Hračky, sporty a zábava

Zde jsou 3 sekce v kterých je 71 podsekcí
 
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9
Zobrazuji produkty 8198 celkem 178
Sportovní výživa

Sportovní výživa

Sportovní výživa a doplňky od naší firmy používají sportovci, špičkové profesionální týmy, dětské kluby, pořadatelé sportovních akcí. Naše sportovní výživa je také dodávána do lékaren, fitnesscenter, do specializovaných prodejen, cykloprodejen a další.
Prezentace firmy: Pavel Trampota - PT-servis
Poslat zprávu Sportovní výživa
Ranč

Ranč

Ranč Kostelany nabízí individuální jezdecký výcvik s instruktorem nebo vyjížďky na koních. Ranč Kostelany - Váš ideální partner pro firemní klientelu! Možnost uspořádání firemních akcí, teambuilding indoor & outdoor programy, oslavy narozenin a další.
Prezentace firmy: Ranč Kostelany s.r.o.
Poslat zprávu Ranč
Výuka hry na bicí

Výuka hry na bicí

Stále populárnější obor v rockové škole je výuka hry na bicí nástroje zaměřující se samozřejmě na hru na bicí soupravu. Naši žáci mohou využívat bubenickou zkušebnu v prostorách školy, protože výuka hry na bicí vyžaduje pravidelné cvičení.
Prezentace firmy: JAM MUSIC INSTITUTE, s.r.o.
Poslat zprávu Výuka hry na bicí
Výuka hry na kytaru

Výuka hry na kytaru

Výuka hry na kytaru pro začátečníky i pokročilé. U nás se setkáte s dalšími muzikanty, se kterými můžete navázat nová hudební přátelství. Výuka hry na kytaru ( elektrickou i akustickou ) v naší rockové škole je zajišťována profesionálními muzikanty.
Prezentace firmy: JAM MUSIC INSTITUTE, s.r.o.
Poslat zprávu Výuka hry na kytaru
Půjčovna lodí Sázava

Půjčovna lodí Sázava

Půjčovna lodí Sázava nabízí vodácké výlety Týnec - Pikovice, Čerčany - Pikovice. Půjčujeme kanoe, rafty, kajaky a další potřebné vodácké vybavení. Dále se věnujeme kajakářské a raftové škole se zkušenými instruktory. Realizujeme firemní akce i školní akce.
Prezentace firmy: Dronte s.r.o.
Poslat zprávu Půjčovna lodí Sázava
Výroba lodí

Výroba lodí

Výroba lodí – vyrábíme kanoe z polyesterového sklolaminátu. Ruční výroba lodí - laminátové kanoe vyrábíme ve 4 typech: vyrábíme kanoe Vydra, kanoe Apache, kanoe Otawa, kanoe Niagara. Výroba lodí ručním laminováním, kanoe vysoké kvality.
Prezentace firmy: PEROPE Tábor s.r.o.
Poslat zprávu Výroba lodí
Akustické kytary

Akustické kytary

Firma Furch je rodinný podnik zabývající se výrobou akustických kytar.
Prezentace firmy: FURCH GUITARS, s.r.o.
Poslat zprávu Akustické kytary
Dřevěné stavebnice

Dřevěné stavebnice

BETEXA creative - dřevěné stavebnice, které rozvíjí dětskou tvořivost, představivost, kombinační schopnosti, hravost a trpělivost. Z jedné sady dřevěné stavebnice lze sestavit mnoho různých hraček.
Prezentace firmy: BETEXA, zásilková služba, s.r.o.
Poslat zprávu Dřevěné stavebnice
Hlavolamy

Hlavolamy

Hlavolamy z různých materiálů ( dřevo, kov, šňůry, plast ). Hlavolamy v širokém cenovém rozpětí ( od vtípků až po sběratelské lahůdky ). Hlavolamy odstupňované podle obtížnosti ( pro začátečníky i zkušené luštitele ).
Prezentace firmy: HLAVOLAM.NET
Poslat zprávu Hlavolamy
Dřevěný stojan na víno

