Energie

Zde je 11 sekcí v kterých je 13 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 další
Zobrazuji produkty 2140 celkem 76
Záložní zdroje

Záložní zdroje

Nabízíme záložní zdroje APC. APC je předním poskytovatelem výrobků a služeb pro globální ochranu napájení, což obsahuje přepěťové ochrany, nepřerušitelné záložní zdroje ( UPS ), stabilizátory napájení, příslušný software, odborné a poradenské služby.
Prezentace firmy: AXEC, s.r.o.
Poslat zprávu Záložní zdroje
Počítačové sítě

Počítačové sítě

Produkty pod názvem počítačové sítě zahrnují kabeláže, aktivní prvky a ostatní příslušenství. Nabízíme strukturované kabeláže Molex PN metalické Cat5E, 6 i 7, optické prvky. Pro páteřní vedení počítačové sítě se obvykle využívá kabelů s optickými vlákny.
Prezentace firmy: AXEC, s.r.o.
Poslat zprávu Počítačové sítě
Deskové výměníky tepla

Deskové výměníky tepla

Pro velice efektivní přenos tepelné energie se nabízí deskové výměníky tepla. Speciální prolisování desek a jejich skladba umožňuje vznik turbulentního proudění médií, což v důsledku znamená vysokou efektivitu přestupu tepla i při nízkém LMTD.
Prezentace firmy: SeCesPol - CZ, s.r.o.
Poslat zprávu Deskové výměníky tepla
Sluneční kolektory

Sluneční kolektory

Sluneční kolektory se vyznačují velkou plochou zasklení a velkým absorbérem. Využívají většinu sluneční energie, dopadající na jimi zastavěnou plochu. Sluneční kolektory dokáží využít i takzvaného difuzního světla, když je slunce za mraky.
Prezentace firmy: REGULUS spol. s r.o.
Poslat zprávu Sluneční kolektory
Repasované notebooky

Repasované notebooky

Náš E - Shop nabízí repasované notebooky a počítače za konkurenční ceny. V E - Shopu nabízíme repasované notebooky značek ACER, HP, IBM, DELL, COMPAQ, TOSHIBA, ASUS. Prodáváme nejen repasované notebooky, ale i další příslušenství pro notebooky.
Prezentace firmy: Notebook-servis.cz
Poslat zprávu Repasované notebooky
Použité notebooky

Použité notebooky

E - Shop nabízí použité notebooky a počítače za konkurenční ceny. Nabízíme použité notebooky značek ACER, HP, IBM, DELL, COMPAQ, TOSHIBA, ASUS. Použité notebooky můžeme i repasovat. Vykupujeme použité notebooky a počítače.
Prezentace firmy: Notebook-servis.cz
Poslat zprávu Použité notebooky
Baterie do notebooků

Baterie do notebooků

E - Shop nabízí baterie do notebooků a PDA značky Mobile - Energy za bezkonkurenční ceny. Pro vyhledání je k dispozici ON-LINE vyhledávač pro baterie do notebooků a baterie do PDA. Možnost provedení repase původní baterie do notebooků za nízké ceny do 2 dnů.
Prezentace firmy: Notebook-servis.cz
Poslat zprávu Baterie do notebooků
Tašky na notebooky

Tašky na notebooky

E - Shop nabízí luxusní tašky, brašny, batohy, dámské kabelky SAMSONITE na notebooky za konkurenční ceny. E - Shop s ON LINE parametrizací pro tašky na notebooky SAMSONITE se snadným výběrem zboží. V sortimentu jsou brašny, batohy a dámské tašky na notebooky.
Prezentace firmy: Notebook-servis.cz
Poslat zprávu Tašky na notebooky
Solární systémy

Solární systémy

Solární systémy, které dodáváme: Solární tepelné panely Sunroof a fotovoltaické panely Sunroof. Naše solární systémy nahradí i běžnou střechu. Solární systémy dodáváme šité na míru. Solární systémy pro ohřev teplé vody, podpora vytápění či výroba elektřiny.
Prezentace firmy: ROTO střešní okna s.r.o.
Poslat zprávu Solární systémy
Lis na pelety

Lis na pelety

Lis na pelety řady TL600 a TL700 lze použít i pro granulování krmných směsí jako jsou obilné šroty, mlýnská krmiva, piliny a další suroviny. Lis na pelety funguje na principu fyzikálně-mechanické vlastnosti umožňující stmelování výše uvedených surovin.
Prezentace firmy: Gama Pardubice s.r.o.
Poslat zprávu Lis na pelety
Regulace

