Stavební dřevo a prkno

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 15 celkem 5
Palivové dřevo

Palivové dřevo

Nabízíme Vám palivové dřevo a to již vykrácené a naštípané na polena. Palivové dřevo a krbové dřevo vyrábíme z listnaté ( například buk, habr, dub, jasan, bříza a další ) a jehličnaté kulatiny ( například smrk, borovice, jedle, modřín a další ).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: JACER - CZ, a.s.
Poslat zprávu Palivové dřevo
Řezivo stavební

Řezivo stavební

Řezivo stavební - výroba a prodej. Pila Světlá nad Sázavou produkuje řezivo stavební především pro stavební účely a výrobu lepených profilů. Manipulujeme také smrkové výřezy pro výrobu srubových domů a přímý prodej.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: WOOD-FOREST GROUP a.s.
Poslat zprávu Řezivo stavební
Dřevěné masivní podlahy

Dřevěné masivní podlahy

Vyrábíme dřevěné masivní podlahy z exotických dřevin. Jde zejména o maranti, gerutu, durian, bintangor, bangkirai, massaranduba, merbau, mempas, hevea. Tyto dřevěné masivní podlahy vynikají vysokou odolností. Dřevěné masivní podlahy nejvyšší kvality.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Jakub Fiala
Poslat zprávu Dřevěné masivní podlahy
Spárovka

Spárovka

Borovicová a smrková spárovka výhradně ze skandinávského dřeva je vyráběna a dodávána naší firmou. Základní údaje: průběžná spárovka o šířce lamely 40 - 45 mm, minimální délku a šířku určuje zákazník, vlhkost 10%, síla 15 - 60 mm ( dle dohody 10 - 12 mm ).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Ing. Štefan Madaj
Poslat zprávu Spárovka
Obrazové lišty

Obrazové lišty

Obrazové lišty jsou lišty používané pro výrobu rámů obrazů. Materiál pro obrazové lišty bývá většinou borovice. Na přání zákazníka vyrobíme profil lišty, buď podle doneseného vzorku nebo vlastního technického výkresu lišty.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: P + K Lišty s.r.o.
Poslat zprávu Obrazové lišty
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.