Zemní práce

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 19 celkem 9
Montáž plotů

Montáž plotů

Montáž plotů s hlubokými kotevními otvory pro sloupek je nejpoužívanější způsob montáže při standardním povrchu. Montáž plotů s mělkými kotevními otvory je vhodná při betonování na zídku nebo do kamenitého povrchu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslat zprávu Montáž plotů
Demolice - likvidace

Demolice - likvidace

Provedeme demolice – likvidace , vymístění či přestěhování vašich výrobních technologií a strojů. Vyklizením připravíme vaše výrobní provozy na montáž nových technologií a strojů. Demolice – likvidace nabízíme fyzickým osobám i různým firmám.

Prezentace firmy: MORKUS Morava s.r.o.
Poslat zprávu Demolice - likvidace
Recyklace odpadu

Recyklace odpadu

Mezi naše služby se řadí také recyklace odpadu. Recyklace odpadu - zpracováváme materiály jako jsou směsná stavební suť, betonová suť, živičná suť nebo kamenivo z železničních tratí, které lze znovu použít ve stavební výrobě.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ŽSD a.s.
Poslat zprávu Recyklace odpadu
Studny

Studny

Specializujeme se na studny zahrnující práci vrtání v nesoudržných horninách, například v jílech, píscích i štěrcích. Studny vrtáme pro zákazníky ze soukromého sektoru, tak i pro firemní, obce, různé kluby a spolky, ubytovací zařízení a jiné.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Moravský zeměvrtný závod
Poslat zprávu Studny
Bezvýkopové opravy potrubí

Bezvýkopové opravy potrubí

Speciální bezvýkopové opravy potrubí, zejména kanalizací. Provádíme bezvýkopové opravy vlastní inverzní metodou INSAK, při které je do potrubí zatažen rukávec z netkané textilie nasycený vhodnou pryskyřicí a po vytvrdnutí vznikne nové potrubí ve starém.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: B M H spol. s r.o.
Poslat zprávu Bezvýkopové opravy potrubí
Práce strojem Caterpillar 246C

Práce strojem Caterpillar 246C

Společnost Triga Kopřivnice nabízí svým zákazníkům práce strojem Caterpillar 246C. Stroje Caterpillar 246C jsou ceněny hlavně pro svou životnost a výkon. Práce strojem Caterpillar 246C se vyznačuje vysokou produktivitou i v nejnáročnějších provozních podmínkách.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TRIGA Kopřivnice, s.r.o.
Poslat zprávu Práce strojem Caterpillar 246C
Zemní práce

Zemní práce

Provádíme zemní práce, výkopy rypadlem, pásovým bagrem, kolovým bagrem, úpravy terénu smykem řízeným nakladačem. Zemní práce dle dohody a struktury terénu. Dále nabízíme kontejnerovou dopravu, jeřábové práce 10 tun, pronájem pracovní plošiny 16 m.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Argoservis
Poslat zprávu Zemní práce
Zemní práce

Zemní práce

Součástí portfolia našich služeb je i provádění zemních prací. Zemní práce provádíme jak na vlastních stavebních zakázkách, tak i pro širší veřejnost. Jsme schopni zajistit zemní práce při výstavbách komunikací, inženýrských sítí, základů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: STAVO - BEST s.r.o.
Poslat zprávu Zemní práce
Zemní práce

Zemní práce

Nabízíme zemní práce a bourací práce a rekultivace. Zemní práce - rypadla, nakladače. Zemní práce a bourací práce - kolová rypadla. Zemní práce zajišťují rypadla a nakladače JCB 4CX SM super a kolová rypadla JCB JS 200 W.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: CZESL, spol. s r.o.
Poslat zprávu Zemní práce
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.