Potraviny a nápoje

Zde je 18 sekcí v kterých je 20 podsekcí
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 další
Zobrazuji produkty 7190 celkem 163
Dušená vepřová šunka

Dušená vepřová šunka

Dušená vepřová šunka ( výroba a distribuce ) je nosným programem společnosti. Naše dušená vepřová šunka se vyrábí z prvotřídních surovin. Dušená vepřová šunka je vyráběna za použítí vysoce moderních technologií za přísně sledovaných hygienických podmínek.
Prezentace firmy: IDEMA FOODS spol. s r.o.
Poslat zprávu Dušená vepřová šunka
Zmrzlina

Zmrzlina

Zmrzlina Troy to jsou - nanuky 50 - 110 ml smetanové i vodové ( odlévané, extrudované ), kornouty, Ruská zmrzlina, dorty 615 ml, rolády 750 - 1000 ml, vaničky, zmrzlina Troy v gastro balení 4200 ml pro cukrárny a restaurace - vše v různých příchutích.
Prezentace firmy: TIPA a.s. divize Tipafrost
Poslat zprávu Zmrzlina
Bezvaječné těstoviny

Bezvaječné těstoviny

Bezvaječné těstoviny řady Standard vyrábíme z nejlepších druhů polohrubé výběrové mouky od 15 významných dodavatelů z Moravy i Čech. Bezvaječné těstoviny řady Exclusive, které jsou srovnatelné s pravou italskou těstovinou vyrábíme ze semoliny z Rakouska.
Prezentace firmy: ADRIANA - výrobce těstovin s.r.o.
Poslat zprávu Bezvaječné těstoviny
Sýr typu parmezán – grana

Sýr typu parmezán – grana

Gran Moravia je sýr typu parmezán – grana. Je vyráběn v naší moderní sýrárně jen z vybraného mléka prvotřídní kvality tradičním způsobem. Výtečně doplní všechny druhy pokrmů, je ideální na těstoviny, do polévek, na masové speciality, ke sladkému ovoci a k vínu.
Prezentace firmy: ORRERO a.s.
Poslat zprávu Sýr typu parmezán – grana
BIO sušená syrovátka

BIO sušená syrovátka

Sušená syrovátka vzniká vylisováním sýrového zrna. BIO sušená syrovátka se používá především pro dětskou výživu. Na samém vrcholku kvality a chuti se nalézá BIO sušená syrovátka AMÁLKA se sníženým podílem solí, obohacená Omegou 3 a Lecitinem.
Prezentace firmy: Aromatis, s.r.o.
Poslat zprávu BIO sušená syrovátka
Mražené polotovary

Mražené polotovary

Vyrábíme mražené polotovary. Všechny jsou vyráběny ručně. Na rozdíl od strojově vyráběných polotovarů, jsou námi vyráběné mražené polotovary nezaměnitelné chuti i vzhledu. Zmražené výrobky vynikající chuti dodáváme do České republiky i do zahraničí.
Prezentace firmy: PAJERO s.r.o.
Poslat zprávu Mražené polotovary
Vodní dýmky

Vodní dýmky

Vodní dýmky ( hookah, šíša, nargile ) u nás k dostání ve všech velikostech v tradičním i netradičním provedení. V nabídce rovněž kompletní příslušenství a uhlíky. Vodní dýmky pečlivě vybíráme, sami dovážíme a distribuujeme do všech zemí Evropské unie.
Prezentace firmy: Svět dýmek.cz
Poslat zprávu Vodní dýmky
Papírové rozetky

Papírové rozetky

Vyrábíme papírové rozetky vyznačující se vysokou kvalitou savého papíru bez chemických přísad, ostrostí tisku a velkým výběrem výsekových tvarů. Papírové rozetky pro pivovarní a gastro provozy, s reklamním potiskem, v neutrální bílé s možností 4 barevného tisku.
Prezentace firmy: ZOUN s.r.o.
Poslat zprávu Papírové rozetky
Bezlepkový chléb světlý

Bezlepkový chléb světlý

Směs pro přípravu světlého bezlepkového chleba. Bezlepkový chléb je možno připravit v automatické domácí pekárně po cca 2 hodinách pečení nebo lze bezlepkový chléb připravovat také v klasické troubě. Náš bezlepkový chléb je pro každodenní konzumaci.
Prezentace firmy: LABETA, a.s.
Poslat zprávu Bezlepkový chléb světlý
Sušené rostlinné nápoje

