Výstavba a nemovitý majetek

Zde je 42 sekcí v kterých je 142 podsekcí
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další
Zobrazuji produkty 7190 celkem 1001
Dřevěná zimní zahrada

Dřevěná zimní zahrada

Dřevěná zimní zahrada MTM je kvalitní zimní zahrada určená k celoročnímu bydlení. Naše zimní zahrada je vždy individuální řešení Vašich představ včetně grafické a počítačové simulace. Dřevo je nejlepší materiál pro zimní zahrady a Váš krásný prostor.
Prezentace firmy: MTM Bezuchov s.r.o.
Poslat zprávu Dřevěná zimní zahrada
Prodej průmyslových armatur

Prodej průmyslových armatur

Naší hlavní činností je prodej průmyslových armatur a související servis. Specializujeme se zejména na prodej ventilů a to například redukčních, pojistných, uzavíracích, zpětných a jiné. Prodej průmyslových armatur doprovází kvalifikovaná poradenská činnost.
Prezentace firmy: P.A. servis spol. s r.o
Poslat zprávu Prodej průmyslových armatur
Protihlukové stěny

Protihlukové stěny

Navrhujeme a realizujeme protihlukové stěny pro účely ochrany obyvatel, kteří bydlí v blízkosti hlučných silnic, dálnic a železnic. Protihlukové stěny tvoří bariéry z pryžových desek a prefabrikovaných betonových či ocelových prvků.
Prezentace firmy: REGUTEC, s.r.o.
Poslat zprávu Protihlukové stěny
Odhlučnění železniční tratě

Odhlučnění železniční tratě

Zajišťujeme spolehlivé a efektivní odhlučnění železniční tratě. V tomto oboru můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti a několik desítek úspěšně realizovaných projektů.
Prezentace firmy: REGUTEC, s.r.o.
Poslat zprávu Odhlučnění železniční tratě
Spojovací materiál

Spojovací materiál

V sekci spojovací materiál nabízíme široké spektrum výrobků dle norem ČSN, DIN, ANSI. Dodáváme spojovací materiál k přírubám jako jsou šrouby či matice, a to v několika variantách pevnosti.
Prezentace firmy: ARaPO spol. s r.o.
Poslat zprávu Spojovací materiál
Příruby krkové

Příruby krkové

Prodáváme příruby krkové a dodáváme je včetně spojovacího materiálu, těsnění jako kompletní přírubový spoj. Lze případně provést i ochranné úpravy povrchu ( nátěry, konzervace, galvanizace ).
Prezentace firmy: ARaPO spol. s r.o.
Poslat zprávu Příruby krkové
Překližka se sníženou hořlavostí

Překližka se sníženou hořlavostí

Překližka se sníženou hořlavostí Pyroplex je deska, jejíž jednotlivé vrstvy jsou impregnovány speciálními roztoky. Roztoky plní funkci retardéru hoření. Překližka se sníženou hořlavostí vykazuje zvýšenou odolnost proti hoření, ve srovnání s běžnými překližkami.
Prezentace firmy: DYAS.EU, a.s.
Poslat zprávu Překližka se sníženou hořlavostí
Buková překližka

Buková překližka

Buková překližka je tvořena z několika vrstev loupaných dýh spojených močovino - formaldehydovým lepidlem. Buková překližka v provedení celobuk nebo kombinací dřevin smrk, topol, buk. Buková překližka se používá v nábytkářské a truhlářské výrobě.
Prezentace firmy: DYAS.EU, a.s.
Poslat zprávu Buková překližka
Sádrové ozdobné prvky

Sádrové ozdobné prvky

Vyrábíme dekorační sádrové ozdobné prvky. Interiérové sádrové římsy, sádrové odlitky stropních rozet, sádrové antické sloupy Odlitky dekoračních rohových lišt, sádrové erby i odlitky soch a iteriérových sádrových plastik.
Prezentace firmy: ŠTUK - VOTRUBA
Poslat zprávu Sádrové ozdobné prvky
Podstřešní římsy

Podstřešní římsy

Dodáváme sádrové podstřešní římsy ze stálé nabídky. Zároveň jsme připraveni vyrobit sádrové podstřešní římsy dle konkrétních požadavků zákazníka. Dbáme o prvotřídní kvalitu, sádrové odlitky vyrábíme již 25 let.
Prezentace firmy: ŠTUK - VOTRUBA
Poslat zprávu Podstřešní římsy
Fasádní profily

