Výstavba a nemovitý majetek

Zde je 43 sekcí v kterých je 142 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 6180 celkem 1008
Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy

Výstavba: nízkoenergetické domy na klíč. Jedná o ekologické domy na bázi dřeva s nízkou spotřebou energie. Na základě požadavků klientů můžeme navrhnout i pasivní domy – ve vysoké kvalitě a přesně dle požadovaných parametrů. Pro více informací nás neváhejte zkontaktovat nebo navštívit naše internetové stránky.
Prezentace firmy: VS DOMY a.s.
Poslat zprávu Nízkoenergetické domy
Kotle na pelety

Kotle na pelety

Výrobce dřevních pelet, kotle na pelety, kamna na pelety, krbové vložky na pelety. Při instalaci kotle na pelety zajišťujeme dodávky pelet naší výroby se slevou. Prodáváme a instalujeme i rakouské kotle na pelety Ökofen.. Pelety - výroba a doprava.
Prezentace firmy: LATOP spol. s r.o.
Poslat zprávu Kotle na pelety
Výroba průmyslových armatur

Výroba průmyslových armatur

Firma COREX Pardubice s.r.o. je výrobcem průmyslových armatur pod vlastní chráněnou značkou CRX. Jená se o široký sortiment uzavíracích ventilů, šoupátek, uzavíracích klapek, zpětných klapek a zpětných ventilů, fitrů dle norem EN DIN a ČSN.
Prezentace firmy: COREX Pardubice s.r.o.
Poslat zprávu Výroba průmyslových armatur
Průmyslové armatury

Průmyslové armatury

Z našeho skladu dodáváme průmyslové armatury pro širokou oblast použití. Průmyslové armatury dodáváme včetně technické dokumentace a certifikátů. Poskytujeme záruku a servis. Průmyslové armatury kompletujeme i na zakázku.
Prezentace firmy: COREX Pardubice s.r.o.
Poslat zprávu Průmyslové armatury
Prodej průmyslových armatur

Prodej průmyslových armatur

Naší hlavní činností je prodej průmyslových armatur a související servis. Specializujeme se zejména na prodej ventilů a to například redukčních, pojistných, uzavíracích, zpětných a jiné. Prodej průmyslových armatur doprovází kvalifikovaná poradenská činnost.
Prezentace firmy: P.A. servis spol. s r.o
Poslat zprávu Prodej průmyslových armatur
Ekologický stavební materiál

Ekologický stavební materiál

Ekologický stavební materiál na bázi lisovaných slaměných vláken. Výsledkem je ekopanel - ekologický stavební materiál vhodný pro profesionály i řemeslníky. Ekopanely lze také využít k výstavbě nízkoenergetických dřevostaveb.
Prezentace firmy: EKOPANELY CZ s.r.o.
Poslat zprávu Ekologický stavební materiál
Dřevostavby nízkoenergetické domy

Dřevostavby nízkoenergetické domy

Dřevostavby nízkoenergetické domy - rodinné domy od firmy EKOPANELY CZ. Nabízíme komplexní služby od projekce po dodávku na klíč v oblasti dřevostavby nízkoenergetické domy. Dřevostavby a nízkoenergetické domy podle Vašeho přání a požadavků.
Prezentace firmy: EKOPANELY CZ s.r.o.
Poslat zprávu Dřevostavby nízkoenergetické domy
Sruby

Sruby

Vyrábíme sruby ze smrkové kulatiny o průměru  30-40 cm. Sruby, jejichž životnost dosahuje při pečlivé udržbě víc než 100 let. Sruby nabízí stejně komfortní bydlení jako klasické zděné domy a navíc díky své energetické náročnosti šetří vaši peněženku.
Prezentace firmy: SRUBY TÁBOR s. r. o.
Poslat zprávu Sruby
Roubenky

Roubenky

Roubenky představují komfortní moderní bydlení, které navíc nezatěžuje životní prostředí. Roubenky uvolňují do vnitřních obytných prostor kyslík a dřevo tak udržuje ideální vlhkost vzduchu. Jedinečné bydlení, které je šetrné k vaší peněžence i zdraví.
Prezentace firmy: SRUBY TÁBOR s. r. o.
Poslat zprávu Roubenky
Renovace oken

