Hračky, sporty a zábava

Zde jsou 3 sekce v kterých je 71 podsekcí
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 další
Zobrazuji produkty 7190 celkem 178
Aquaparky v ČR

Aquaparky v ČR

Aquapark Aquapalace Praha je tvořen 3 paláci, kde najdete tobogány, divokou řeku, umělé vlnobití, pirátskou loď, dětská hřiště a brouzdaliště, vířivky, plavecký bazén nebo potápěčskou jámu. Aquapark Aquapalace Praha je největším akvaparkem v ČR.
Prezentace firmy: Aquapalace Praha
Poslat zprávu Aquaparky v ČR
Stavebnice Playmobil

Stavebnice Playmobil

Stavebnice Playmobil prodáváme na dobírku i platbou předem na účet a rozvážíme kurýrem či poštou. Stavebnice Playmobil jsou rozděleny podle věku již od 3. měsíců věku a to v kategorii Playmobil 1.2.3 a Playmobil 4+. Stavebnice Playmobil jsou nerozbitné.
Prezentace firmy: Play-kids.cz
Poslat zprávu Stavebnice Playmobil
Hračky Playmobil

Hračky Playmobil

Hračky Playmobil dodáváme ke koncovým zákazníkům, taky aby vždy byly zaměřeny na určitý tématický okruh. Hračky Playmobil jsou omyvatelné a bez ostrých hran. Vyberte si třeba Egypt, nebo rytířský hrad, budete nadšeni jak smysluplná je hračka Playmobil.
Prezentace firmy: Play-kids.cz
Poslat zprávu Hračky Playmobil
Playmobil

Playmobil

Playmobil je značka inteligentních nezávadných a bezpečných hraček. Panáčci Playmobil jsou oblíbené u všech dětí již od 3. měsíců věku. Playmobil se vyrábí v Německu a částečně i v Česku.
Prezentace firmy: Play-kids.cz
Poslat zprávu Playmobil
Horská kola Specialized

Horská kola Specialized

Horská kola Specialized. Americká firma Specialized se řadí mezi zakladatele mountainbikinku. Její počátky sahají do bezmála třicetileté minulosti. V současné době stojí na samé špičce mezi výrobci pro horská kola.
Prezentace firmy: SP KOLO s.r.o.
Poslat zprávu Horská kola Specialized
Horská kola Merida

Horská kola Merida

Horská kola Merida. Merida je jedním z největších světových výrobců špičkových závodních kol, proslavená díky neustálému vývoji revolučních konstrukčních řešení. Horská kola Merida nabízíme v různých modelových řadách.
Prezentace firmy: SP KOLO s.r.o.
Poslat zprávu Horská kola Merida
Fitness zařízení

Fitness zařízení

Patříme k předním českým výrobcům v oblasti fitness zařízení. Více než 20 let dodávme na tuzemský i evropský trh spolehlivé a kvalitní fitness zařízení, která nacházejí uplatnění v soukromích i veřejných posilovnách.
Prezentace firmy: FILIPSPORT, spol. s r. o.
Poslat zprávu Fitness zařízení
Víceúčelové stroje

Víceúčelové stroje

Nabízíme několik variant víceúčelové stroje, které jsou vhodné pro amatérské i profesionální posilování. Jednotlivé stroje jsou úzce zaměření na posilování konkrétních částí vašeho těla. Splńují veškeré bezepečnostní normy i užitné funkce.
Prezentace firmy: FILIPSPORT, spol. s r. o.
Poslat zprávu Víceúčelové stroje
Posilovací stroje

Posilovací stroje

Dobré a kvalitní profesionální posilovací stroje včetně příslušenství prochází neustálým vývojem. Stabilní rámy, tichý plynulý chod a použití kvalitních materiálů řadí posilovací stroje značky FILIPSPORT mezi výrobky s dlouhodobou užitnou hodnotou.
Prezentace firmy: FILIPSPORT, spol. s r. o.
Poslat zprávu Posilovací stroje
Kolotoč sedací

Kolotoč sedací

Kolotoč sedací je určen pro instalace na dětská hřiště, do zahrad a parků. Pro děti od 3 do 12 let a hmotnosti celkem do 150 kg. Kolotoč sedací má hmotnost 35 kg, upínání 12 kg.
Prezentace firmy: EUROGAME, s.r.o.
Poslat zprávu Kolotoč sedací
Houpačka pro děti

