Čaj

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 15 celkem 5
Sypaný čaj

Sypaný čaj

Firma OXALIS nabízí sypaný čaj ve více než 400 druzích. Sypaný čaj je zastoupen v sortimentu ve formě čisté i aromatizované. Sypaný čaj nabízíme černý, zelený, žlutý, bílý, ovocný, bylinný, mate, rooibos, honeybush a spousty dalších.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: OXALIS, spol. s r.o.
Poslat zprávu Sypaný čaj
Kvetoucí čaje

Kvetoucí čaje

Unikátní kvetoucí čaje Blooming Tea vyráběné ze zeleného čaje, květů a okvětí rozličných rostlin, jsou doplněny svěží vůní a chutí Jasmínu. Všechny kvetoucí čaje, celkem 11 druhů z naší nabídky, jsou vyráběny ručně a jsou vícenálevové.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Pangea Tea s.r.o.
Poslat zprávu Kvetoucí čaje
Čajový kalendář

Čajový kalendář

Čajový kalendář obsahuje 24 kusů rozdílných nálevových sáčků, čaje z námi produkovaných řad Veselý šálek, Lahodný šálek a Royal Tea exclusive. Některé druhy čajů jsou k dostání pouze v této unikátní kolekci. Čajový kalendář je celosvětově patentován.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Pangea Tea s.r.o.
Poslat zprávu Čajový kalendář
Pečený čaj

Pečený čaj

Pečený čaj je vyráběn pouze z obsaženého ovoce, cukru či fruktózy a koření bez přidaných konzervačních látek, aromat či barviv. Vždy dbáme na nejvyšší kvalitu námi použitých surovin.

Prezentace firmy: Nature Notea, s.r.o.
Poslat zprávu Pečený čaj
Zelený čaj

Zelený čaj

Náš aromatizovaný zelený čaj je typický svou zelenožlutou barvou nálevu, jemně svíravou chutí a kouřovou vůní. V současné době je zelený čaj mezi konzumenty velmi oblíben pro své osvěžující, povzbuzující a zdravotní účinky.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Jemča a.s.
Poslat zprávu Zelený čaj
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.