Etikety a štítky

Zde jsou 1 sekce
 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 22
PP vázací pásky

PP vázací pásky

PP vázací pásky lze využít jak v ručních, poloautomatických, tak i automatických strojích. PP vázací pásky mají oproti jiným druhů pásek hned několik výhod - rychlé a bezporuchové vázání, nízká hmotnost, přizpůsobení tvaru vázaného předmětu, nekorodují a jiné.
Ukaž na mapě   internet: www.granitol.cz  
Prezentace firmy: GRANITOL akciová společnost
Poslat zprávu PP vázací pásky
Magnetické štítky a výseky

Magnetické štítky a výseky

Nabízíme magnetické štítky a výseky (C-profily) v široké nabídce. Magnetické štítky a výseky mají největší využití ve skladech, obchodech a kancelářích při označení. Jsou praktické při změnách či přepravě zboží, kdy se jednoduše přeloží a připevní na novém místě.
Ukaž na mapě   internet: www.magnety.cz  
Prezentace firmy: SELOS Magnetics, s.r.o.
Poslat zprávu Magnetické štítky a výseky
Štítky

Štítky

Vyrábíme hliníkové a nerezové štítky, samolepící štítky z folií PVC a PES a gravírované štítky ze sendvičových materiálů, které naleznou využití při značení výrobků, strojů či ovládacích panelů. Štítky vyrábíme o velikosti a tloušťce dle požadavků zákazníka.
Ukaž na mapě   internet: www.podhoran.cz  
Prezentace firmy: PODHORAN LUKOV a.s.
Poslat zprávu Štítky
Etikety

Etikety

Etikety do termotransferových a termo tiskáren všech běžných typů a značek. Dodáme i role s rozměry dle požadavků zákazníka. Etikety máme v nepřeberném množství a rádi Vám budeme nápomocni při výběru nejvhodnějšího materiálu pro zamýšlený tisk.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: GABEN, spol. s r. o.
Poslat zprávu Etikety
Aplikátory etiket

Aplikátory etiket

Aplikátory etiket GBE A-Class jsou zárukou kvalitního potisku a přesné aplikace. Aplikátory umožňují individuální potisk etiket a aplikace na obal v návaznosti na změnu výrobku na dopravníku. Aplikátory mohou být pro kontaktní i bezkontaktní použití.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: GABEN, spol. s r. o.
Poslat zprávu Aplikátory etiket
Visačky

Visačky

Vyrábíme papírové i plastové visačky pro identifikaci produktu, podporu prodeje i marketingové akce. Visačky lze vyrobit papírové, thermo i plastové ( například odolné proti roztržení ).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: SVS, spol. s r.o.
Poslat zprávu Visačky
Braillovo písmo

Braillovo písmo

Vyrábíme samolepicí etikety s Braillovým písmem nebo s výstražnou značkou pro nevidomé. Braillovo písmo je min. 0,25 mm vysoké. Speciální technologie výroby zajišťuje Braillovu písmu nadprůměrnou odolnost a životnost.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: SVS, spol. s r.o.
Poslat zprávu Braillovo písmo
Potištěné lepící pásky

Potištěné lepící pásky

Potištěné lepící pásky vyrábíme z PP nebo PVC folie a 3 druhů lepidel. Používáme 8 podkladových barev, na které tiskneme až 3 přímé barvy. Potištěné lepící pásky s Vaším logem a texty vytváří z anonymního obalu bezpečnou schránku, která dobře reprezentuje.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.
Poslat zprávu Potištěné lepící pásky
Samolepící etikety

Samolepící etikety

Specializujeme se také na výrobu samolepících etiket. Samolepící etikety: fóliové samolepky, hliníkové fólie s možností popisu, papírové etikety, podlahová reklama, identifikační a reklamní samolepky z PVC fólií, vizitky, informační systémy na zakázku a další.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Agentura-D, s.r.o.
Poslat zprávu Samolepící etikety
Nerezové štítky

Nerezové štítky

Vyrábíme nerezové štítky popisné, nerezové štítky identifikační, štítky ozdobné a nerezové štítky reklamní. Kromě štítků z nerezu vyrábíme štítky z mosazi a polykarbonátu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Agentura-D, s.r.o.
Poslat zprávu Nerezové štítky
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.