Zemědělství

Zde je 16 sekcí v kterých je 27 podsekcí
 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další
Zobrazuji produkty 120 celkem 127
Mák setý

Mák setý

Mák setý je určen k potravinářským účelům. Mák setý dodáváme v balení – papírové pytle 25 kg, polypropylenové pytle 50 kg a big bagy 1000 kg.
Prezentace firmy: FRUMENTA s.r.o.
Poslat zprávu Mák setý
Hořčičné semeno

Hořčičné semeno

Hořčičné semeno dodáváme v balení - pytle 25 kg, big bagy 1000 kg a také volně ložené. Hořčičné semeno - jakostní znaky: vlhkost max 10%, čistota min 98,5% z toho max 0,3 % Sinapis arvensis a max 0,3 % Galium, max 5% bílých a poškozených zrn.
Prezentace firmy: FRUMENTA s.r.o.
Poslat zprávu Hořčičné semeno
Lněné semeno

Lněné semeno

Lněné semeno je určeno k potravinářským i krmným účelům s vysokým obsahem kyseliny linolenové ( C18-3 ). Lněné semeno je upraveno dle normy ČSN. Semena jsou dodávána v pytlích 25 kg a 50 kg, big bagy 1000 kg a volně ložená.
Prezentace firmy: FRUMENTA s.r.o.
Poslat zprávu Lněné semeno
Semeno slunečnice proužkované

Semeno slunečnice proužkované

Semeno slunečnice proužkované je určeno především jako krmivo pro ptactvo. Semeno slunečnice proužkované dodáváme volně ložené, big bagy 1000 kg a pytle 25 kg. Jakostní znaky: vlhkost max 10%, čistota min 98%.
Prezentace firmy: FRUMENTA s.r.o.
Poslat zprávu Semeno slunečnice proužkované
Rozmetadla soli

Rozmetadla soli

Rozmetadla soli jsou určena pro údržbu v areálech firem, u benzínových pump a na chodnících. Větší stroje jsou řešené jako přívěsné vozíky, které připojíte k osobnímu automobilu nebo traktoru. Firma DAKR vyrábí ručně tlačená rozmetadla soli v různých provedeních.
Prezentace firmy: DAKR spol. s r.o.
Poslat zprávu Rozmetadla soli
Pohonná jednotka Panter

Pohonná jednotka Panter

Panter je stavebnicová řada určená drobným pěstitelům i profesionálním zahradníkům. Základem je pohonná jednotka, ke které připojíte řadu příslušenství. Můžete sekat trávu, mulčovat, obracet seno, odklízet sníh, převážet náklad, drtit větve, kypřit půdu i zametat.
Prezentace firmy: DAKR spol. s r.o.
Poslat zprávu Pohonná jednotka Panter
Sekačka na trávu

Sekačka na trávu

Sekačka na trávu RZS 121 Panter spolu s pohonnou jednotkou FD-3 500 ccm vytváří nejvýkonnější kombinaci pro sečení velkých pozemků, jako jsou louky a pastviny. Sekačka na trávu zajistí rovnoměrné posečení plochy díky překrývajícím se drahám jejích nožů.
Prezentace firmy: DAKR spol. s r.o.
Poslat zprávu Sekačka na trávu
Pšeničný lepek

Pšeničný lepek

Vyrábíme pšeničný lepek, přírodní surovinu hojně využívanou hlavně v potravinářství, zejména v pekárenském, mlýnském a masném průmyslu. Pšeničný lepek je dodáván balený po 25 kg pytlích a 1000 kg vacích (bigbag). Ve větším množství lze přepravit v cisterně.
Prezentace firmy: Krnovská škrobárna spol. s r.o.
Poslat zprávu Pšeničný lepek
Len olejný

Len olejný

Len olejný je další zemědělskou komoditou, se kterou obchodujeme na mezinárodním trhu. Len olejný je primárně pěstován pro semeno, z kterého se lisuje lněný olej. Ten se uplatňuje například při výrobě laků, barev, tmelů a jiné využití.
Prezentace firmy: Gerste s.r.o.
Poslat zprávu Len olejný
Hořčičné semínko

Hořčičné semínko

Hořčičné semínko prodej. Hořčičné semínko je určeno pro potravinářské účely. Zpracovává se při konzervaci zeleniny a ryb. Používá se při přípravě základů pokrmů a zejména k výrobě stolní hořčice. Je také nejrozšířenější strniskovou meziplodinou na zelené hnojení.
Prezentace firmy: Gerste s.r.o.
Poslat zprávu Hořčičné semínko
Prodej mák