Houpačka pro děti

Otočná houpačka pro děti Medvěd je určena pro dětské hriště, mateřské školky, zahrady a parky. Otočná houpačka pro děti nabízí možnost houpavého i otáčivého pohybu v jednom pro dvě děti současně.
Prezentace firmy: EUROGAME, s.r.o.
Poslat zprávu Houpačka pro děti
Pružinová houpačka

Pružinová houpačka

Pružinová houpačka je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů. Pružinová houpačka je určena na dětská hřiště, zahrady a parky pro děti od 3 do 12 let s hmotností max. 50 kg.
Prezentace firmy: EUROGAME, s.r.o.
Poslat zprávu Pružinová houpačka
Pronájem luxusních plachetnic

Pronájem luxusních plachetnic

Flotila nabízí pronájem luxusních plachetnic a motorových jachet ELAN IMPRESSION. Hlavní filozofií je pronájem plachetnic a motorových jachet komfortně vybavených s možností celoročního využití s kvalitními službami. Pronájem plachetnic a motorových jachet.
Prezentace firmy: TPS centrum
Poslat zprávu Pronájem luxusních plachetnic
Hudební nástroje

Hudební nástroje

Hudební nástroje Amati Červený nabízí všechny běžně žádané modely. Dechové hudební nástroje a příslušenství Amati Červený splňují nejvyšší světový standart. Příčná flétna, klarinet, fagot, baryton, tuba, žesťové, dřevěné hudební nástroje, pouzdra, stojany.
Prezentace firmy: Clarina Music
Poslat zprávu Hudební nástroje
Vodní dýmky

Vodní dýmky

Vodní dýmky ( hookah, šíša, nargile ) u nás k dostání ve všech velikostech v tradičním i netradičním provedení. V nabídce rovněž kompletní příslušenství a uhlíky. Vodní dýmky pečlivě vybíráme, sami dovážíme a distribuujeme do všech zemí Evropské unie.
Prezentace firmy: Svět dýmek.cz
Poslat zprávu Vodní dýmky
Bowlingové dráhy

Bowlingové dráhy

Vyrábíme, prodáváme a instalujeme bowlingové dráhy. Naše bowlingové dráhy splňují nejpřísnější kritéria pro výstavbu bowlingových drah, které umožní uspokojit nejenom amatérskou veřejnost, ale i profesionální hráče.
Prezentace firmy: EURO - BOWLING s.r.o.
Poslat zprávu Bowlingové dráhy
Bubenické paličky

Bubenické paličky

Bubenické paličky – standardní série, bubenické paličky i vyráběné na zakázku podle zadaných rozměrů, nebo bubenické paličky pořadovaného tvaru, či modelu.
Prezentace firmy: R - STICK
Poslat zprávu Bubenické paličky
Paintball Milovice

Paintball Milovice

Paintball Milovice najdeš v bývalé sověty okupované vojenské oblasti Milovice v bývalém i současném tankodromu. Základna pro paintball Milovice o rozloze 45 ha se nachází ve vojenském prostoru v Milovicích přibližně 25 km od Prahy.
Prezentace firmy: Paintball Milovice
Poslat zprávu Paintball Milovice
Výroba lyží

Výroba lyží

Výroba lyží běžeckých, výroba lyží sjezdových, výroba snowboardů. Výroba lyží a snowboardů je rozdělena na výrobu lyží pod vlastní značkou a OEM výrobu lyží ( zakázkovu výrobu pod jinými značkami ).
Prezentace firmy: SPORTEN, a.s.
Poslat zprávu Výroba lyží
Hokejový puk

Hokejový puk

Oficiální hrací hokejový puk GUFEX - hokejový puk splňující všehny normy a parametry pro světové soutěže. Hokejový puk váží 165 g, výška 25,5 mm, průměr 76,5 mm. Dále vyrábíme hokejový puk dětský, hokejový puk tréninkový, minipuky – klíčenky.
Prezentace firmy: GUFEX s.r.o.
Poslat zprávu Hokejový puk
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.