Fasádní profily

Fasádní profily vyrábíme nejen ve standardních tvarech, ale také na fasádní profily zakázku pro historická centra s požadavkem na zachování původních štukatůr. Fasádní profily se používají k estetickému ztvárnění fasád.
Prezentace firmy: ŠTUK - VOTRUBA
Poslat zprávu Fasádní profily
Nástěnná klimatizace

Nástěnná klimatizace

Nástěnná klimatizace a vzduchotechnika - prodej, montáž a servis. Dodávka a montáž nástěnná klimatizace a vzduchotechnika - jednotky FUJITSU, TOSHIBA, MIDEA a KARMA. Nástěnná klimatizace a vzduchotechnika - naše tradice a jistota.
Prezentace firmy: MEDICASTO servis, s.r.o.
Poslat zprávu Nástěnná klimatizace
Podlahové profily

Podlahové profily

Podlahové profily přechodové, ukončovací, rohové, soklové, nájezdové a schodové hrany. Podlahové profily šroubovací, narážecí a samolepící. Podlahové profily, lišty a hrany pro interiéry a exteriéry nerezové, kovové a plastové.
Prezentace firmy: PROFIL Team s.r.o.
Poslat zprávu Podlahové profily
Podlahové lišty

Podlahové lišty

Podlahové lišty přechodové, ukončovací, rohové, soklové, nájezdové a schodové hrany. Podlahové lišty šroubovací, narážecí a samolepící. Podlahové lišty, lišty a hrany pro interiéry a exteriéry nerezové, kovové a plastové.
Prezentace firmy: PROFIL Team s.r.o.
Poslat zprávu Podlahové lišty
Ochranné trubky

Ochranné trubky

Ochranné trubky vyrábíme v jednostěnném (OPTOHARD, PYROSTOP), nebo dvoustěnném provedení (DUOFLEX, DUOHARD). Ochranné trubky jsou určeny hlavně pro ochranu optických, metalických a koaxiálních kabelů uložených ve výkopech a kabelovodech.
Prezentace firmy: MATEICIUC a.s.
Poslat zprávu Ochranné trubky
Plastové stavební profily

Plastové stavební profily

Vyrábíme plastové stavební profily pro zateplování ( lišty pro tepelně izolační a spojovací systémy ), omítkové profily ( ochrana rohů a hran ), obkladové profily ( ukončovací a dilatační lišty ) a profily pro sádrokarton ( ukončení SDK desek, spojů atd. ).
Prezentace firmy: MATEICIUC a.s.
Poslat zprávu Plastové stavební profily
Poštovní schránky

Poštovní schránky

Poštovní schránky jsou v souladu s ČSN a plní požadavky s řešením a umístěním schránek s ohledem na Českou poštu. Poštovní schránky jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu a lakovány práškovou vypalovací barvou dle vzorníku RAL.
Prezentace firmy: KORTAN - stavební zámečnictví
Poslat zprávu Poštovní schránky
Zahradní pozinkované skleníky

Zahradní pozinkované skleníky

Nabízíme zahradní pozinkované skleníky vysoké kvality. Zahradní pozinkované skleníky vyráběné v různých velikostech a provedeních dle požadavků zákazníka. Zahradní pozinkované skleníky vyhovují drobným zahrádkářům, ale i velmi náročným pěstitelům.
Prezentace firmy: LIMES Litomyšl s.r.o.
Poslat zprávu Zahradní pozinkované skleníky
Kanadské sruby

Kanadské sruby

Kanadské sruby, rodinné domy, chaty, rekreační objekty, tesařství, výroba ekologických a vysoce estetických objektů. Kanadské sruby se vyznačují vysokými izolačními vlastnostmi. Vše stavěno stylem kanadských srubů z kulatiny o průměru 25-45 cm.
Prezentace firmy: Kanadské sruby s.r.o.
Poslat zprávu Kanadské sruby
Infra topení elektrické

Infra topení elektrické

Infra topení elektrické, sálavé stropní panely Ecosun, Infra nástěnné MR panely mramorové, Infra nástěnné GR panely skleněné, sálavé konvektory Aixance, topné rohože Ecofloor, podlahové a stropní fólie Ecofilm, regulace Infra topení elektrické.
Prezentace firmy: ELEKTROSERVIS Hodr a spol., s.r.o.
Poslat zprávu Infra topení elektrické
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.