Sušené rostlinné nápoje

Sušené rostlinné nápoje jsou vhodným doplňkem potravy. Sušené rostlinné nápoje jsou zároveň vhodnou alternativou mléčných nápojů, který má pro konzumenty řadu výhod - nízký obsah cholesterolu, nižší obsah tuků, neobsahují mléčný cukr laktózu.
Prezentace firmy: ASP CZECH s.r.o.
Poslat zprávu Sušené rostlinné nápoje
Sportovní výživa

Sportovní výživa

Sportovní výživa a doplňky od naší firmy používají sportovci, špičkové profesionální týmy, dětské kluby, pořadatelé sportovních akcí. Naše sportovní výživa je také dodávána do lékaren, fitnesscenter, do specializovaných prodejen, cykloprodejen a další.
Prezentace firmy: Pavel Trampota - PT-servis
Poslat zprávu Sportovní výživa
Výroba lahůdek

Výroba lahůdek

Výroba lahůdek je hlavní činností naší firmy. Výroba lahůdek se provádí během nočních směn a proto můžeme zaručit, že všechny naše výrobky jsou absolutně čerstvé. Rozvoz k odběrateli je prováděn v ranních hodinách v chladících vozech.
Prezentace firmy: FRENCL s.r.o.
Poslat zprávu Výroba lahůdek
Sušené mléko

Sušené mléko

Vyrábíme sušené mléko odstředěné, polotučné a plnotučné a další sušené mléčné výrobky a pivovarnické kvasnice. Sušené mléko je mléčně bílý prášek rozpustný ve vodě s charakteristickou vůní po mléce získaný zahuštěním tekutého odtučněného mléka.
Prezentace firmy: MGO Trading s.r.o.
Poslat zprávu Sušené mléko
Česneková tinktura

Česneková tinktura

Allivictus je česneková tinktura vyráběná ručně bez použití kovových nástrojů ze vzácné odrůdy českého česneku. Česneková tinktura neobsahuje chemické látky ani aditiva. Allivictus blahodárně působí na lidský organismus.
Prezentace firmy: Allivictus s.r.o.
Poslat zprávu Česneková tinktura
Zelený čaj

Zelený čaj

Náš aromatizovaný zelený čaj je typický svou zelenožlutou barvou nálevu, jemně svíravou chutí a kouřovou vůní. V současné době je zelený čaj mezi konzumenty velmi oblíben pro své osvěžující, povzbuzující a zdravotní účinky.
Prezentace firmy: Jemča a.s.
Poslat zprávu Zelený čaj
Alkohol testery

Alkohol testery

V naší široké nabídce naleznete alkohol testery pro osobní, ale i profesionální použití. Kompletní nabídku digitálních detektorů alkoholu, ale také náústků a příslušenství pro alkohol testery naleznete v našem internetovém obchodě.
Prezentace firmy: V - NET s.r.o.
Poslat zprávu Alkohol testery
Alkohol tester

Alkohol tester

Alkohol tester nabízíme pro osobní i profesionální použití. Alkohol testery nabízíme v široké nabídce. Osobní alkohol tester vyniká snadnou ovladatelností, vysokou přesností a trvanlivostí.
Prezentace firmy: V - NET s.r.o.
Poslat zprávu Alkohol tester
Polosuché bílé víno

Polosuché bílé víno

Polosuché bílé víno Sovetskoe Igristoe vyráběné naší firmou je kvalitní značkové polosuché bílé šumivé víno, vyrobeno druhotným prokvašením v tanku, ( Charmat ) uzavřené korkovou zátkou. Polosuché bílé víno Sovetskoe Igristoe - značka s tradicí.
Prezentace firmy: Igristoe-trading CZ, s.r.o.
Poslat zprávu Polosuché bílé víno
Mražené potraviny

Mražené potraviny

Hlavní sortiment tvoří mražené potraviny s přidanou hodnotou, mající jako základ vysoce kvalitní ryby, zeleninu nebo těstoviny, a dále sofistikovaná hotová jídla. Mražené potraviny Findus nabízí více jak 2000 druhů a 100 ostatních vysoce kvalitních produktů.
Prezentace firmy: Findus C.R. a.s.
Poslat zprávu Mražené potraviny
Koření

Koření

Náš portál si získává své zákazníky díky vysoké obrátkovosti koření, čímž je zaručen neustálý přísun čerstvých surovin a kvalitního koření našim zákazníkům. Dbáme na spokojenost zákazníků, proto se Vám nabízí koření neustále čerstvé a kvalitní.
Prezentace firmy: KOŘENÍ ROSSK s. r. o.
Poslat zprávu Koření
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.