Výstavba a nemovitý majetek

Zde je 42 sekcí v kterých je 142 podsekcí
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další
Zobrazuji produkty 7190 celkem 1008
Protihlukové stěny

Protihlukové stěny

Navrhujeme a realizujeme protihlukové stěny pro účely ochrany obyvatel, kteří bydlí v blízkosti hlučných silnic, dálnic a železnic. Protihlukové stěny tvoří bariéry z pryžových desek a prefabrikovaných betonových či ocelových prvků.
Prezentace firmy: REGUTEC, s.r.o.
Poslat zprávu Protihlukové stěny
Odhlučnění železniční tratě

Odhlučnění železniční tratě

Zajišťujeme spolehlivé a efektivní odhlučnění železniční tratě. V tomto oboru můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti a několik desítek úspěšně realizovaných projektů.
Prezentace firmy: REGUTEC, s.r.o.
Poslat zprávu Odhlučnění železniční tratě
Demolice - likvidace

Demolice - likvidace

Provedeme demolice – likvidace , vymístění či přestěhování vašich výrobních technologií a strojů. Vyklizením připravíme vaše výrobní provozy na montáž nových technologií a strojů. Demolice – likvidace nabízíme fyzickým osobám i různým firmám.
Prezentace firmy: MORKUS Morava s.r.o.
Poslat zprávu Demolice - likvidace
Spojovací materiál

Spojovací materiál

V sekci spojovací materiál nabízíme široké spektrum výrobků dle norem ČSN, DIN, ANSI. Dodáváme spojovací materiál k přírubám jako jsou šrouby či matice, a to v několika variantách pevnosti.
Prezentace firmy: ARaPO spol. s r.o.
Poslat zprávu Spojovací materiál
Příruby krkové

Příruby krkové

Prodáváme příruby krkové a dodáváme je včetně spojovacího materiálu, těsnění jako kompletní přírubový spoj. Lze případně provést i ochranné úpravy povrchu ( nátěry, konzervace, galvanizace ).
Prezentace firmy: ARaPO spol. s r.o.
Poslat zprávu Příruby krkové
Překližka se sníženou hořlavostí

Překližka se sníženou hořlavostí

Překližka se sníženou hořlavostí Pyroplex je deska, jejíž jednotlivé vrstvy jsou impregnovány speciálními roztoky. Roztoky plní funkci retardéru hoření. Překližka se sníženou hořlavostí vykazuje zvýšenou odolnost proti hoření, ve srovnání s běžnými překližkami.
Prezentace firmy: DYAS.EU, a.s.
Poslat zprávu Překližka se sníženou hořlavostí
Buková překližka

Buková překližka

Buková překližka je tvořena z několika vrstev loupaných dýh spojených močovino - formaldehydovým lepidlem. Buková překližka v provedení celobuk nebo kombinací dřevin smrk, topol, buk. Buková překližka se používá v nábytkářské a truhlářské výrobě.
Prezentace firmy: DYAS.EU, a.s.
Poslat zprávu Buková překližka
Sádrové ozdobné prvky

Sádrové ozdobné prvky

Vyrábíme dekorační sádrové ozdobné prvky. Interiérové sádrové římsy, sádrové odlitky stropních rozet, sádrové antické sloupy Odlitky dekoračních rohových lišt, sádrové erby i odlitky soch a iteriérových sádrových plastik.
Prezentace firmy: ŠTUK - VOTRUBA
Poslat zprávu Sádrové ozdobné prvky
Podstřešní římsy

Podstřešní římsy

Dodáváme sádrové podstřešní římsy ze stálé nabídky. Zároveň jsme připraveni vyrobit sádrové podstřešní římsy dle konkrétních požadavků zákazníka. Dbáme o prvotřídní kvalitu, sádrové odlitky vyrábíme již 25 let.
Prezentace firmy: ŠTUK - VOTRUBA
Poslat zprávu Podstřešní římsy
Fasádní profily

Fasádní profily

Fasádní profily vyrábíme nejen ve standardních tvarech, ale také na fasádní profily zakázku pro historická centra s požadavkem na zachování původních štukatůr. Fasádní profily se používají k estetickému ztvárnění fasád.
Prezentace firmy: ŠTUK - VOTRUBA
Poslat zprávu Fasádní profily
Nástěnná klimatizace

