Hračky, sporty a zábava

Zde jsou 3 sekce v kterých je 71 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další
Zobrazuji produkty 5170 celkem 178
Taneční škola

Taneční škola

Naše taneční škola pořádá od roku 1990 největší letní prázdninovou školu tance v České republice a dále dětské taneční tábory. Taneční škola nabízí taneční vystoupení a ukázky i vytvoření choreografií nejen na plesy, ale i na společenské a firemní akce.
Prezentace firmy: Taneční škola HES
Poslat zprávu Taneční škola
Taneční kurzy

Taneční kurzy

Pohodové a moderní taneční kurzy v Praze, ve kterých vyučují mladí a profesionální taneční mistři. Naše taneční kurzy mají příjemnou atmosféru, čisté a prostorné taneční sály, všechny přímo u metra trasy C - stanice Vyšehrad, Ládví a Vltavská.
Prezentace firmy: Taneční škola HES
Poslat zprávu Taneční kurzy
Bezpečnostní autofólie

Bezpečnostní autofólie

Bezpečnostní autofólie je bezbarvá a je účinnou ochranou proti zlodějům. Autofólie zachycuje až 98% UV záření a chrání interiér vozidla před vyšisováním. Bezpečnostní autofólie je schválena ministerstvem dopravy na boční okna. Záruka na autofólie je 36 měsíců.
Prezentace firmy: Autofolie BZ
Poslat zprávu Bezpečnostní autofólie
Protisluneční autofólie

Protisluneční autofólie

Protisluneční autofólie dodáváme s nádechem modré, šedé, zelené a neutrální. Protisluneční autofólie se používají na zmírnění vlivu slunečního záření, aby se posádka automobilu cítila dobře. Protisluneční autofólie jsou velice účinné na teplo a na UV záření.
Prezentace firmy: Autofolie BZ
Poslat zprávu Protisluneční autofólie
Redakční fotografie

Redakční fotografie

Nabízíme redakční fotografie, jedná se o fotky do zpravodajství pro redakční užití a také fotky pro osobní užití, především pro tisk plakátů a obrazů celebrit. Redakční fotografie - Editorial licence fotografií jsou na prodej pouze pro redakční a osobní využítí.
Prezentace firmy: Fotobanka.Fotky-Foto.cz
Poslat zprávu Redakční fotografie
Kuchyňky pro děti

Kuchyňky pro děti

Vyrábíme kuchyňky pro děti, které mají nejen sporák, hranatý dřez s vodovodní baterií, ale také myčku s kovovým výsuvným systémem, mikrovlnou troubu s otočným talířem a moderní varnou desku opatřenou netříštivým plexisklem jako opravdové kuchyně.
Prezentace firmy: MAKRA
Poslat zprávu Kuchyňky pro děti
Dětské kuchyňské linky

Dětské kuchyňské linky

Nabízíme dětské kuchyňské linky. Tyto dětské kuchyňské linky mají nejen sporák, hranatý dřez s vodovodní baterii, ale i myčku s kovovým výsuvným systémem, mikrovlnou troubu s otočným talířem a moderní varnou desku opatřenou netříštívím plexisklem.
Prezentace firmy: MAKRA
Poslat zprávu Dětské kuchyňské linky
Prodej lodí

Prodej lodí

Naše firma nabízí prodej lodí nových i strarších, mnoha značek. Možnost dovozu lodě podle přání zákazníka ze zahraničí včetně vyřízení všech formalit. Prodej lodí s možností nákupu zboží na leasing a odborného poradenství. Prodej lodí i přes lodní bazar.
Prezentace firmy: PowerBoat.cz
Poslat zprávu Prodej lodí
Lodní servis

Lodní servis

Naše firma nabízí kvalitní lodní servis. Lodní servis provádějí kvalifikovaní mechanici, kteří mají v tomto odvětví celoživotní zkušenosti. Poskytovaný lodní servis provádíme na přání zákazníka, je vhodný pro jakoukoli velikost či druh lodě.
Prezentace firmy: PowerBoat.cz
Poslat zprávu Lodní servis
Výroba akvárií

Výroba akvárií

Výroba akvárií ve dvou modelových řadách. Výroba akvárií všech rozměrů. Navrhujeme a realizujeme akvária na klíč včetně dodávky rostlin a živočichů. Servis a údržba akvárií. Akvarijní komplety s vybavením. Výroba akvárií s tradicí.
Prezentace firmy: DISCUS CZ s.r.o.
Poslat zprávu Výroba akvárií
Akvarijní ryby