Prodej mák

Firma Gerste se orientuje zejména na prodej máku ( mák modrý ) v jakosti I a II. Prodej máku v balení big-bag 1 000 - 1 100 kg, nebo po 25kg v papírových pytlích ( zafóliované ) na paletách. Množství 5 - 24 t. Prodej máku i dalších zemědělských komodit.
Prezentace firmy: Gerste s.r.o.
Poslat zprávu Prodej mák
Zakázková výroba krmiv

Zakázková výroba krmiv

Zakázková výroba krmiv pro ryby a domácí mazlíčky. Můžeme vyrobit krmivo na klíč podle základních parametrů. Nabízíme komplexní služby zakázkové výroby krmiv, včetně návrhu receptur, testování a finální přípravy produktů v obchodním balení.
Prezentace firmy: EXOT HOBBY s.r.o.
Poslat zprávu Zakázková výroba krmiv
Zemědělské komodity

Zemědělské komodity

Zemědělské komodity jsou hlavním zaměřením společnosti ZEVUN. Zemědělské komodity s úspěchem importujeme do České republiky, ale také exportujme do zahraničí.
Prezentace firmy: ZEVUN, s.r.o.
Poslat zprávu Zemědělské komodity
Krmná pšenice

Krmná pšenice

Významnou část našeho sortimentu představuje krmná pšenice. Krmná pšenice slouží jako potrava pro domácí a hospodářská zvířata. Výhodou krmné pšenice je vysoká výživová hodnota, jednoduchá skladovatelnost a poměrně dlouhá trvanlivost.
Prezentace firmy: ZEVUN, s.r.o.
Poslat zprávu Krmná pšenice
Sojový šrot

Sojový šrot

Nabízíme kvalitní zemědělské komodity jako je sojový šrot a pšeničné otruby. Sojový šrot a pšeničné otruby jsou vhodné krmivo pro hospodárská zvířata. Sojový šrot obsahuje velmi kvalitní bílkoviny a důležité esenciální aminokyseliny.
Prezentace firmy: ZEVUN, s.r.o.
Poslat zprávu Sojový šrot
Zelená stěna Bin Fen

Zelená stěna Bin Fen

Zelená stěna Bin Fen je unikátní a jednoduchý systém pro zelené stěny. Zelená stěna Bin Fen je modulový systém pro ozelenění stěn. Jedná se o rám s pěti otvory pro kapsy s rostlinami. Moduly se pak po spojení připevní na stěnu.
Prezentace firmy: Matouš Hydroponie s.r.o.
Poslat zprávu Zelená stěna Bin Fen
Rostliny pro interiér

Rostliny pro interiér

Nabízíme rostliny pro interiér, které dovážíme od předních nizozemských pěstitelů. Rostliny pro interiér mohou být hydroponické nebo v půdě pro pěstování v Seramisu nebo zeolitovém substrátu. Nádoby vozíme z Nizozemska a Švýcarska.
Prezentace firmy: Matouš Hydroponie s.r.o.
Poslat zprávu Rostliny pro interiér
Zvěřina

Zvěřina

Na našich farmách je chována zvěřina. Chovná zvěř a zvěřina: daněk skvrnitý, lama guanako, muflon, jelen evropský. Součástí našich farem jsou také odchytová zařízení. Naše farmy jsou především zaměřeny na produkci chovných nebo jatečních zvířat.
Prezentace firmy: Pavel Friedberger - chov daňků
Poslat zprávu Zvěřina
Mák modrý

Mák modrý

Nabízíme mák modrý vhodný pro potravinářské účely. Čistota je 99,9% a původem je z Česky republiky. Kvalitu suroviny prověřujeme ve vlastní laboratoři. V případě zájmu můžeme nabídnout také surovinu v 2. kvalitě.
Prezentace firmy: Podravka - Lagris a.s.
Poslat zprávu Mák modrý
Květinové podpěry

Květinové podpěry

Květinové podpěry pro užití V zahradnictví. Květinovou podpěru zapíchneme do půdy podle velikosti podpírané rostliny. Pro lepší efekt doporučujeme použít dvě květinové podpěry proti sobě a vytvořit tak oválnou podpěru pod celou rostlinu.
Prezentace firmy: DOPS s.r.o.
Poslat zprávu Květinové podpěry
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 další  

České firmy

T M T spol. s r. o. Chrudim Výtahy, eskalátory, dopravníky, váhy a vážící zařízení NEVA - TRADE s.r.o. Obrábění Pacific Direct, s.r.o. Péče o tělo DOMKAT, s. r. o. Zdravotnický nábytek SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.