Nástěnná klimatizace

Nástěnná klimatizace a vzduchotechnika - prodej, montáž a servis. Dodávka a montáž nástěnná klimatizace a vzduchotechnika - jednotky FUJITSU, TOSHIBA, MIDEA a KARMA. Nástěnná klimatizace a vzduchotechnika - naše tradice a jistota.
Prezentace firmy: MEDICASTO servis, s.r.o.
Poslat zprávu Nástěnná klimatizace
Podlahové profily

Podlahové profily

Podlahové profily přechodové, ukončovací, rohové, soklové, nájezdové a schodové hrany. Podlahové profily šroubovací, narážecí a samolepící. Podlahové profily, lišty a hrany pro interiéry a exteriéry nerezové, kovové a plastové.
Prezentace firmy: PROFIL Team s.r.o.
Poslat zprávu Podlahové profily
Podlahové lišty

Podlahové lišty

Podlahové lišty přechodové, ukončovací, rohové, soklové, nájezdové a schodové hrany. Podlahové lišty šroubovací, narážecí a samolepící. Podlahové lišty, lišty a hrany pro interiéry a exteriéry nerezové, kovové a plastové.
Prezentace firmy: PROFIL Team s.r.o.
Poslat zprávu Podlahové lišty
Plynové armatury

Plynové armatury

Membránové bezpečnostní uzávěry ( plynové armatury ) jsou určeny pro ovládání průtoku plynných médií potrubím. Jsou direktní ( 2 polohy - otevřeno x zavřeno ) ventily bez napětí uzavřené ( NC )plynové armatury vhodné jako havarijní uzávěry před kotelny a hořáky.
Prezentace firmy: ARMAGAS s. r. o.
Poslat zprávu Plynové armatury
Zahradní pozinkované skleníky

Zahradní pozinkované skleníky

Nabízíme zahradní pozinkované skleníky vysoké kvality. Zahradní pozinkované skleníky vyráběné v různých velikostech a provedeních dle požadavků zákazníka. Zahradní pozinkované skleníky vyhovují drobným zahrádkářům, ale i velmi náročným pěstitelům.
Prezentace firmy: LIMES Litomyšl s.r.o.
Poslat zprávu Zahradní pozinkované skleníky
Kanadské sruby

Kanadské sruby

Kanadské sruby, rodinné domy, chaty, rekreační objekty, tesařství, výroba ekologických a vysoce estetických objektů. Kanadské sruby se vyznačují vysokými izolačními vlastnostmi. Vše stavěno stylem kanadských srubů z kulatiny o průměru 25-45 cm.
Prezentace firmy: Kanadské sruby s.r.o.
Poslat zprávu Kanadské sruby
Infra topení elektrické

Infra topení elektrické

Infra topení elektrické, sálavé stropní panely Ecosun, Infra nástěnné MR panely mramorové, Infra nástěnné GR panely skleněné, sálavé konvektory Aixance, topné rohože Ecofloor, podlahové a stropní fólie Ecofilm, regulace Infra topení elektrické.
Prezentace firmy: ELEKTROSERVIS Hodr a spol., s.r.o.
Poslat zprávu Infra topení elektrické
Štětovnice

Štětovnice

Provádíme pažení jam pomocí štětovnice larsen typu IIIn, VL 604 včetně utěsnění, zajištění jejich stability zemními kotvami nebo rozpěrnými konstrukcemi. Štětovnice larsen - beranění z pontonů, ve výlukách, stísněných poměrech, s velkým vyložením jeřábu.
Prezentace firmy: GEOSTAV spol. s r. o.
Poslat zprávu Štětovnice
Zakládání staveb

Zakládání staveb

Nabízíme speciální zakládání staveb: širokoprofilové piloty, CFA piloty, převrtávané pilotové stěny pro pažení jam a zajištění stability svahů a sesuvů, štěrkopískové konsolidační vrty, pilotové základy protihlukových stěn, návrhy zakládání staveb.
Prezentace firmy: GEOSTAV spol. s r. o.
Poslat zprávu Zakládání staveb
Skleněné stěny

Skleněné stěny

Skleněné stěny MILT mohou být zhotoveny jako interiérové příčky nebo posuvné stěny, kterými lze docílit rozdělení prostoru místností dle potřeby. Skleněné stěny vytvoří nové prostory luxusního vzhledu, zároveň je zvukově oddělí.
Prezentace firmy: MILT s.r.o.
Poslat zprávu Skleněné stěny
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.