Drátěné pletivo

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 16 celkem 6
Drátěný program na zakázku

Drátěný program na zakázku

Vyrábíme drátěný program na zakázku se zaměřením na produkty pro potravinářský, farmaceutický, chemický a automobilový průmysl. V rámci drátěného programu jsme schopni zpracovávat a vyrábět z ocelových a nerezových tyčí, profilů, plechů a jeklů.
Ukaž na mapě   internet: www.uvax.cz  
Prezentace firmy: UVAX, s. r. o.
Poslat zprávu Drátěný program na zakázku
Drátěný program

Drátěný program

Drátěný program - naše zkušenosti při výrobě lehkého a těžkého drátěného programu sahají do roku 1970. Náš český drátěný program dodáváme do celé Evropy. Drátěný program je vyhledáván pro vysokou odolnost, nosnost, variabilnost.
Ukaž na mapě   internet: www.horma.cz  
Prezentace firmy: HORMA drátěný program
Poslat zprávu Drátěný program
Plotové pletivo

Plotové pletivo

Vyrábíme plotové pletivo pozinkované, poplastované, lesnické, průmyslové 3D Bekaert, trubičkové, chovatelské šestihranné a plotové pletivo svařované. Plotové poplastované pletivo - různé barvy. Na zakázku různé průměry drátů a okatosti.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: DOPS s.r.o.
Poslat zprávu Plotové pletivo
Pletivo na plot

Pletivo na plot

EXTRUDER je klasické 4-hranné extrudované pletivo na plot. Velmi dobře se přizpůsobí jakémukoliv terénu a ani výrazné změny sklonu terénu nevyžadují odskoky. Pletivo na plot EXTRUDER je vhodné pro oplocení pozemků, zahrad, parků, průmyslových prostor a podobně.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
Poslat zprávu Pletivo na plot
Drátěné ploty

Drátěné ploty

Prodáváme a montujeme drátěné ploty. Nosným programem jsou drátěné ploty, které jsou povrchově upraveny zinkem nebo moderním bezúdržbovým způsobem s úpravou PVC. Naše drátěné ploty mají široký záběr použití. Výrobu drátěných plotů provádíme také na zakázku.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: PILECKÝ s.r.o.
Poslat zprávu Drátěné ploty
Ohýbané drátěné výrobky

Ohýbané drátěné výrobky

Naše ohýbané drátěné výrobky nachází široké uplatnění ve zdravotnictví, obchodě, domáctnostech a podobně. Ohýbané drátěné výrobky můžeme dále bodově a středofrekvenčně svářet. Vyrábíme z ocelových i anticorových materiálů včetně povrchových úprav.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o.
Poslat zprávu Ohýbané drátěné výrobky
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.