Svařování a pájky

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 110 celkem 10
Strojní řezací hořák

Strojní řezací hořák

Strojní řezací hořák pro řezání kyslíkem, nelegované a nízkolegované oceli do tloušťky 300 mm. Strojní řezací hořák je opatřen bezpečnostním patentovaným systémem COOLEX zabraňujícím vzniku zpětného šlehnutí. Modifikace pro všechny hořlavé plyny. Dlouhá životnost.
Ukaž na mapě   internet: czech.gcegroup.com  
Prezentace firmy: GCE, s.r.o.
Poslat zprávu Strojní řezací hořák
HF svařování

HF svařování

Vysokofrekvenční svařování využíváme především ke spojování pvc materiálů. Používáme např. při výrobě bioplynové membrány nebo zásobníků na plyn.
Ukaž na mapě   internet: autoplachty.tirex.cz  
Prezentace firmy: TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Poslat zprávu HF svařování
Svařování oceli

Svařování oceli

Zásadním výrobním produktem firmy je svařování oceli, vyrábíme zakázkové průmyslové svařence i z nerezové oceli. Svařování oceli pro použití v potravinářském a textilním průmyslu. Svařování oceli pro použití v čistírnách odpadních vod a ekologii.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: BISO - Keibel s.r.o.
Poslat zprávu Svařování oceli
Úvazky

Úvazky

Úvazky svařované. K fixaci betonářské výztuže, k vázání pytlů, různé svazkování. Vyrobeno z poměděného drátu FeCu průměru 1.1 mm. Rozměry: 100 - 180 mm. Svazkováno po 1000 kusech. 20 svazků v PE pytli. Dodáváme i nástroj k vázání - spirálový vazač úvazků.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: DOPS s.r.o.
Poslat zprávu Úvazky
Svařování

Svařování

Bodové svařování, navařování matic (i s možností elektronického záznamu technologických parametrů procesu), přesné navařování svorníků, svařování MIG-MAG, nastřelování svorníků a komponentů elektrickým výbojem i mechanicky (technologie PEM Serter).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Geomine a.s.
Poslat zprávu Svařování
Svařování

Svařování

Svařování a výrobky pro svařování jsou hlavní náplní činnosti naší firmy. Zaměřujeme se na odporové svařování, kde nabízíme sortiment od malých ručních svařovacích kleští až po projekční odporové lisy do výkonu 630 kVA.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: WELDING PROGRESS
Poslat zprávu Svařování
Svařence

Svařence

Svařence z oceli od 500 kg do 50 t. Odvětví: strojírenství, důlní stroje, stavební, zemědělské a lesní stroje, lisy, části válcoven a cementáren, lodní průmysl, obráběcí stroje. Svařence – rámy, plošiny, svařované konstrukce, nádoby, strojírenské díly.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MONTAN Group a.s.
Poslat zprávu Svařence
Ocelové plechy

Ocelové plechy

Nabízíme ocelové plechy černé, ocelové plechy pozinkované, ocelové plechy s výstupky, ocelové plechy trapézové, ocelové plechy tlusté i tenké. Nabízený sortiment ocelových plechů a aktuální skladové zásoby naleznete na našich webových stránkách.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ARCIMPEX s.r.o.
Poslat zprávu Ocelové plechy
Hutní materiál

Hutní materiál

Prodáváme věškerý hutní materiál jako jsou ocelové plechy, trubky profily a nosiče. Hutní materiál jsme po dohodě schopni dopravit k zákazníkovi. Nabízený hutní materiál a jeho aktuální skladové zásoby naleznete na našich webových stránkách.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ARCIMPEX s.r.o.
Poslat zprávu Hutní materiál
Svařovací hořáky

Svařovací hořáky

Svařovací hořáky mají pokrokové technické řešení kvality, která je potřebná pro bezproblémovou práci při nejrůznějších svařovacích pracích. Všechny svařovací hořáky jsou do detailu promyšleně konstruované a zaručují kvalitní a pro svářeče příjemnou práci.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Alexander Binzel - svářecí technika spol. s r.o.
Poslat zprávu Svařovací hořáky
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.