Potraviny a nápoje

Zde je 18 sekcí v kterých je 20 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další
Zobrazuji produkty 2140 celkem 162
Chlazená drůbež

Chlazená drůbež

Chlazenou drůbež dodáváme vždy čerstvou. Chlazenou drůbeží zásobujeme restaurace, jídelny, hotely, školy i školky, výrobny apod. Chlazenou drůbež můžete objednávat telefonicky každý všední den. Zavážíme i v sobotu. Kuře chlazené čerstvé, kuřecí roláda.
Prezentace firmy: Miloš Křeček KK, s.r.o.
Poslat zprávu Chlazená drůbež
Maso uzeniny zásobování

Maso uzeniny zásobování

Maso uzeniny zásobování - dodáváme naše zboží do restaurací, řeznictví, do jídelen, do hotelů a jiných zařízení. Maso uzeniny zásobování - doprava zdarma chladícími vozy. Naše služby se týkají Prahy a blízkého okolí.
Prezentace firmy: Miloš Křeček KK, s.r.o.
Poslat zprávu Maso uzeniny zásobování
Cereální kaše Nomina

Cereální kaše Nomina

Vyrábíme chutné a přírodní cereální kaše Nomina. Cereální kaše Nomina nabízíme v několika variantách: cereální kaše jáhlová, ovesná, špaldová, vícezrnná, lahodná, čiroková, semínková, pohanková a rýžová kaše. Kaše jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.
Prezentace firmy: NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
Poslat zprávu Cereální kaše Nomina
Bezlepková mouka NOMIX

Bezlepková mouka NOMIX

Bezlepková mouka NOMIX je vyrobena z kvalitních, přísně nezávadných surovin. Bezlepková mouka NOMIX neobsahuje mléko, vejce, umělá barviva a příchutě. Dále také nabízíme směs na chléb rustikální - bohatou na vlákninu a vhodnou pro bezlepkovou dietu.
Prezentace firmy: NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
Poslat zprávu Bezlepková mouka NOMIX
Medovina

Medovina

Voňavá medovina lahodné chuti z Potštejna. Medovina je prodávána v lahvích i placatkách, vyrobena z poctivých surovin, připravena s láskou. Naše firma vyrábí i další včelí produkty a produkty z medu, včetně velmi oceňované medové kosmetiky.
Prezentace firmy: Léčivé včelí produkty Pleva
Poslat zprávu Medovina
Mražené potraviny

Mražené potraviny

Mražené potraviny se snažíme vyrábět bez použivání barviv, konzervačních látek a přísad. Všechny tyto umělé postupy nahrazujeme technologií hlubokého mražení. Výsledkem jsou nejenom chutné mražené potraviny, ale také zdravé a čerstvé.
Prezentace firmy: MG servis s.r.o.
Poslat zprávu Mražené potraviny
Hlubokomrazírenské tunely

Hlubokomrazírenské tunely

Naše hlubokomrazírenské tunely nabízí mražení až do -35°C. Hlubokomrazírenské tunely využívají šokového zamrazení potravin, jehož výhodou je minimální množství přebytečné vody po rozmražení výrobku.
Prezentace firmy: MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.
Poslat zprávu Hlubokomrazírenské tunely
Mrazírenské sklady

Mrazírenské sklady

Jsme zavedená firma, poskytujeme mrazírenské sklady včetně manipulace, přebalování a distribučního rozvozu mražených, chlazených a temperovaných živočišných a rostlinných produktů. Naše mrazírenské sklady jsou největší v České republice.
Prezentace firmy: MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.
Poslat zprávu Mrazírenské sklady
Míchadla pro chemický a potravinářský průmysl

Míchadla pro chemický a potravinářský průmysl

Míchací ústrojí jsou dodávána v provedení vertikálním nebo jako boční míchadla ve velikostech od 0,5 do 55 kW. Do míchacích ústrojí používáme normalizovaná míchadla i míchadla vlastní konstrukce - ty vykazují až dvojnásobnou účinnost oproti standardním.
Prezentace firmy: TECHMIX s.r.o.
Poslat zprávu Míchadla pro chemický a potravinářský průmysl
Tuková surovina

Tuková surovina

Tuková surovina, která se u nás zpracovává, pochází z velkovýroben masa a porážek zvířat. Tuková surovina je tak pod důslednou veterinární kontrolou již od samého počátku.
Prezentace firmy: PEPITO s.r.o.
Poslat zprávu Tuková surovina
Sportovní nápoje

