Dětský park

Zde jsou 3 sekce
 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 16 celkem 6
Lanové sestavy

Lanové sestavy

Lanové sestavy nejrůznějších tvarů a provedení, stejně jako pyramidové a prostorové šplhací sítě obchodní značky Corocord nabízíme pro všechny věkové skupiny uživatelů. Lanové sestavy jsou certifikovány podle bezpečnostní normy EN 1176 úřadem TÜV.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: COROCORD
Poslat zprávu Lanové sestavy
Lanové šplhací systémy

Lanové šplhací systémy

Výhradně dovážíme a instalujeme lanové šplhací systémy pro různé věkové kategorie. Jedná se o unikátní pyramidové a prostorové hrací struktury. Lanové šplhací systémy jsou spojeny bezpečnými spojovacími prvky, mají vysokou životnost a odolnost.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: COROCORD
Poslat zprávu Lanové šplhací systémy
Lanové sítě

Lanové sítě

Lanové sítě COROCORD výhradně dovážíme v několika produktových kategoriích a desítkách různých provedení od pyramidových až po prostorové herní síťové systémy pro různé věkové kategorie. Lanové sítě COROCORD odolávají klimatickým vlivům.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: COROCORD
Poslat zprávu Lanové sítě
Bobová dráha Lipno

Bobová dráha Lipno

Bobová dráha přímo v obci Lipno nad Vltavou je nejdelší v Čechách a svými parametry i umístěním v překrásné přírodě patří k absolutní světové špičce. Bobová dráha Lipno Vás nezklame. Bobová dráha Lipno je ideálním celoročním cílem pro Váš rodinný výlet!
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: BOBOVÁ DRÁHA LIPNO
Poslat zprávu Bobová dráha Lipno
Houpačka pro děti

Houpačka pro děti

Otočná houpačka pro děti Medvěd je určena pro dětské hriště, mateřské školky, zahrady a parky. Otočná houpačka pro děti nabízí možnost houpavého i otáčivého pohybu v jednom pro dvě děti současně.

Prezentace firmy: EUROGAME, s.r.o.
Poslat zprávu Houpačka pro děti
Dětská hřiště na klíč

Dětská hřiště na klíč

Dětská hřiště na klíč je výrobní program, který si získal za dobu své existence velikou oblibu, především u zákazníků, kteří chtějí vybudovat dětská hřiště přesně podle svých představ a možností. Dětská hřiště na klíč s libovolnými prvky a velikostmi.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: FLORA SERVIS
Poslat zprávu Dětská hřiště na klíč
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.