Plasty a výrobky

Zde je 9 sekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji produkty 1120 celkem 53
Regranulát

Regranulát

Klíčovou činností naší společnosti je recyklace plastů, které významně šetří přírodní zdroje. V několika variantách nabízíme k prodeji finální produkt tohoto procesu regranulát . Kompletní seznam produktů regranulát naleznete na našem webu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.
Poslat zprávu Regranulát
Bezkontaktní karty

Bezkontaktní karty

Bezkontaktní karty obsahují RFID čip. Bezkontaktní karty jsou používány pro snadnou identifikaci osob v docházkových a přístupových systémech. Bezkontaktní karty jsou nejčastěji vyráběny z bílého PVC materiálu a jsou dodávány ve standartním ISO formátu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LUX - IDent s.r.o.
Poslat zprávu Bezkontaktní karty
Klipovací pásky

Klipovací pásky

Klipovací pásky nebo-li clipband slouží k uzavírání sáčků a jiných obalů. Klipovací pásky clipband vyrábíme z Fe drátu a jsou potaženy polypropylenem ( PP ). Jedná se o moderní a efektivní pomocný prostředek v balení výrobků různých druhů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: INTRIS, s.r.o.
Poslat zprávu Klipovací pásky
Technické výlisky

Technické výlisky

Technické výlisky jsou vyráběny na zakázku. Technické výlisky - realizace projektu od návrhu, výroby nástroje, vzorování až po samotnou výrobu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: J.P. PLAST, s. r.o.
Poslat zprávu Technické výlisky
Výroba polyuretanů technologií RIM

Výroba polyuretanů technologií RIM

Výroba polyuretanů technologií RIM představuje metodu reakčního vstřikování s vyztužením. Výroba polyuretanů ve společnosti Benet Automotive probíhá na dvou lisovacích zařízeních a za pomoci dvou vstřikovacích technologií.

Prezentace firmy: BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
Poslat zprávu Výroba polyuretanů technologií RIM
Plexisklo

Plexisklo

Firma KOPLAST Vám nabízí plexisklo a výrobky z plexiskla. Opracováváme plexisklo s využitím nejmodernějších technologií Multicam ( CNC Router, Laser ). Provádíme kompletní výrobu, jako je ohýbání, lepení a leštění ve vysoké kvalitě zpracování.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: KOPLAST spol. s r.o.
Poslat zprávu Plexisklo
Výrobky z plexiskla

Výrobky z plexiskla

Výrobky z plexiskla vyrábí KOPLAST s využitím nejmodernějších technologií MultiCam ( CNC Router, Laser ). S výrobky z plexiskla má KOPLAST dlouholetou praxi. Provádíme kompletní výrobu z plexiskla jako je ohýbání, lepení, leštění ve vysoké kvalitě zpracování.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: KOPLAST spol. s r.o.
Poslat zprávu Výrobky z plexiskla
Otočný stojan pod telefon

Otočný stojan pod telefon

Otočný stojan pod telefon představuje novou moderní generaci ve vybavení kanceláří. Otočný stojan pod telefon má příjemný design a minimální nároky na prostor. Otočný stojan pod telefon vyrábíme šedý a černý v celkové výšce 16 cm s délkou ramene 36 cm.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: BRAHA plasty, s.r.o.
Poslat zprávu Otočný stojan pod telefon
Sendviče s pěnovým polyuretanem

Sendviče s pěnovým polyuretanem

Sendviče s pěnovým polyuretanem jsou lehké panely vhodné pro potisk kašírování fotografií, podklad pro plakáty, výroba interiérových poutačů a stojanů, POP/POS atd. Díky extrémně nízké hmotnosti lze sendviče s pěnovým polyuretanem zavěsit do prostoru apod.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AXOM KLADNO s.r.o.
Poslat zprávu Sendviče s pěnovým polyuretanem
Automobily ŠKODA

Automobily ŠKODA

Firma je autorizovaným prodejcem vozů ŠKODA. Nové i ojeté automobily ŠKODA prodáváme v celém sortimentu. Na automobily ŠKODA nabízíme finanční a operativní leasing a úvěr. Na prodávané automobily ŠKODA zajišťujeme havarijní i zákonné pojištění.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: PLASTECH s.r.o.
Poslat zprávu Automobily ŠKODA
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.