Akvarijní ryby

Akvarijní ryby výhradně od prověřených českých chovatelů. Pravidelný rozvoz do akvarijních prodejen. V rámci Evropy akvarijní ryby dodáme zpravidla vlastním rozvozem, do zámoří letecky. Nabízíme pouze prvotřídní akvarijní ryby se zárukou.
Prezentace firmy: DISCUS CZ s.r.o.
Poslat zprávu Akvarijní ryby
Chov kapra

Chov kapra

Zaměřujeme se především na chov kapra obecného, který tvoří 90% podíl z celkové roční produkce, jejíž převážná část je vyvážena do zahraničí. Chov kapra doplňuje chov a prodej dalších významných sladkovodních ryb.
Prezentace firmy: Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.
Poslat zprávu Chov kapra
Kosmetika pro psy a kočky

Kosmetika pro psy a kočky

Kosmetika pro psy a kočky BEA natur je vyráběna z kosmetických surovin s obsahem rostlinných složek a bylinných extraktů. Kosmetika pro psy a kočky je jemná, nedráždivá, má pozitivní vliv na srst a kůži. Šampon pro psy je vhodný i pro citlivé jedince.
Prezentace firmy: BEA natur, s.r.o.
Poslat zprávu Kosmetika pro psy a kočky
Šampon pro psy

Šampon pro psy

Šampon pro psy BEA natur je vyráběn z kosmetických surovin s obsahem rostlinných složek a bylinných extraktů. Šampon pro psy je jemný, nedráždivý, s pozitivním vlivem na srst a kůži. Šampon pro psy je vhodný i pro citlivé jedince.
Prezentace firmy: BEA natur, s.r.o.
Poslat zprávu Šampon pro psy
Herní konzole

Herní konzole

Nabízíme Herní konzole jako jsou například PLAYSTATION 3, PLAYSTATION PORTABLE PSP, XBOX 360, NINTENDO Wii, NINTENDO Dsi. Herní konzole jsou v dnešní době pro mladé rozšířenou zábavou, která se jen připojí k televizi nebo monitoru a zábava může začít.
Prezentace firmy: DIF COMP s.r.o.
Poslat zprávu Herní konzole
Golfové zájezdy

Golfové zájezdy

CONNEA TRAVEL nabízí svým klientům golfové zájezdy včetně kompletního servisu. Golfové zájezdy do vybraných destinací po celém světě, organizace golfových turnajů a golfová škola s různými typy programů. Golfové zájezdy na míru dle Vašich požadavků.
Prezentace firmy: CONNEA TRAVEL, s.r.o.
Poslat zprávu Golfové zájezdy
Výroba sportovního oblečení

Výroba sportovního oblečení

Výroba sportovního oblečení - vyrábíme pro sportovních kluby, české lyžařské reprezentace, organizátory různých významných evropských soutěží, ochranáře a členy národních parků - KRNAP, obsluhy lanových drah po celé České republice.
Prezentace firmy: ALPI SPORT CENTRUM s.r.o.
Poslat zprávu Výroba sportovního oblečení
Sportovní poháry a ceny

Sportovní poháry a ceny

Sportovní poháry a ceny se vyrábí a montují v naší dílně. Naše sportovní poháry a ceny vyrábíme v mnoha verzích - medaile, plakety, diplomy, sošky, emblémy, štítky. Sportovní poháry a ceny si můžete objednat vnašem e - shopu.
Prezentace firmy: Sport Hobby
Poslat zprávu Sportovní poháry a ceny
Bobová dráha Lipno

Bobová dráha Lipno

Bobová dráha přímo v obci Lipno nad Vltavou je nejdelší v Čechách a svými parametry i umístěním v překrásné přírodě patří k absolutní světové špičce. Bobová dráha Lipno Vás nezklame. Bobová dráha Lipno je ideálním celoročním cílem pro Váš rodinný výlet!
Prezentace firmy: BOBOVÁ DRÁHA LIPNO
Poslat zprávu Bobová dráha Lipno
Taneční školy

Taneční školy

Klasické taneční pro mládež i dospělé: standardní a latinskoamerické tance a dále česká polka, blues, rokenrol, čardáš a další. Mimo to: salsa, salsa pro ženy, tango argentino. Rozvrh kurzů naší taneční školy naleznete na našich internetových stránkách.
Prezentace firmy: PLAMÍNEK PRODUCTION
Poslat zprávu Taneční školy
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.