Doplňky stravy

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 110 celkem 10
Gelée Royale total plus Ginseng - andropauza/ mužský přechod

Gelée Royale total plus Ginseng - andropauza/ mužský přechod

Gelée Royale total plus Ginseng je doplňek stravy pro muže v období andropauzy - mužského přechodu. Gelée Royale total plus Ginseng přispívá k udržení dobré kondice mužů. Obsahuje včelí mateří kašičku, extrakt z kořene ženšenu a vitamin E.
Ukaž na mapě   internet: www.vegallshop.cz  
Prezentace firmy: VEGALL Pharma s.r.o.
Poslat zprávu Gelée Royale total plus Ginseng - andropauza/ mužský přechod
Fertilan

Fertilan

Fertilan je doplněk stravy s vhodným složením, který udržuje tvorbu spermií a plodnost u mužů. Fertilan je významným zdrojem L-argininu, L-karnitinu, mateří kašičky a maca extraktu. Obsahuje důležitý zinek, selen, vitamin C, vitamin B12 a další složky.
Ukaž na mapě   internet: www.vegall.cz  
Prezentace firmy: VEGALL Pharma s.r.o.
Poslat zprávu Fertilan
Sušené bylinky

Sušené bylinky

Firma Benkor s dlouholetou tradicí vyrábí a zpracovává bylinky a koření z České republiky i z exotických krajů ( Asie, Afriky a Ameriky ). Sušené bylinky naší firmy jsou vhodné pro všechny typy pokrmů související se zdravou výživou.
Ukaž na mapě   internet: www.benkor.cz  
Prezentace firmy: BENKOR s.r.o.
Poslat zprávu Sušené bylinky
Ortomineral

Ortomineral

Ortomineral je výživový doplněk, který příznivě ovlivňuje regeneraci a výživu kloubní chrupavky a funkci celého kloubu. Slouží k rychlejší a účinnější rekonvalescenci po úrazech, při léčbě degenerativního onemocnění kloubů (artrózy), při léčbě zánětlivých onemocnění kloubů (artritid).
internet: www.biomag.cz  
Prezentace firmy: Biomag
Poslat zprávu Ortomineral
Tyčinky Grissini

Tyčinky Grissini

Vyrábíme italské tyčinky Grissini, jemné a křupavé tyčinky, vhodné jako příloha k teplým i studeným jídlům a nápojům. Díky své nízké energetické hodnotě jsou tyčinky Grissini oblíbeným a vyhledávaným doplňkem redukčních i jiných diet.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: PEKÁRNA KRÁL s.r.o.
Poslat zprávu Tyčinky Grissini
Aktivní výživný krém s ASC III

Aktivní výživný krém s ASC III

Aktivní výživný krém s ASC III je nový typ výživného krému s moderní, vysoce aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu. Aktivní výživný krém s ASC III dokáže cíleně podporovat tvorbu nejkvalitnějšího typu kolagenu v pokožce a zvyšuje pevnost pleti.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: RYOR a.s.
Poslat zprávu Aktivní výživný krém s ASC III
Pleťový peeling

Pleťový peeling

Pleťový peeling je emulze s mikrokuličkami Lupolenu. Pleťový peeling při masáži odstraní nadbytečné, zrohovatělé buňky pokožky, která je připravena na příjem následně použitých aktivních látek. Pleťový peeling je určen pro intenzivní hloubkové čištění.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: RYOR a.s.
Poslat zprávu Pleťový peeling
BIO sušená syrovátka

BIO sušená syrovátka

Sušená syrovátka vzniká vylisováním sýrového zrna. BIO sušená syrovátka se používá především pro dětskou výživu. Na samém vrcholku kvality a chuti se nalézá BIO sušená syrovátka AMÁLKA se sníženým podílem solí, obohacená Omegou 3 a Lecitinem.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Aromatis, s.r.o.
Poslat zprávu BIO sušená syrovátka
Sušené rostlinné nápoje

Sušené rostlinné nápoje

Sušené rostlinné nápoje jsou vhodným doplňkem potravy. Sušené rostlinné nápoje jsou zároveň vhodnou alternativou mléčných nápojů, který má pro konzumenty řadu výhod - nízký obsah cholesterolu, nižší obsah tuků, neobsahují mléčný cukr laktózu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ASP CZECH s.r.o.
Poslat zprávu Sušené rostlinné nápoje
Česneková tinktura

Česneková tinktura

Allivictus je česneková tinktura vyráběná ručně bez použití kovových nástrojů ze vzácné odrůdy českého česneku. Česneková tinktura neobsahuje chemické látky ani aditiva. Allivictus blahodárně působí na lidský organismus.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Allivictus s.r.o.
Poslat zprávu Česneková tinktura
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.