Zpracování dřeva

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 11
Dřevěné zahradní domky

Dřevěné zahradní domky

Dřevěné zahradní domky standardně vyrábíme ze smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Naše dřevěné zahradní domky vyrábíme na zakázku dle zadaných požadavků ( materiál, rozměry, povrchová úprava ). Dodáváma do 30ti pracovních dní od zaplacení zálohy.
Ukaž na mapě   internet: www.dreveny-obchudek.cz  
Prezentace firmy: DŘEVĚNÝ OBCHŮDEK
Poslat zprávu Dřevěné zahradní domky
Dýhové sesazenky

Dýhové sesazenky

Dýhové sesazenky vyrábíme plné i rámové na dveře, panelové, nábytkové, intarzované. Dýhové sesazenky v provedení šité vláknem, lepení natupo, laserové vyřezávání, ruční sesazování, podélné a příčné do 340 cm. Zpracováváme dýhy o síle 0,6 až 2 mm. Zadýhování v lisu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
Poslat zprávu Dýhové sesazenky
Řezivo

Řezivo

Nabízíme kvalitní truhlářské a exotické řezivo. U nás na skladě naleznete smrk, modřín, jasan, javor, borovice, buk, dub, ořech, bříza, jilm, olše, třešeň, habr.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Weyland Holz spol. s r.o.
Poslat zprávu Řezivo
Prodej a nákup dřeva

Prodej a nákup dřeva

Nákup a prodej dřeva od ostatních vlastníků lesů. Prodej dřeva je uskutečňován ve všech tloušťových a kvalitativních třídách v dřevinné skladbě SM, BO, MD, BK v délkách 2-14 m. Nákup jehličnatého i listnatého dříví všech tloušťových a kvalitativních tříd a dřev.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MP LESY, spol. s r.o.
Poslat zprávu Prodej a nákup dřeva
Kabelové bubny

Kabelové bubny

Dřevěné kabelové bubny vyrábíme od roku 1997, jak pro tuzemský, tak i zahraniční trh ( Rakousko, Polsko, Německo ). Kabelové bubny jsou vyráběny od průměru 600 do 2600 mm a dodávány ve smontovaném stavu. Přepra kabelových bubnů kamiony nebo vlakem.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Stolárna Santo a.s.
Poslat zprávu Kabelové bubny
CNC dřevoobráběcí centra

CNC dřevoobráběcí centra

Technologické trendy v obrábění dřeva již několik let směřují k automatizaci a robotizaci. Společnost HOUFEK a.s. na tento trend reaguje vývojem CNC dřevoobráběcích center v řadách: ORION, MERCURY, TITAN.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: HOUFEK a.s.
Poslat zprávu CNC dřevoobráběcí centra
Širokopásové brusky

Širokopásové brusky

Základem produkce jsou dřevoobráběcí stroje pro speciální technologie povrchových úprav. Nejrozšířenějším představitelem této kategorie jsou širokopásové brusky v řadách: PONY, CINDY, BULDOG, MAXX.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: HOUFEK a.s.
Poslat zprávu Širokopásové brusky
Spárovka

Spárovka

Borovicová a smrková spárovka výhradně ze skandinávského dřeva je vyráběna a dodávána naší firmou. Základní údaje: průběžná spárovka o šířce lamely 40 - 45 mm, minimální délku a šířku určuje zákazník, vlhkost 10%, síla 15 - 60 mm ( dle dohody 10 - 12 mm ).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Ing. Štefan Madaj
Poslat zprávu Spárovka
Truhlářská hoblice

Truhlářská hoblice

Truhlářská hoblice - PROFI model A. Tato hoblice je vyrobena z kvalitního bukového materiálu s využitím moderních technologií v prvotřídní kvalitě zpracování.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: RAMIA TOOLS s.r.o.
Poslat zprávu Truhlářská hoblice
Obrazové lišty

Obrazové lišty

Obrazové lišty jsou lišty používané pro výrobu rámů obrazů. Materiál pro obrazové lišty bývá většinou borovice. Na přání zákazníka vyrobíme profil lišty, buď podle doneseného vzorku nebo vlastního technického výkresu lišty.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: P + K Lišty s.r.o.
Poslat zprávu Obrazové lišty
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.