Potravinářské stroje a zařízení

Zde jsou 1 sekce
 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 16 celkem 6
Výrobce balicích strojů

Výrobce balicích strojů

Pavel Blažek - výrobce balicích strojů pro sypké produkty ( cukr, sůl, káva ). Pavel Blažek - výrobce balicích strojů pro tekutiny a pasty ( kečup, hořčice, majonéza ). Pavel Blažek - výrobce balicích strojů pro tyčkové sáčky Stickpack a trojhranné sáčky Tetraeder.
Ukaž na mapě   internet: www.blazekpackagingmachines.com  
Prezentace firmy: Pavel Blažek, balicí stroje s.r.o.
Poslat zprávu Výrobce balicích strojů
Plnící linky

Plnící linky

Plnící linky jsou vhodné k plnění a uzavírání hotových pevných obalů, pro plnění a dávkování past a dávkování tekutin. Plnící linky jsou mechanicko-pneumatické, zhotovené z nerezavějící oceli, řízené řídícím systémem Siemens.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TRIAPEX EXPORT s.r.o.
Poslat zprávu Plnící linky
Průmysloví roboti

Průmysloví roboti

Průmysloví roboti jsou určeni pro balení, dobalování, manipulace s materiálem a přesné umísťování součástek. Jsou dodávány včetně kamerového systému. Průmysloví roboti Adept jsou vysoké kvality schopni uspokojit potřeby zákazníka.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TRIAPEX EXPORT s.r.o.
Poslat zprávu Průmysloví roboti
Plnící automaty

Plnící automaty

Plnící automaty jsou vhodné k plnění a uzavírání pevných obalů, pro plnění a dávkování past a dávkování tekutin. Plnící automaty jsou mechanicko-pneumatické, zhotovené z nerezavějící oceli, řízené řídícím systémem Siemens.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TRIAPEX EXPORT s.r.o.
Poslat zprávu Plnící automaty
Nerezový nábytek

Nerezový nábytek

Nerezový nábytek vyrobíme přesně dle Vašich představ. Připravíme projekt, zhotovíme nerezový nábytek, provedeme montáž a samozřejmostí je také servis na dodané produkty. Máme dlouholeté zkušenosti s vybavováním restaurací, hotelů a jiných velkokapacitních kuchyní.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: RGT s.r.o.
Poslat zprávu Nerezový nábytek
Plynové sporáky

Plynové sporáky

Plynové sporáky Alba Hořovice. Plynové sporáky nabízíme v typových řadách Classico 900, Classico 700, Standard a Basic, které si můžete prohlédnout také na našich internetových stránkách. Provedení: 2 a 4 plotny, kombinovaný s elektrickou troubou, plynové vařidlo.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ALBA Hořovice
Poslat zprávu Plynové sporáky
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.