Speciální stavební práce

Zde jsou 4 sekce
 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 28
Čištění okapů

Čištění okapů

Zajišťujeme čistění okapů, které zamezí ucpávání okapových svodů, odtokových kanálků a okapových gulí i poškození střešních říms. Frekvence čištění okapů závisí na lokalitě budovy, vegetaci v okolí, množství ptactva v dané oblasti a druhu a stavu střešní krytiny.
Ukaž na mapě   internet: www.hardymt.cz  
Prezentace firmy: MT Hardy s.r.o.
Poslat zprávu Čištění okapů
Minirypadla

Minirypadla

Vyrábíme minirypadla o výkonu 15 HP, váhy 0,8 t včetně příslušenství. Minirypadla jsou určena k provádění zemních prací menšího rozsahu, mají vysokou pohyblivost a poměrně velký výkon.
Ukaž na mapě   internet: www.otas.cz  
Prezentace firmy: OTAS s.r.o.
Poslat zprávu Minirypadla
Zatmívací sklo

Zatmívací sklo

Realizujeme zatmívací sklo vhodné pro dělící stěny, kanceláře, výlohy a všude tam, kde je třeba pohodlně řešit navození soukromí. Zatmívací sklo dodáváme s dalším příslušenstvím, například dálkovým ovládáním, systémem bezdrátového ovládání (ipad, iphone, Android).
Ukaž na mapě   internet: www.glass-innovation.cz  
Prezentace firmy: Glass innovation s.r.o.
Poslat zprávu Zatmívací sklo
Čisté prostory

Čisté prostory

Čisté prostory dodává firma CRAC spol. s r.o. Čisté prostory navrhujeme, projektujeme a dodáváme na klíč, včetně kvalifikace, měření, servisu a všech souvisejících služeb. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, monitoring i validaci čistých prostor
Ukaž na mapě   internet: www.crac.cz  
Prezentace firmy: CRAC spol. s r.o.
Poslat zprávu Čisté prostory
Stavba plotů

Stavba plotů

Stavba plotu a montáž na území celé České republiky. Stavba plotu, zdarma návrh a zpracování cenové nabídky dle požadavků i finančních možností zákazníka. Servis do 2 dnů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslat zprávu Stavba plotů
Demolice - likvidace

Demolice - likvidace

Provedeme demolice – likvidace , vymístění či přestěhování vašich výrobních technologií a strojů. Vyklizením připravíme vaše výrobní provozy na montáž nových technologií a strojů. Demolice – likvidace nabízíme fyzickým osobám i různým firmám.

Prezentace firmy: MORKUS Morava s.r.o.
Poslat zprávu Demolice - likvidace
Jeřábnické práce

Jeřábnické práce

Nabízíme pronájem autojeřábů T-815 AD-28 pro jeřábnické práce. Autojeřáby T-815 AD-28 je možné využít pro jeřábnické práce na stavbách, při manipulaci strojů, ocelových konstrukcí a podobně. Zajistíme stěhování strojů a jejich manipulaci včetně přípojek.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Richard Vosika - AAA - RIVO
Poslat zprávu Jeřábnické práce
Malování pokojů

Malování pokojů

Provádíme profesionální malířské, natěračské, tapetářské práce a nástřiky. Provádíme nátěry a malování pokojů, venkovních ploch bytů, rodinných domů, firem, schodišť, škol, průmyslových ojektů a dalších.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Richard Vosika - AAA - RIVO
Poslat zprávu Malování pokojů
Stěhování firem

Stěhování firem

AAA-RIVO profesionální stěhování Vám také nabízí stěhování firem, bytů, úřadů a kanceláří a celých objektů. Provádíme obhlídky s vypracováním ceny a harmonogramu stěhování, půjčujeme přepravní obaly, montáž nábytku, balení, pojištění, uskladnění ve skladech.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Richard Vosika - AAA - RIVO
Poslat zprávu Stěhování firem
Hluboké vrty

Hluboké vrty

Specializujeme se na hluboké vrty v rozsahu 200 - 500 mm. Jedná se o hluboké vrty v nesoudržných horninách, jako je jíl, písek a štěrk, ale i ve skalních horninách nebo jejich kombinacích. Různé účely, i pro geologický průzkum.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Moravský zeměvrtný závod
Poslat zprávu Hluboké vrty
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.