Renovace oken

Realizujeme celkové renovace oken v panelových i rodinných domech, kancelářích, rekreačních objektech atd. Nově využíváme moderní frézovací centrum, díky kterému zajišťujeme renovace oken a repase oken i v památkově chráněných budovách.
Prezentace firmy: Apis - zateplování oken, s.r.o.
Poslat zprávu Renovace oken
Zateplení oken

Zateplení oken

Provádíme zateplení oken a dveří izolačními dvojskly. Zateplení oken je rychlé a efektivní pro úsporu tepla. Toto zateplení oken vám sníží rosení oken, sníží hluk a tepelný prostup. Provádíme lepení silikonového těsnění do oken a dveří.
Prezentace firmy: Apis - zateplování oken, s.r.o.
Poslat zprávu Zateplení oken
Konstrukce pro fotovoltaiku

Konstrukce pro fotovoltaiku

Vyrábíme a montujeme nosné konstrukce pro fotovoltaiku vhodné pro střechy rodinných domů a výrobních hal. Konstrukce pro fotovoltaiku slouží k instalaci a orientaci fotovoltaických solárních panelů různých typových provedení.
Prezentace firmy: Avex Steel Products s.r.o.
Poslat zprávu Konstrukce pro fotovoltaiku
Protihlukové stěny

Protihlukové stěny

Navrhujeme a realizujeme protihlukové stěny pro účely ochrany obyvatel, kteří bydlí v blízkosti hlučných silnic, dálnic a železnic. Protihlukové stěny tvoří bariéry z pryžových desek a prefabrikovaných betonových či ocelových prvků.
Prezentace firmy: REGUTEC, s.r.o.
Poslat zprávu Protihlukové stěny
Odhlučnění železniční tratě

Odhlučnění železniční tratě

Zajišťujeme spolehlivé a efektivní odhlučnění železniční tratě. V tomto oboru můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti a několik desítek úspěšně realizovaných projektů.
Prezentace firmy: REGUTEC, s.r.o.
Poslat zprávu Odhlučnění železniční tratě
Demolice - likvidace

Demolice - likvidace

Provedeme demolice – likvidace , vymístění či přestěhování vašich výrobních technologií a strojů. Vyklizením připravíme vaše výrobní provozy na montáž nových technologií a strojů. Demolice – likvidace nabízíme fyzickým osobám i různým firmám.
Prezentace firmy: MORKUS Morava s.r.o.
Poslat zprávu Demolice - likvidace
Spojovací materiál

Spojovací materiál

V sekci spojovací materiál nabízíme široké spektrum výrobků dle norem ČSN, DIN, ANSI. Dodáváme spojovací materiál k přírubám jako jsou šrouby či matice, a to v několika variantách pevnosti.
Prezentace firmy: ARaPO spol. s r.o.
Poslat zprávu Spojovací materiál
Příruby krkové

Příruby krkové

Prodáváme příruby krkové a dodáváme je včetně spojovacího materiálu, těsnění jako kompletní přírubový spoj. Lze případně provést i ochranné úpravy povrchu ( nátěry, konzervace, galvanizace ).
Prezentace firmy: ARaPO spol. s r.o.
Poslat zprávu Příruby krkové
Překližka se sníženou hořlavostí

Překližka se sníženou hořlavostí

Překližka se sníženou hořlavostí Pyroplex je deska, jejíž jednotlivé vrstvy jsou impregnovány speciálními roztoky. Roztoky plní funkci retardéru hoření. Překližka se sníženou hořlavostí vykazuje zvýšenou odolnost proti hoření, ve srovnání s běžnými překližkami.
Prezentace firmy: DYAS.EU, a.s.
Poslat zprávu Překližka se sníženou hořlavostí
Buková překližka

Buková překližka

Buková překližka je tvořena z několika vrstev loupaných dýh spojených močovino - formaldehydovým lepidlem. Buková překližka v provedení celobuk nebo kombinací dřevin smrk, topol, buk. Buková překližka se používá v nábytkářské a truhlářské výrobě.
Prezentace firmy: DYAS.EU, a.s.
Poslat zprávu Buková překližka
Sádrové ozdobné prvky

Sádrové ozdobné prvky

Vyrábíme dekorační sádrové ozdobné prvky. Interiérové sádrové římsy, sádrové odlitky stropních rozet, sádrové antické sloupy Odlitky dekoračních rohových lišt, sádrové erby i odlitky soch a iteriérových sádrových plastik.
Prezentace firmy: ŠTUK - VOTRUBA
Poslat zprávu Sádrové ozdobné prvky
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.