Odpadové hospodářství

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 19 celkem 9
Pásový separátor

Pásový separátor

Nabízíme pásový separátor, který se využívá k odloučení cizích feromagnetických předmětů ze sypkých až středně zrnitých nemagnetických materiálů. Pásový separátor slouží také jako ochrana úpravnických zařízení před poškozením.
Ukaž na mapě   internet: www.unikasset.cz  
Prezentace firmy: UNIKASSET, spol.s r.o.
Poslat zprávu Pásový separátor
Průmyslové drtiče

Průmyslové drtiče

Projektujeme kompletní technologie průmyslového drcení a třídění různých odpadních materiálů. Vyrábíme a dodáváme průmyslové drtiče nebo celé linky spojené s likvidací odpadu, včetně aplikací separace odpadu, různé typy a způsoby odvažování, dávkování a podobně.
Ukaž na mapě   internet: www.agrocs.cz  
Prezentace firmy: AGRO CS a.s. - Strojírenská divize
Poslat zprávu Průmyslové drtiče
Lisovací kontejnery

Lisovací kontejnery

GarFen.cz,s.r.o vyrábí, servisuje a opravuje hydraulické a šnekové lisovací kontejnery a lisy na odpad. Lisovací kontejnery a lisy na odpad se používají ke zmenšení objemu odpadu pro snažší manipulaci a jeho levnější skladování, přepravu.
Ukaž na mapě   internet: www.garfen.cz  
Prezentace firmy: GarFen.cz,s.r.o.
Poslat zprávu Lisovací kontejnery
Odpadové hospodářství

Odpadové hospodářství

V rámci činnosti odpadové hospodářství zajišťujeme jíž dvacet let komplexní služby včetně poradenství. Součástí služeb je nákup, prodej a servis lisovací techniky na zpracování obalových a odpadových materiálů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslat zprávu Odpadové hospodářství
Shozy na prádlo

Shozy na prádlo

Shozy na prádlo jsou praktická zařízení dopravující prádlo hospodárně a rychle z jednotlivých podlaží do skladovací místnosti v suterénu. Shozy na prádlo nacházejí uplatnění především v nemocnicích, hotelech, v pečovatelských domech, rodinných domech a podobně.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslat zprávu Shozy na prádlo
Vázací páska

Vázací páska

Vázací páska je třeba ke svázání slisovaného odpadu do balíku. Dodávaná vázací páska je měkká a stačí ji svázat pouze na uzle, není třeba ani spony ani kleště. Velká pevnost a elasticita zajišťuje pevné svázání po dlouhou dobu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslat zprávu Vázací páska
Recyklace odpadu

Recyklace odpadu

Mezi naše služby se řadí také recyklace odpadu. Recyklace odpadu - zpracováváme materiály jako jsou směsná stavební suť, betonová suť, živičná suť nebo kamenivo z železničních tratí, které lze znovu použít ve stavební výrobě.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ŽSD a.s.
Poslat zprávu Recyklace odpadu
Nakládání s odpady

Nakládání s odpady

Depos Horní Suchá, a.s. působí od roku 1994 v oblasti nakládání s odpady. Akciová společnost byla založena na základě potřeby nakládání s odpady obcí a měst okresu Karviná v souladu s platnou legislativou.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Depos Horní Suchá, a.s.
Poslat zprávu Nakládání s odpady
Dřevěné brikety

Dřevěné brikety

Dřevěné brikety vyrobené z tvrdého cedrového dřeva. Kvalitní, dobře slisované dřevěné brikety ve tvaru válečku o průměu 50 mm. Vysoká výhřevnost 19,1 MJ/kg, ověřená výzkumným ústavem. Baleno v big bagu nebo ve folii, balíčky po 10 kg, uložené na paletě.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ČECH-ODPADY s.r.o.
Poslat zprávu Dřevěné brikety
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.