašecí válce archových i rotačních ofsetových tiskařských strojů ROMAYOR, DOMINANT, POLLY, HEIDELBERG, MAILLANDER, MILLER, MANN, ROLAND, RYOBI, SAKURAI, SOLNA a dalších.
Prezentace firmy: JAROŠ, s.r.o.
Poslat zprávu Textilní vlhčící potahy pro ofsetové tiskařské stroje
Svatební šaty

Svatební šaty

Svatební šaty značky PRONUPTIA v České republice jinde nenajdete. Licenci na tyto svatební šaty má pouze 10 značkových salonů. Svatební šaty Pronuptia mají výborné střihy, kvalitní materiály a na českém trhu ojedinělý vzhled.
Prezentace firmy: Pronuptia de Paris
Poslat zprávu Svatební šaty
Značkové sportovní oblečení

Značkové sportovní oblečení

Zákazníkům nabízíme značkové sportovní oblečení KLIMATEX. Naše značkové sportovní oblečení je známé kvalitními funkčními materiály ( polypropylen zaručuje rychlý odvod potu, luxusní vzhled a je velmi příjemný na omak ) a pohodlnými střihy.
Prezentace firmy: KLIMATEX a.s.
Poslat zprávu Značkové sportovní oblečení
Funkční prádlo

Funkční prádlo

Funkční prádlo je vyrobeno z polypropylenu, polyamidu a elastanu. Funkční prádlo je charakteristické moderním designem ve spojení s vysokou funkčností ( vynikající tepelně-izolační vlastnosti, vysoká propustnost vodních par, vhodné pro alergiky ).
Prezentace firmy: KLIMATEX a.s.
Poslat zprávu Funkční prádlo
Matrace do postele

Matrace do postele

OSTAŠ CZ s.r.o. vyrábí kvalitní matrace do postele. Naší předností je příznivá cena, rychlost dodání a doprava po celé České republice zdarma. Naše matrace do postele si můžete také zdarma otestovat. Bolí Vás záda? Je čas vybrat si ty správné matrace do postele.
Prezentace firmy: OSTAŠ CZ, s.r.o.
Poslat zprávu Matrace do postele
Jednoúčelové stroje

Jednoúčelové stroje

Specializací VÚB a.s. v oboru strojírenství jsou jednoúčelové stroje - konstrukce, výroba, servis a dodávky náhradních dílů. Jednoúčelové stroje lze na zakázku doplnit o přídavná a pomocná zařízení - centrovače, rozpínky, zásobníky tkanin a podobně.
Prezentace firmy: VÚB a.s.
Poslat zprávu Jednoúčelové stroje
Outdoorové oblečení

Outdoorové oblečení

Vyrábíme outdoorové oblečení. Outdoorové oblečení značky Rejoice patří již od roku 1998 k nejoblíbenějším na českém trhu. Outdoorové oblečení Rejoice je oblíbenou volbou nejen při horolezeckých aktivitách, ale i na běžné výlety do přírody či volný čas.
Prezentace firmy: REJOICE ® Flowers manufactory
Poslat zprávu Outdoorové oblečení
Technické textilie

Technické textilie

Technické textilie nehořlavé, antistatické, clean-room, kyselinovzdorné, antiabrazivní, filtrační a sportovní technické textilie. Technické textilie vinutých svíčkových filtrů. Technické textilie pro ochranné pracovní oděvy. Antibakteriální textilie.
Prezentace firmy: SPOLSIN, spol. s r.o.
Poslat zprávu Technické textilie
Pánské kravaty

Pánské kravaty

Pánské kravaty na zakázku, materiál 100% polyester, 100% hedvábí. Modní pánské kravaty s vetkaným logem. Zákazník si sám může navrhnout desén kravaty, který graficky zpracujeme a vyrobíme. Lze kombinovat s dámskými doplňky ve stejném desénu ( šátky ).
Prezentace firmy: LOGOTEX s.r.o.
Poslat zprávu Pánské kravaty
Klobouky

Klobouky

Klobouky nabízíme dámské, pánské, dětské pro všechna roční období a použití. Klobouky se opět stávají velice oblíbeným módním doplňkem.
Prezentace firmy: Adolf Nytra - ANYTRA
Poslat zprávu Klobouky
Pracovní obuv

Pracovní obuv

Pracovní obuv společnosti Flexiko se vyznačuje vysokou kvalitou a příznivou cenou, splňuje veškeré požadavky a bezpečností prvky. Bezpečnostní a pracovní obuv má tyto bezpečnostní prvky ocelovou tužinku, obuv je odolná proti propíchnutí a uklouznutí.
Prezentace firmy: FLEXIKO CZ s.r.o.
Poslat zprávu Pracovní obuv
Přikrývky

Přikrývky

Přikrývky jsou atestované, vhodné pro alergiky. Přikrývky jsou lehké a vzdušné, s možností praní v pračce.
Prezentace firmy: DITA výrobní družstvo invalidů
Poslat zprávu Přikrývky
Chirurgická ocel řetízky

Chirurgická ocel řetízky

Chirurgická ocel řetízky - nabízíme jak pánské, tak dámské řetízky za velmi přijatelné ceny. Chirurgická ocel řetízky - široký sortiment rozdílných tvarů, velikostí a délek řetízků. Kompletní sortiment řetízků z chirurgické oceli naleznete na našem e-shopu.
Prezentace firmy: SKALIMAR s.r.o.
Poslat zprávu Chirurgická ocel řetízky
Pracovní oděvy

Pracovní oděvy

Firma navrhuje a vyrábí profesní a pracovní oděvy, uniformy, stejnokroje, reklamní oděvy, historické oděvy a uniformy, divadelní a filmové kostýmy. Profesní a pracovní oděvy, uniformy, stejnokroje vyrábíme formou konfekce, měřenky a se zkouškou.
Prezentace firmy: ILLA original modell s.r.o.
Poslat zprávu Pracovní oděvy
Pánské košile

Pánské košile

Vyrábíme pánské košile, které se řadí do vyšší střední třídy. Pánské košile Arikos jsou vyrobeny z kvalitních přírodních materiálů ( 100% bavlna ), většina materiálů má nežehlivou úpravu. Naše pánské košile jsou vyrobeny technologií přeplátovaných švů.
Prezentace firmy: Arikos, spol. s r.o.
Poslat zprávu Pánské košile
Společenské kravaty

Společenské kravaty

Společenské kravaty vyrábíme z materiálu ze 100% polyesteru a hedvábí. Tento materiál je tištěný nebo tkaný z různobarevných vláken ( žakárové ) od známých zahraničních výrobců. Společenské kravaty vyrobíme od návrhu po konečný výrobek dle požadavku zákazníka.
Prezentace firmy: Jan Kulhánek - VERONIKA
Poslat zprávu Společenské kravaty
Geotextilie

Geotextilie

Nabízíme tkané a pletené geotextilie na bázi PET, PP, PVA. Geotextilie se využívají k vyztužení zemin, separaci, filtraci, protierozní ochraně svahů, vyztužení násypů a opěrných zdí. Geotextilie používáme i při vyztužení asfaltových povrchů vozovek.
Prezentace firmy: KORDÁRNA, a.s.
Poslat zprávu Geotextilie
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další  

České firmy

T M T spol. s r. o. Chrudim Výtahy, eskalátory, dopravníky, váhy a vážící zařízení NEVA - TRADE s.r.o. Obrábění Pacific Direct, s.r.o. Péče o tělo DOMKAT, s. r. o. Zdravotnický nábytek SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.