Obilí

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 14 celkem 4
Pšeničný lepek

Pšeničný lepek

Vyrábíme pšeničný lepek, přírodní surovinu hojně využívanou hlavně v potravinářství, zejména v pekárenském, mlýnském a masném průmyslu. Pšeničný lepek je dodáván balený po 25 kg pytlích a 1000 kg vacích (bigbag). Ve větším množství lze přepravit v cisterně.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Krnovská škrobárna spol. s r.o.
Poslat zprávu Pšeničný lepek
Peletovací linky

Peletovací linky

Dodáváme peletovací linky pro výrobu pelet. Používáme provozně ověřené řešení pro peletovací linky. Dodáváme jak peletovací linky tak i briketovací linky a sušící linky, které mají kvalitní bubnové sušárny s kotly na dřevní odpad a kvalitní lisy.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.
Poslat zprávu Peletovací linky
Lis na pelety

Lis na pelety

Lis na pelety řady TL600 a TL700 lze použít i pro granulování krmných směsí jako jsou obilné šroty, mlýnská krmiva, piliny a další suroviny. Lis na pelety funguje na principu fyzikálně-mechanické vlastnosti umožňující stmelování výše uvedených surovin.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Gama Pardubice s.r.o.
Poslat zprávu Lis na pelety
Jáhly

Jáhly

Jáhly se vyrábí loupáním prosa. Vařené jáhly se používají v řadě pokrmů – například k přípravě jáhelníku ( na sladko i na slano ), jahelné kaše a jahelných škubánků. Jáhly neobsahují lepek, používají se proto na výrobu jáhlového chleba při bezlepkové dietě.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: SAIK s.r.o.
Poslat zprávu Jáhly
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.