Regulace

Vyrábíme a dodáváme velké množství typů PID regulátorů. Jde například o jednuduché přístroje - regulace na konstantní hodnotu, přístroje vhodné pro 3 - polohové regulace, programovatelné, s hodinami raálného času a složitější aplikace.
Prezentace firmy: THERMOPROZESS s. r. o.
Poslat zprávu Regulace
Sensor

Sensor

THERMOPROZESS vyrábí široký sortiment teplotních čidel. Populární je soft - sensor, bajonetové termočlánky a sensor Pt100. Sensor Pt100, Pt1000 a sensor Ni1000 se používá u snímačů teploty MTRTD. K bezkontaktnímu měření teploty se používá IR sensor.
Prezentace firmy: THERMOPROZESS s. r. o.
Poslat zprávu Sensor
Pronájem elektrorozvaděčů

Pronájem elektrorozvaděčů

Pronájem elektrorozvaděčů pro zábavní průmysl a společenské akce. Pronájem elektrorozvaděčů a kabelů se všemi typy vývodových polí ( 16A/230V 3P - 125A/380V 5P ). Pronájem elektrorozvaděčů - návrh a realizace.
Prezentace firmy: ENERGY RENT s.r.o.
Poslat zprávu Pronájem elektrorozvaděčů
Pronájem UPS

Pronájem UPS

Nabízíme pronájem UPS - k dispozici je řada zdrojů UPS. Pronájem UPS ve výkonové řadě 3 - 40 kVA ( UPS v provedení stolním a instalovatelném ) a modulární odporové zátěže pro zátěžové zkoušky.
Prezentace firmy: ENERGY RENT s.r.o.
Poslat zprávu Pronájem UPS
Pronájem elektrocentrál

Pronájem elektrocentrál

Pronájem elektrocentrál 3 – 900 kVA dostupnost 24 / 365 po celém území České republiky. Pronájem elektrocentrál formou krátkodobé zápůjčky i dlouhodobý pronájem elektrocentrál. Jasně a průhledně stanovená cena, která je pevná po celou dobu pronájmu.
Prezentace firmy: ENERGY RENT s.r.o.
Poslat zprávu Pronájem elektrocentrál
Pronájem motorgenerátorů

Pronájem motorgenerátorů

Produkty programové řady pronájem motorgenerátorů jsou určeny především pro řešení problémů vzniklých při náhlém dlouhodobém výpadku veřejné sítě. Pronájem motorgenerátorů řeší i neočekávané situace jako překopnutý kabel, živelná pohroma a další.
Prezentace firmy: ENERGY RENT s.r.o.
Poslat zprávu Pronájem motorgenerátorů
Pronájem dieselgenerátorů

Pronájem dieselgenerátorů

Pronájem dieselgenerátorů je služba s plnou podporou, to znamená s dopravou, připojením, spuštěním, revizí připojení, zaškolením obsluhy, demontáží a odvozem dieselgenerátorů. Pronájem dieselgenerátorů všech modelů.
Prezentace firmy: ENERGY RENT s.r.o.
Poslat zprávu Pronájem dieselgenerátorů
Oleje

Oleje

Oleje Dynamic jsou celoroční plně syntetické motorové oleje nejvyšší výkonnosti. Oleje Dynamic jsou určeny k mazání moderních benzínových a naftových motorů osobních automobilů a lehkých užitkových vozidel s mimořádnými požadavky na výkonnost oleje.
Prezentace firmy: HEKRA Opava, s.r.o.
Poslat zprávu Oleje
Solární kolektory

Solární kolektory

V naší nabídce najdete solární kolektory vhodné pro ohřev vody a topení a dále solární kolektory, které můžete využít k výrobě elektřiny.
Prezentace firmy: KODEK
Poslat zprávu Solární kolektory
Generátory

Generátory

Vyrábíme benzínové generátory vlastních značek ( MIT ), nebo dodáme generátory dle vašeho brandu. Dodáváme generátory 2,2-14 KVA s motorem Honda. Nejvyšší kvalita, profesionální využití.
Prezentace firmy: MONTAN Group a.s.
Poslat zprávu Generátory
Stránka:   zpět   1 2 3 4 další  

České firmy

T M T spol. s r. o. Chrudim Výtahy, eskalátory, dopravníky, váhy a vážící zařízení NEVA - TST s.r.o. Obrábění Pacific Direct, s.r.o. Péče o tělo DOMKAT, s. r. o. Zdravotnický nábytek SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.