Zemědělské stroje a nářadí

Zde jsou 2 sekce
 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 20
Cepákový mulčovač

Cepákový mulčovač

Cepákový mulčovač MC 100 byl zhotoven do nejnáročnějších podmínek. Oproti jemu podobným strojům je odolnější vůči nárazům do kamenů a jiných pevných překážek. Cepákový mulčovač se používá na trávu vysokou i přes 1 m. Rovněž se hodí pro mulčování náletových křovin.
Ukaž na mapě   internet: www.dakr.com  
Prezentace firmy: DAKR spol. s r.o.
Poslat zprávu Cepákový mulčovač
Leasing strojů

Leasing strojů

Významnou činností naší společnosti je finanční leasing strojů. V leasingu strojů se zaměřujeme též na leasing strojů pro stavebnictví, strojírenství a dalších. Klientům nabízíme zpětný leasing strojů a možnost financovat zabavený leasing strojů.
Ukaž na mapě   internet: www.agroleasing.cz  
Prezentace firmy: AGRO LEASING J.Hradec s.r.o.
Poslat zprávu Leasing strojů
Sběrací vozy

Sběrací vozy

Sběrací vozy – jedním z produktů firmy jsou komponenty pro zemědělství – sběrací vozy pro píci a krmiva. Sběrací vozy vyrábíme podle dlouhodobých zkušeností, stejně jako ostatní zemědělské stroje.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: BISO - Keibel s.r.o.
Poslat zprávu Sběrací vozy
Pásové zavlažovače

Pásové zavlažovače

Pásové zavlažovače s poloautomatickým provozem slouží k zavlažování zemědělských kultur. K závlaze v pásovém zavlažovači lze využít méně čistou vodu nebo odpadní vody s příměsí umělých nebo stájových hnojiv. Pásové zavlažovače ODRA, RONMAT.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: DOOS s.r.o.
Poslat zprávu Pásové zavlažovače
Rozmetadlo hnoje

Rozmetadlo hnoje

Nabízíme rozmetadlo hnoje N 267/1 s nosností 6 t typu tandem je vybavené čtyř bubnovým vertikálním adaptérem nakloněným dopředu, což přináší široké a rovnoměrné rozmetání hnoje. Každý buben je vyvážen z důvodu minimalizace vibrací stroje při práci.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o.
Poslat zprávu Rozmetadlo hnoje
Nahrabovače

Nahrabovače

Nabízíme nahrabovače od italské společnosti Enorossi. Tyto nahrabovače jsou vhodné jak za malou zemědělskou techniku, tak i za velké zemědělské stroje. Nahrabovače jsou různých záběrů například 2-7,6 m nebo 9,7 - 10,06 – 11,5 m a další.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AGROTECHNIKA Vaněk s.r.o.
Poslat zprávu Nahrabovače
Sekačky

Sekačky

Nabízíme sekačky W3500 COMFORT. Design a konstrukce, to jsou hlavní faktory, které odlišují sekačky W3500 COMFORT od konkurence. Unikátní kombinace inovace, konstrukce a preciznost každého detailu zaručuje maximální produktivitu a spolehlivost sekačky.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
Poslat zprávu Sekačky
Posklizňové linky

Posklizňové linky

Realizujeme dodávky a montáž pro posklizňové linky. Dopravní cesty pro posklizňové linky lakované, pozinkované nebo v provedení pro potravinářské účely. Posklizňové linky včetně předčištění a čistění po generální opravě nebo nové od různých výrobců.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.
Poslat zprávu Posklizňové linky
Zemědělské stroje

Zemědělské stroje

Na inzertním serveru Autobox naleznete mimo jiné také nabídku firem, které prodávají použité i nové zemědělské stroje. Jedná se o zemědělské stroje různých značek, cenových kategorií, stáří a kvality.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Autobox BMC s.r.o.
Poslat zprávu Zemědělské stroje
Nákladní ojetá vozidla

Nákladní ojetá vozidla

Inzertní server pro nákladní ojetá vozidla. Inzerujeme nejen nákladní ojetá vozidla. Nákladní vozidla mnoha značek, Scania, MAN, Iveco, Mercedes. Prodej náhradních dílů a příslušenství pro nákladní ojetá vozidla.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Autobox BMC s.r.o.
Poslat zprávu Nákladní ojetá vozidla
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.