Dveře a okna

Zde je 9 sekcí
 
Stránka:   1 2 3 4 5 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 43
Otvírač oken

Otvírač oken

Dodáváme otvírače těžko přístupných oken, otvírač oken požárních, automatické větrací systémy určené zejména pro zimní zahrady a bazény. Námi dodávaný otvírač oken se vyznačuje nízkou cenou, bezproblémovým provozem, snadným ovládáním a variabilním použitím.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MTM Bezuchov s.r.o.
Poslat zprávu Otvírač oken
Balkonové dveře

Balkonové dveře

Balkonové stěny umíme realizovat různými způsoby: s aplikovaným systémem odjížděcích balkónových dveří, či jako stěny "kniha" ( lomené balkonové dveře ), další možností jsou odstavné balkonové dveře či balkonové dveře posuvné.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Stavona, spol. s r.o.
Poslat zprávu Balkonové dveře
Dveře vchodové

Dveře vchodové

Dveře vchodové patří do výrobního programu naší firmy. Jedná se o kovové dveře vchodové, s deklarovanými tepelně izolačními vlastnostmi, které společně s ocelovou zárubní s děleným tepelným mostem tvoří sestavu použitelnou jakou vnější dveře vchodové.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MONTKOV, spol. s r.o.
Poslat zprávu Dveře vchodové
Střešní okna

Střešní okna

Střešní okna v plastovém i dřevěném provedení jsou vybavena špičkovým bezpečnostním kováním ROTO s nadstandardními funkcemi. Tři možné způsoby otevírání umožňují dokonalé využití obytného prostoru ( kyvné, TOP výsuvně kyvné, PREMIUM výklopné/kyvné ).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ROTO střešní okna s.r.o.
Poslat zprávu Střešní okna
Obloukové dveře

Obloukové dveře

Obloukové dveře jsou vyráběny individuálně. Před výrobou je vždy nutné provést přesně zaměření. Stavební otvor by měl mít pravidelný tvar radiusu a při větším počtu dveří je výhodné stavební otvory sjednotit. Obloukové dveře mohou být plné i prosklené.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LUX interiér s.r.o.
Poslat zprávu Obloukové dveře
Dřevěná okna

Dřevěná okna

Naše firma vyrábí dřevěná okna na zakázku. Spolupracujeme se zákazníkem od počátečního návrhu až po konečnou realizaci a odbornou montáž. Dřevěná okna a dveře tvoří hlavní část naší produkce. Dřevěná okna vyrábíme převážně z domácích dřevin ( smrk, dub ).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TP EUROokna s.r.o.
Poslat zprávu Dřevěná okna
Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna nové generace - okna IV 78 Softline Gold jsou moderní dřevěná eurookna splňující vysoké požadavky na tepelnou i zvukovou izolaci, životnost, bezpečnost, kvalitu a design. Dřevěná eurookna montujeme a servisujeme po celé České republice.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TP EUROokna s.r.o.
Poslat zprávu Dřevěná eurookna
Zárubně

Zárubně

Vyrábíme dveře a zárubně v široké nabídce modelů a povrchových úprav. Katalog dveří a zárubní si lze objednat on-line. Moderní design, kvalitní technické a řemeslné zpracování zaručují dlouhou životnost našich výrobků a tím i vaši spokojenost.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: SAPELI, a.s.
Poslat zprávu Zárubně
Obložkové zárubně

Obložkové zárubně

Obložkové zárubně jsou vyrobeny z dřevotřískové desky, povrch pro dveře lakované a fóliované je vysokotlaká folie, pro dveře s CPL folií - CPL fólie. Dvoutáhlové závěsy, protiplech, těsnění. Obložkové zárubně výrazně zlepší vzhled interieru.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: SOLODOOR a.s.
Poslat zprávu Obložkové zárubně
Zárubně

Zárubně

Zárubně dodáváme ve standardním provedení a rozměrech, za příplatek lze dodat i atypické. Obložkovou zárubeň lze dodat i jako obklad ocelové zárubně. Před instalací je nutné prostudovat leták, aby byla zaručena možnost montáže na stávající ocelovou zárubeň.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: SOLODOOR a.s.
Poslat zprávu Zárubně
Stránka:   1 2 3 4 5 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.