Balící materiály

Zde je 9 sekcí
 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 16
Laminované fólie a pytle

Laminované fólie a pytle

Vyrábíme laminované fólie LAMITEN® a pytle LAMIBAG®. Laminované fólie LAMITEN® jsou vícevrstvé fólie vyráběné technologií bezrozpouštědlové laminace vrstvením jednotlivých fólií. Laminované pytle LAMIBAG® slouží jako flexibilní obal pro Pet Food.
Ukaž na mapě   internet: www.granitol.cz  
Prezentace firmy: GRANITOL akciová společnost
Poslat zprávu Laminované fólie a pytle
Lahve na mléko

Lahve na mléko

Naše společnost řadu let navrhuje a vyrábí PET lahve na mléko a další plastové obaly na míru. Nabídka zahrnuje PET lahve na mléko v různých objemech a provedeních (čiré, bílé), včetně uzávěrů a za výhodných cenových podmínek. PET lahve na mléko můžete objednávat prostřednictvím e-shopu.
Ukaž na mapě   internet: www.bema-la.cz  
Prezentace firmy: BEMA Lanškroun s.r.o.
Poslat zprávu Lahve na mléko
PET lahve na víno

PET lahve na víno

PET lahve na víno výroba a prodej. Nabízíme nové PET lahve na víno, které vyrábíme z certifikovaného potravinářského materiálu. Provedení čiré. Objem PET lahví na víno 0,2 až 10 l kanystry s ouškem. Zajišťujeme pravidelné zásobování po celé České a Slovenské republice.
Ukaž na mapě   internet: www.bema-la.cz  
Prezentace firmy: BEMA Lanškroun s.r.o.
Poslat zprávu PET lahve na víno
Lepící body

Lepící body

Víceúčelové lepící body DotFix pro vlepování příloh a vzorků do letáků a časopisů, vizitek, návodů do dopisů,CD, info štítků, dočasnou fixaci v balení. Lepící body, gelové body dodáváme po 1000, 5000 a 8000 bodech a po 1500 na roli do ruční pistole.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Lepíky s.r.o.
Poslat zprávu Lepící body
BOPET fólie

BOPET fólie

Specializujeme se na BOPET fólie, což jsou biaxálně orientované polyethylentereftalátové fólie určené pro potravinářské i průmyslové využití. BOPET fólie se vyznačují zejména odolností a univerzálností použití na téměř jakýkoliv výrobek.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Bohemia Trade CZ s.r.o.
Poslat zprávu BOPET fólie
Tvarové výseky

Tvarové výseky

Tvarové výseky jsou vhodné pro střední a velké série prodejních a skupinových obalů dle Vašich potřeb. V případě zájmu nabízíme i luxusní provedení tvarových výseků s ofsetovým tiskem. Tvarové výseky snadno a rychle složíte do požadovaného tvaru.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Podorlická kartonážní spol. s r.o.
Poslat zprávu Tvarové výseky
Ocelové vázací pásky

Ocelové vázací pásky

Ocelové vázací pásky jsou bodované. Ocelové vázací pásky jsou vhodné pro strojní i ruční páskování. Pevnost je 690-785 M, průtažnost 3%, vnitřní průměr 280, 350 mm, vnější do 600 mm, páska má zaoblené hrany.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: COMET OBALY, s.r.o.
Poslat zprávu Ocelové vázací pásky
Lahve na alkohol

Lahve na alkohol

Dodáváme lahve na alkohol - různé tvary, objemy, ústí a barvy. Jedná se o lahve na tvrdý alkohol, likéry, pálenky, medovinu a jiné. Lahve na alkohol prodáváme i v dárkových sadách, vhodné jako prezenty.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: BRICOL - M, spol. s r.o.
Poslat zprávu Lahve na alkohol
Sáčky pro balení ovoce a zeleniny

Sáčky pro balení ovoce a zeleniny

Na sáčky pro balení ovoce a zeleniny se převážně používá ( PE ) fólie upravená různými rastry makroperforace. Sáčky pro balení ovoce a zeleniny jsou dodávány jako volně ložené převážně pro ruční balení nebo jsou uzpůsobeny pro balení na automatech.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ZLP s.r.o.
Poslat zprávu Sáčky pro balení ovoce a zeleniny
Potištěné lepící pásky

Potištěné lepící pásky

Potištěné lepící pásky vyrábíme z PP nebo PVC folie a 3 druhů lepidel. Používáme 8 podkladových barev, na které tiskneme až 3 přímé barvy. Potištěné lepící pásky s Vaším logem a texty vytváří z anonymního obalu bezpečnou schránku, která dobře reprezentuje.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.
Poslat zprávu Potištěné lepící pásky
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.