Kongresové, konferenční a výstavní služby

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 12
Kongresové služby

Kongresové služby

Ubytování v luxusních pokojích a kongresové služby ( sál až pro 600 osob ), pořádání kongresů všech typů – od malých konferencí až po velké mezinárodní kongresy. Kompletní kongresové služby včetně uspokojení specifických požadavků pořadatelů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Holiday Inn Brno
Poslat zprávu Kongresové služby
Prostory pro firemní akce

Prostory pro firemní akce

V atraktivním prostředí empírového zámku v Boskovicích se nacházejí prostory pro firemní akce. Nabízíme prostory pro firemní akce pro cca 100 osob v sále v historické instalaci, nebo v salla terreně s možností propojení do zámecké zahrady.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MP Holding, a.s.
Poslat zprávu Prostory pro firemní akce
Firemní akce Jižní Morava

Firemní akce Jižní Morava

Náš hotel Hraniční zámeček poskytuje také prostory pro firemní akce, prezentace a školení v oblasti Jižní Morava. Firemní akce Jižní Morava: připravíme na míru vaším požadavkům a představám, máme letité zkušenosti a hodně spokojených zákazníků z řad firem.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK
Poslat zprávu Firemní akce Jižní Morava
Kongresový sál Hradec Králové

Kongresový sál Hradec Králové

Kongresový sál v Hradci Králové najdete v hotelu Alessandria, který kromě příjemného ubytování pro 230 osob nabízí kvalitní zázemí pro pořádání kongresů a konferencí až pro 530 osob. A dále také nový kongresový sál s kapacitou až 295 osob.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Hotel Alessandria Hradec Králové
Poslat zprávu Kongresový sál Hradec Králové
Venkovní expozice

Venkovní expozice

Venkovní expozice jsou ideální pro vystavování exponátů velkých rozměrů – stavební mechanizace, auta zemědělská technika a jiné. Venkovní expozice jsou určeny k vystavování na venkovních plochách.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Terinvest, spol. s r. o.
Poslat zprávu Venkovní expozice
Kongresový hotel

Kongresový hotel

Kongresový hotel Chvalská tvrz v Horních Počernicích v Praze. Historická budova získala po přestavbě moderní ráz s veškerým komfortem pro klidné ubytování a pořádání konferencí, školení a firemních meetingů. Kongresový hotel nabízí kvalitní služby i personál.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Hotel Chvalská Tvrz
Poslat zprávu Kongresový hotel
Firemní akce

Firemní akce

Hotel Čertousy poskytuje kongresový sál zejména pro firemní akce, kongresy, konference a svatby. Dále pak salónky pro semináře, školení či menší firemní akce. Pro firemní akce je též vhodná kavárna či vinný sklípek.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Hotel Čertousy
Poslat zprávu Firemní akce
Architekt design

Architekt design

Služby a projekty v oblasti: architekt design, interier, exterier. Administrativní budova PHILIPS, včetně realizace, Rezidenční vila - Hanspaulka, Administrativní budova Olympus - dostavba a rekonstrukce firemního objektu - vše v hlavním městě Praha.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: A-TREND s.r.o.
Poslat zprávu Architekt design
Firemní akce Znojmo

Firemní akce Znojmo

V našem hotelu je možné uspořádat firemní akce Znojmo. Rychle se rozvíjející příhraniční i domácí kongresová turistika ve Znojmě nám dala mnoho zkušeností s pořádáním firemních akcí, konferencí, kongresů a sympózií.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: HOTEL**** PRESTIGE
Poslat zprávu Firemní akce Znojmo
Kongresové služby

Kongresové služby

Kongresové služby. Nabízíme Vám kongresové služby, organizaci Vašeho školení, konference či firemního setkání. Dokonale připravené setkání jsou prestižními a významnými prezentacemi každé společnosti. Profesionální úroveň cateringu a doprovodných programů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Hotel Soláň
Poslat zprávu Kongresové služby
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.