Sportovní nápoje

Sportovní nápoje Generation UCAN. Tato produktová řada obsahuje přírodní zdroj, který zásobuje tělo energií bez zásadních výkyvů hladiny krevního cukru. Sportovní nápoje mají složku zvanou SuperStarch, což je komplexní sacharid, který se pomalu štěpí.
Prezentace firmy: Commercium s.r.o.
Poslat zprávu Sportovní nápoje
Sportovní výživa

Sportovní výživa

Generation UCAN - špičková sportovní výživa. Jedná se o vysoce kvalitní produktovou řadu sacharidových energetických nápojů. Sportovní výživa obsahuje hlavní složku SuperStarch, zdravý a přírodní komplexní sacharid získaný z geneticky nemodifikované kukuřice.
Prezentace firmy: Commercium s.r.o.
Poslat zprávu Sportovní výživa
Ostropestřcový olej

Ostropestřcový olej

Ostropestřcový olej je 100 % olej z plodu ostropestřce mariánského lisovaného za studena. Náš ostropestřcový olej se používá jako senzorická (zchutňující) doplňková látka při krmení zvířat. Ve srovnání s řepkovým olejem, který nemá téměř žádné esenciální mastné kyseliny, má ostropestřcový olej kolem 60% kyseliny linolové. Tato kyselina je hlavním zástupcem esenciálních mastných kyselin a zároveň patří mezi nejlepší zdroje mastných kyselin pro organismus.
Prezentace firmy: IREL, spol. s r.o.
Poslat zprávu Ostropestřcový olej
Výčepní zařízení

Výčepní zařízení

Dodáváme výčepní zařízení od firmy Lindr a Sinop v mnoha technických variantách dělených podle výkonu, rozměrů a druhu použití. Nabízíme suché a kontaktní chlazení stolové, vodní podstolové, luxusní a speciální chlazení, sodobary a příslušenství.
Prezentace firmy: A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.
Poslat zprávu Výčepní zařízení
Vodky

Vodky

Vodky: Základem je prosté smíchání jakostního lihu s destilovanou vodou. Kvalita vodky je dána mírou úpravy lihu, délkou staření a mnohaletou zkušeností. Některé vodky na trhu jsou aromatizovány různými kompozicemi. Královnou je však čistá vodka.
Prezentace firmy: Palírna u Zeleného stromu - Starorežná Prostějov, a.s.
Poslat zprávu Vodky
Likéry

Likéry

Likéry: Něco zajímavého s alkoholem, ale vždy sladké. Vyrábíme likéry ovocné, bylinné, medové, mandlové, likéry z oříšků a semen různých bylin a plodonosných dřevin, dále emulzní lihoviny ( čoko, vaječný, karamelový ) a hořkosladké speciality ( Dulcamara ).
Prezentace firmy: Palírna u Zeleného stromu - Starorežná Prostějov, a.s.
Poslat zprávu Likéry
Absinth

Absinth

Absinth - tajemný i prokletý nápoj. Absinth obsahuje pelyněk, který slouží jako symbol hořkosti již od dob sepsání apokalypsy. V pelyňku se nachází alkaloid thujon s halucinogenním účinkem - důvod onoho prokletí. V nemnoha státech světa je Absinth vyráběn.
Prezentace firmy: Palírna u Zeleného stromu - Starorežná Prostějov, a.s.
Poslat zprávu Absinth
Přísady do potravin

Přísady do potravin

Vyrábíme přísady do potravin, potravinářská barviva, stabilizátory a jiné dochucovací prostředky. Rychlé a efektivní řešení aromatizace potravin. Přísady do potravin pro široké použití. Naše přísady do potravin podléhají ISO 14001.
Prezentace firmy: Akras Bohemia, spol. s r.o.
Poslat zprávu Přísady do potravin
Aromata a aromatické látky

Aromata a aromatické látky

Aromatické látky, tekutá aromata, prášková aromata, aromatické báze a emulze, koncentráty, práškové a mikrozapouzdřené aromatické látky, granuláty, wellness extrakty a jiné dochucovací prostředky. Rychlé a efektivní řešení aromatizace potravin.
Prezentace firmy: Akras Bohemia, spol. s r.o.
Poslat zprávu Aromata a aromatické látky
Pivovary

Pivovary

Vyroba komponentů pro pivovary. Vybavujeme technologickým zařízením pivovary s kapacitou do 300 000 hl piva za rok. Veškeré zařízení pro pivovary, pro výrobu, skladování surovin, pomocných látek a výsledného produktu. Na výrobu pro pivovary máme potřebné certifikáty.
Prezentace firmy: Pacovské strojírny a.s.
Poslat zprávu Pivovary
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.