Stavební projekty

Zde jsou 1 sekce
 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 13
Nízkoenergetické domy na klíč

Nízkoenergetické domy na klíč

Stavíme nízkoenergetické domy na klíč formou montovaných dřevostaveb, s nabídkou komplexních služeb od projekce až po předání stavby zákazníkovi. Nízkoenergetické domy na klíč realizujeme v krátké lhůtě výstavby, po celé ČR, ale i v zahraničí v rámci EU.
Ukaž na mapě   internet: www.variovila.cz  
Prezentace firmy: VARIO VILA s.r.o.
Poslat zprávu Nízkoenergetické domy na klíč
Montované výrobní haly

Montované výrobní haly

Dodáváme montované výrobní haly za bezkonkurenční ceny a v nadstandartní kvalitě. Montované výrobní haly vyrábíme v moderně vybavené hale v Otrokovicích a montujeme po celé České i Slovenské republice.
Ukaž na mapě   internet: www.unihal.cz  
Prezentace firmy: UNIHAL - Svět montovaných hal
Poslat zprávu Montované výrobní haly
Skleněné stěny

Skleněné stěny

Skleněné stěny MILT mohou být zhotoveny jako interiérové příčky nebo posuvné stěny, kterými lze docílit rozdělení prostoru místností dle potřeby. Skleněné stěny vytvoří nové prostory luxusního vzhledu, zároveň je zvukově oddělí.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MILT s.r.o.
Poslat zprávu Skleněné stěny
Montované systémy

Montované systémy

Montované systémy společnosti MILT s.r.o. se zaměřením na realizace mobilních a dělících příček, prosklených stěn a dále vestaveb, vestavků a velínů. Na montované systémy poskytujeme komplexní služby od návrhu až po vlastní realizaci.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MILT s.r.o.
Poslat zprávu Montované systémy
Střešní žlaby

Střešní žlaby

Střešní žlaby Lindab Rainline se vyznačují zejména vysoce kvalitním materiálem – ocelovým plechem s povrchovou úpravou HB Polyester. V nabídce jsou střešní žlaby v různých variantách s rozvinutou šířkou 125, 150 a 190 mm.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LINDAB s.r.o.
Poslat zprávu Střešní žlaby
Velkoformátové zasklení

Velkoformátové zasklení

Aktivity naší společnosti se soustřeďují na velkoformátové zasklení. Naši pracovníci zpracovávají sklo formátu 6000 x 3210 mm v tloušťkách 6 – 19 mm. Materiál pro velkoformátové zasklení pochází hlavně z německých závodů francouzské skupiny SAINT-GOBAIN.

Prezentace firmy: OBSIDIAN a.s.
Poslat zprávu Velkoformátové zasklení
Recyklace odpadu

Recyklace odpadu

Mezi naše služby se řadí také recyklace odpadu. Recyklace odpadu - zpracováváme materiály jako jsou směsná stavební suť, betonová suť, živičná suť nebo kamenivo z železničních tratí, které lze znovu použít ve stavební výrobě.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ŽSD a.s.
Poslat zprávu Recyklace odpadu
Zahradní domky

Zahradní domky

Zahradní domky jsou přizpůsobeny přáním a požadavkům na vnitřní uspořádání - kuchyň, koupelna, WC, podkroví nebo bez podkroví. Zahradní domky vyrábíme ve 3 základních rozměrech a provedeních.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Stolárna Santo a.s.
Poslat zprávu Zahradní domky
Vstupní portály

Vstupní portály

Celoskleněné a celonerezové vstupní portály. Naše firma realizuje špičkové vstupní portály, které se používají v obchodních centrech, reprezentativních vstupech nebo průčelích budov. Při výrobě je použito bezpečnostní sklo ESG a značkové kování Dorma.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Sedlák - System s.r.o.
Poslat zprávu Vstupní portály
Průmyslové stavby

Průmyslové stavby

Přední dodavatel – průmyslové stavby a konstrukce z oceli. Jedinečné prověřené referenční průmyslové stavby Vám zaručují efektivní a rychlou realizaci. Výrobní a skladové objekty, průmyslové stavby pro zemědělství, prodejní a servisní prostory.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Halex - Schauenberg, ocelové konstrukce s.r.o.
Poslat zprávu Průmyslové stavby
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.