Potraviny a nápoje

Zde je 18 sekcí v kterých je 20 podsekcí
 
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9
Zobrazuji produkty 8186 celkem 166
Polosuché bílé víno

Polosuché bílé víno

Polosuché bílé víno Sovetskoe Igristoe vyráběné naší firmou je kvalitní značkové polosuché bílé šumivé víno, vyrobeno druhotným prokvašením v tanku, ( Charmat ) uzavřené korkovou zátkou. Polosuché bílé víno Sovetskoe Igristoe - značka s tradicí.
Prezentace firmy: Igristoe-trading CZ, s.r.o.
Poslat zprávu Polosuché bílé víno
Mražené potraviny

Mražené potraviny

Hlavní sortiment tvoří mražené potraviny s přidanou hodnotou, mající jako základ vysoce kvalitní ryby, zeleninu nebo těstoviny, a dále sofistikovaná hotová jídla. Mražené potraviny Findus nabízí více jak 2000 druhů a 100 ostatních vysoce kvalitních produktů.
Prezentace firmy: Findus C.R. a.s.
Poslat zprávu Mražené potraviny
Koření

Koření

Náš portál si získává své zákazníky díky vysoké obrátkovosti koření, čímž je zaručen neustálý přísun čerstvých surovin a kvalitního koření našim zákazníkům. Dbáme na spokojenost zákazníků, proto se Vám nabízí koření neustále čerstvé a kvalitní.
Prezentace firmy: KOŘENÍ ROSSK s. r. o.
Poslat zprávu Koření
Med pastový

Med pastový

Nabízíme Vám kvalitní med pastový, který vzniká druhotným zpracováním. Med pastový je vyráběn z prvních jarních medů ihned po vytočení. Pastový med tedy včely nikde nesbírají, vyrábí se většinou z květových medů, které rychle krystalizují.
Prezentace firmy: Včelařství Voborník
Poslat zprávu Med pastový
Med lesní

Med lesní

Včelařství Voborník Vám nabízí med lesní. Lesní (medovicový) med se vyznačuje především svou tmavou barvou, kterou způsobují rostlinná barviva obsažená v míze dřevin. Med lesní je velmi bohatý na minerální látky, bílkoviny a stopové prvky.
Prezentace firmy: Včelařství Voborník
Poslat zprávu Med lesní
Med květový

Med květový

Včelařství Voborník Vám nabízí med květový. Květový med pochází z nektaru rostlin. Med květový může být smíšený z více květů. Lze jej rovněž dělit přímo i na jednodruhové medy, jako jsou například akátový, lipový, pohankový, řepkový atd.
Prezentace firmy: Včelařství Voborník
Poslat zprávu Med květový
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.