Magnetické materiály

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 15 celkem 5
Permanentní magnety

Permanentní magnety

Permanentní magnety nacházejí své využití v různých oblastech průmyslu. Permanentní magnety se dělí na 4 základní typy: ferity, neodymy, SmCo, Alnico. Podrobný popis magnetických materiálů uvádíme na internetových stránkách společnosti.
Ukaž na mapě   internet: www.magnety.cz  
Prezentace firmy: SELOS Magnetics, s.r.o.
Poslat zprávu Permanentní magnety
Břemenový magnet

Břemenový magnet

Permanentní břemenový magnet Neolift ve variantách NEO 125; NEO 250; NEO 500; NEO 1000; NEO 2000. S nosností 125 kg až 2000 kg. Břemenové magnety Neolift najdou uplatnění v nástrojárnách, skladech hutního materiálu, u kovoobráběcích a pálících strojů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: WALMAG MAGNETICS s.r.o.
Poslat zprávu Břemenový magnet
Magnetické kontakty pro EZS

Magnetické kontakty pro EZS

Vyrábíme magnetické kontakty pro EZS. Magnetické kontakty jsou určeny pro systémy elektrické zabezpečovací signalizace ( EZS ) jako čidla otevření ( dveří, oken a pododobně ). Magnetické kontakty lze použít tam, kde splňují požadavky na systém EZS.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ASITA spol. s r.o.
Poslat zprávu Magnetické kontakty pro EZS
Stírací karty

Stírací karty

Stírací karty z PVC, papírové stírací karty, kupóny s PIN, s čárovým kódem a dalšími možnostmi personalizace, balené nejčastěji do fólie ve formě leporela. Stírací pole : Speciální vrstva pro zakrytí tištěných údajů na stírací kartě ( převážně kódová čísla ).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: CARD CENTRUM a.s.
Poslat zprávu Stírací karty
Plastové karty

Plastové karty

Plastové karty: většina laminovaných karet je vyrobena z vícevrstvého PVC, čipové karty také z ABS. Plastové karty vyrábíme s termopotiskem, ražbou, nebo horkou ražbou. Na plastové karty aplikujeme také stírací pole, podpisová pole a magnetické pásky.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: CARD CENTRUM a.s.
Poslat zprávu Plastové karty
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.