Dřevěný stojan na víno

Dřevěný stojan na víno je určen jako dárkové balení vhodné k reklamním a dárkovým účelům. Dřevěný stojan na víno představuje klasický šroubový dřevěný lis, který se používal při výrobě vína. Stojan na víno je vyroben z přírodního dřeva. Úpravy na přání.
Prezentace firmy: Stolařství Martinek s.r.o.
Poslat zprávu Dřevěný stojan na víno
Výroba plastů a forem

Výroba plastů a forem

Výroba náročných technických výlisků z plastů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Komplexní služby zahrnují výjoj výrobků, dílů a forem, výrobu nástrojů, lisování a následné montáže vyrobených dílů.
Prezentace firmy: PeHToo a.s.
Poslat zprávu Výroba plastů a forem
Elektrické kytary

Elektrické kytary

Elektrické kytary Affinity Strat patří mezi cenově nejdostupnější sérii firmy Squier, nicméně i tady najdete kvalitní standard typický pro tuto značku. Tělo elektrické kytary je z masivní olše, krk z javoru, tři single snímače.
Prezentace firmy: Hudební centrum s.r.o.
Poslat zprávu Elektrické kytary
Stolní společenské hry

Stolní společenské hry

Vyrábíme a nabízíme stolní společenské hry. Stolní společenské hry jsou určeny nejen pro naše nejmenší, ale také pro všechny dospělé, kteří se chtějí vrátit do svých dětských let. Můžete si zahrát doma, ale také na cestách, nabízíme cestovní MINI HRY.
Prezentace firmy: BONAPARTE
Poslat zprávu Stolní společenské hry
Dětská hřiště na klíč

Dětská hřiště na klíč

Dětská hřiště na klíč je výrobní program, který si získal za dobu své existence velikou oblibu, především u zákazníků, kteří chtějí vybudovat dětská hřiště přesně podle svých představ a možností. Dětská hřiště na klíč s libovolnými prvky a velikostmi.
Prezentace firmy: FLORA SERVIS
Poslat zprávu Dětská hřiště na klíč
Modely aut

Modely aut

Prodáváme modely aut Alfa Romeo, Audi, Aprília, BMW, Citroen, Ferrari, Ford, Fiat, Opel, Peugeot, Porsche, Škoda, Volkswagen, Yamaha, Kawasaki a další. Nabízíme hotové modely aut i stavebnice sériové výroby, ale i ruční práce některých modelářů.
Prezentace firmy: SVET-AUT.CZ
Poslat zprávu Modely aut
Dalekohledy

Dalekohledy

Nabízíme dalekohledy Luger. Jedná se o dalekohledy LUGER LG 8 x 21, LUGER LG 10 x 25, LUGER LD 8 x 22, LUGER LG 10 x 26, LUGER NL 25 x 30, LUGER ZV ZOOM 10-30 x 50. Základem je prvotřídní optika, precizní výroba, kvalitní materiál a dokonalá řemeslná práce.
Prezentace firmy: OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.
Poslat zprávu Dalekohledy
Tenisové campy s turnaji

Tenisové campy s turnaji

Můžete s námi vyrazit na tenisové campy s turnaji. Na víkend či dovolenou, sami nebo s rodinou, v létě i v zimě do překrásných lokalit. Tenisová výuka - teorie a praxe - probíhá pod vedním kvalifikovaných trenérů 1. a 2. tenisové třídy.
Prezentace firmy: ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA
Poslat zprávu Tenisové campy s turnaji
Živá hudba Praha

Živá hudba Praha

Živá hudba Praha v jazz klubu u staré paní. Z hudební produkce umocňuje moderní industriální pojetí prostoru, výborná zvuková a světelná aparatura. Jazz club u staré paní disponuje koncertním křídlem.
Prezentace firmy: Hotel U Staré paní
Poslat zprávu Živá hudba Praha
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.