Stavební sklo

Zde jsou 1 sekce
 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 19 celkem 9
Ohýbané sklo

Ohýbané sklo

Ohýbaná skla se vyrábí jednoduchá, vrstvená či jako tepelně izolační dvojskla. Využití v interiéru i exteriéru. Ohýbané sklo se používá pro zasklení otvorů ve stavbách, jako výplň zábradlí, pro výtahové šachty, dveřní turnikety a karusely.
Ukaž na mapě   internet: www.primaglass.cz  
Prezentace firmy: PRIMAGLASS spol. s r. o.
Poslat zprávu Ohýbané sklo
PDLC folie

PDLC folie

PDLC folie a skla s tekutými krystaly pracují na principu přívodu napětí. Pokud je do folie přivedeno napětí, je průhledná, jestliže napětí odebereme, stane se neprůhledná a navodí pocit soukromí. PDLC folie dodáváme samolepící nebo pro laminaci mezi skla.
Ukaž na mapě   internet: www.glass-innovation.cz  
Prezentace firmy: Glass innovation s.r.o.
Poslat zprávu PDLC folie
Stmívatelné folie

Stmívatelné folie

Stmívatelné folie představují hi-tech produkt pracující na principu náhodně rozmístěných krystalů. Pokud jsou krystaly nahodile rozmístěny, je folie neprůhledná. Jakmile do produktu přivedeme napětí, stane se folie čirou.
Ukaž na mapě   internet: www.glass-innovation.cz  
Prezentace firmy: Glass innovation s.r.o.
Poslat zprávu Stmívatelné folie
Skleněné příčky

Skleněné příčky

Skleněné příčky MILT typ GlassTECH umožňují provedení prosklených interiérových stěn s důrazem na maximální vizuální komunikaci a exkluzivní design. Skleněné příčky vytvoří efektivní akustickou clonu mezi zamýšlenými prostory.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MILT s.r.o.
Poslat zprávu Skleněné příčky
Pochozí skla

Pochozí skla

Pochozí skla na zakázku od návrhu až po realizaci. Pochozí sklo je velmi efektivním designovým prvkem v interiéru, kterému dodává nevšednost a zároveň dokáže prostor opticky zvětšit a prosvětlit. Pro výrobu je použito vrstvené sklo s bezpečnostní folií.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Patrik Bujdák - Skleněný svět
Poslat zprávu Pochozí skla
Ohýbané sklo

Ohýbané sklo

Ohýbané sklo může být aplikováno v prosklených fasádách. V interiérech lze ohýbané sklo aplikovat na prosklená schodiště, zábradlí, prosklené výtahové šachty. Ohýbané sklo pro výlohy, vitriny, výklady, skříňky. Ohýbané sklo vypouklé pro rulety a podobně.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: SPEGLASS s.r.o.
Poslat zprávu Ohýbané sklo
Prosklené stěny

Prosklené stěny

Prosklené stěny jsou moderním a zároveň účelovým stavebním řešením interiérových a exteriérových prostor. Vyrábíme bezrámové prosklené stěny z kaleného bezpečnostního skla ESG, v rámovém provedení Conex a Ditherm.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Sedlák - System s.r.o.
Poslat zprávu Prosklené stěny
Prosklené konstrukce

Prosklené konstrukce

Sklo je konstrukční prvek, který zásadním způsobem vyzdvihuje celkový výraz domu v pojetí moderní architektury. Naší specializací jsou prosklené konstrukce se zaměřením na bezrámové zasklení nadrozměrnými skly, strukturální zasklení a fasádní prosklené konstrukce.

Prezentace firmy: OBSIDIAN a.s.
Poslat zprávu Prosklené konstrukce
Izolační sklo

Izolační sklo

Izolační sklo Komfort splní všechny požadavky. Jde o parametry tepelné izolace, protisluneční ochrany, bezpečnost, redukce zvuku. Možnost výroby dvojskel a trojskel, specializace na výrobu izolačních skel velkých formátů automaty. Řešení teplé hrany skel.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: IZOS s.r.o.
Poslat zprávu Izolační sklo
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.