Železo a ocel

Zde jsou 1 sekce
 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 21
Nástavce pro nálitky

Nástavce pro nálitky

Dodáváme výrobky pro slévárny mezi které patří exotermické a izolační nástavce pro nálitky. Jsme výhradním distributorem exotermických a izolačních nástavců pro nálitky italské firmy FAPROSID v České a Slovenské republice.
Ukaž na mapě   internet: www.z-model.cz  
Prezentace firmy: Z-MODEL, spol. s r.o.
Poslat zprávu Nástavce pro nálitky
Sklářské vany

Sklářské vany

Jedním z produktů naší společnosti jsou sklářské vany. Sklářské vany slouží k tavení sklářského kmene na sklenou hmotu, která se následně tvaruje lisováním a foukáním na hotový výrobek. Naše sklářské vany jsou zárukou kvalitní a spolehlivé práce.
Ukaž na mapě   internet: www.teplotechna-prima.com  
Prezentace firmy: Teplotechna - Prima, s.r.o.
Poslat zprávu Sklářské vany
Nerez ocel

Nerez ocel

Nerez ocel představuje v naší společnosti prodej nerezových armatur, trubek, spojení, ventilů a průhledítek. Zabýváme se i výrobou potrubních dílců z nerez ocelí určených především pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl.
Ukaž na mapě   internet: www.armat.cz  
Prezentace firmy: ARMAT, spol. s.r.o.
Poslat zprávu Nerez ocel
Ocelové plechy

Ocelové plechy

Podélně a příčně dělené ocelové plechy a ocelové pozinkované plechy a pásy. Ocelové pásy se dodávají dle EN 10130. Ocelové plechy - veškeré dodávky jsou podle EN standards. Standardně dodávaná vrstva Zn 275 g / m2.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ALFUN a.s.
Poslat zprávu Ocelové plechy
Broušená nástrojová ocel

Broušená nástrojová ocel

Broušená nástrojová ocel a konstrukční ocel DIN 59350 v délkách 500 a 1000 mm a rozměrech dle platného katalogu přímo ze skladu. Broušená nástrojová ocel ve všech nejvíce používaných jakostech. Broušená nástrojová ocel = rychlost, kvalita, úspora.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: PRECIZ, s.r.o.
Poslat zprávu Broušená nástrojová ocel
Duplexní nerezové oceli

Duplexní nerezové oceli

Duplexní nerezové oceli se nazývají "duplexní", protože mají dvoufázovou mikrostrukturu – austenitická fáze je jako "ostrovy", obklopena feritickou fází. Duplexní nerezové oceli se využívají: čerpadla, chemický průmysl , armatury, offshore.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s.r.o.
Poslat zprávu Duplexní nerezové oceli
Ocelové haly

Ocelové haly

Vyrábíme a montujeme ocelové haly a konstrukce, závěsné balkony pro panelové domy a atypické zámečnické konstrukce. Firma se specializuje na ocelové haly ASTRON ( světová kvalita za bezkonkurenční ceny ) a montáž vlastních i nakupovaných halových systémů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Ocelové konstrukce s.r.o.
Poslat zprávu Ocelové haly
Ocelové tyče B500A a B550A

Ocelové tyče B500A a B550A

Výrobním programem firmy jsou ocelové tyče B500A z vlastní tažírny válcovaného drátu a ocelové tyče B550A, žebírkované betonářské ocelové tyče B500A a B550A . Ocelové tyče B500A a B550A jsou základem pro další výrobu prostorové výztuže a ocelové distance.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: FERT a.s.
Poslat zprávu Ocelové tyče B500A a B550A
Ocelová prostorová výztuž

Ocelová prostorová výztuž

Ocelová prostorová a jednostranná výztuž ze za studena taženého drátu dle normy DIN 488 a EN 10080. Ocelová prostorová výztuž standardní i prostorová výztuž nestandardní výšky a délky. Na přání lze nosníky zkrátit na požadovanou délku.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: FERT a.s.
Poslat zprávu Ocelová prostorová výztuž
Legovaná ocel

Legovaná ocel

Velkoobchod, maloobchod: legovaná ocel. Hlavní činností je prodej: hutní materiál a legovaná ocel. Legovaná ocel - dodáváme speciální jakosti oceli, kterou ostatní firmy v oboru nenabízejí. Ceny a seznam skladových položek naleznete v online skladu EBM.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: BODEN - MATTE, spol. s r.o.
Poslat zprávu Legovaná ocel
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.